Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cıhaz ıcın Kılıf önerınız nedir ? diğer redmi lerının hangisi ile uyumlu kılıfları mevcut
  • Yabancı sitelerde işaretlediğim kısımların plastik olduğu yazıyor. Gerçekten plastik mi?

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Ben normal redmı note 4 kulıfı alnıstım 4x gelmeden ama uymadı ustte sensorler farklı onu anlarımda kamera ve p.ızı delıklerıde bıraz asgıya dogru kayık kılıftanmı yoksa gercekten kamera yerlerı farklımı kıyaslama yapabılme sansı olan varsa bılgı verebılırmı..

• Bırde bu 14 saati kım nasıl almış goren varmı varsa pıl gragıgını paylasabılırmı kac saat bekleme suresınde almıs bendemı bır tuhaflık var 9-11 saat arasında geziyor benım cıhaz....

• ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam birtek gittigidiyorda note 4x için olan oda şeffaf kılıf gördüm. Redmi note 4 yazan kılıflar mtk işlemcili olanlar için, onda da üst mikrofon ve kızılötesinin yeri farklı. Diğerleri kurtarıyor. Aceleniz yoksa aliexpress ten tam uyumlu kılıf alabilirsiniz ya da el işçiliği ile note 4 mtk kılıflarını uydurabilirsiniz.
  • mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an pilim %45 te ve 8 saat ekran süresi almışım. 1 gün 5 saat kullanımda görünüyor. Ama daha önce dediğim gibi alt sınır 8, üst sınır (kastıra kastıra) 15 - 16 saat ekran süresi alınabilir. Ama bu değerler full 2g + wifi ile alındı. Şebekeden net kullanırsanız değerler düşecektirki ben full 3 g ile 10 saat gördüm.
  • Ae den sıparıs verdım zaten ama benım merakım kamera yerlerı farklımı acaba..aynıysa bendekı kılıfta sıkıntı var demektir

Hocam kamera 4x te az yukarıda, bendeki kılıfta mtk ya uygun ve kamera boşluğu ucu ucuna kurtarıyor. Tam ortalı değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem uygulamalarini nasıl devre disi bırakabiliyoruz bu cihazda?

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazınız rootlu ise titanium backup gibi programlarla ister dondurursunuz ister kaldırırsınız. Ama bazı programlara müdehale etmek sistemin stabilitesini bozabilir. Hangi program bilmiyorum ama google uygulamalarından birini dondurduğumda sistem açılmamıştı. Tekrar rom yüklemem gerekmişti.
  • Hocam g7 de sistem uygulamalarindan en azindan belli başlı bi çoğunu devre disi birakabiliyordum. Drive google muzik vs benim kullanmayacagim cogu uygulamayi devre disi birakmistim. Daha bugun ani bi kararla aldim. Henuz gecmedim cihaza once temizleyip kendi kullanimima gore ayarlar yedeklerimi de alir hafizs kartimi hattimi takar kullanirim. Ama uygulamalari devre dışı birakamamam garip geldi. Yazilimsal anlamda xiaomi hakkinda zayifim epeydir de arastirmiyorum. Rom atmaktan yana degilim global stabil surum var uzerinde.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam şu konuya bir bakın isterseniz. Belki işinize yarar.

https://forum.donanimhaber.com/telefondaki-istemediginiz-uygulamalardan-kurtulun-root-gerekmez--115566805#115566805
  • Stok halinde olmamasi garip olmus ama herhangi bi performans sıkıntısı ve batarya sorunu yaratacağını sanmıyorum. G7 den gecis yaptim cihaz gercekten tatmin edici. Kamera konusunda cok tatminkar olmasa da yazilim batarya hiz ve ses konusunda tatmin etti beni.

• Peki nıte4 ekran koruyucusu 4x e uyuyormu kamera sensör yerleri

Uymuyor hocam. Kenarlardan hafif boşluk kalıyor ve sensor yerleri tam oturmuyor.

Şimdilik idare etsin diye note 4 mtk ekran koruyucu kullanıyorum. Asıl sıkıntı; ekranın kenarları eğimli ve normal cam koruyucuların kenarları yapışmıyor. Ben denemek için aliexpressten esnek olanlarından sipariş ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende verdım kıkıf ekran koruyucu beklıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Sistem uygulamalarini nasıl devre disi bırakabiliyoruz bu cihazda?

Burda anlatıldı:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123566665
  • Bu telefon icin ekran koruyucu nereden temin edebiliriz. Telefonu dun aldim. Uzerindeki mat koruyucu vardi dursun dedim bi sure ama hem mat o hem de ucu disarids oldugundan takilip söküldü. Telefon cidden güzel ve ekranin cizilmesini istemem dogrusu. Huawei g7 den gectim ekranim kirikti pek önemsemiyordum ama ekrani kaliteli bi cihaz. İstanbulda bu telefon icin ekran koruyucu nereden bulabilirim.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam google uygulamalarini devre disi bırakabildim en azından.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.