Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer telefonlara göre şebeke çekim gücü nasıl? Sinyalin düştüğü yerlerde özellikle.
    Herkes işlemci, pil, kamera, yazılım, tasarım vsden bahsediyor. Ama önce telefon telefonluğunu düzgün yapıyor mu?

Bu soruyu sorunca herkes donuyor. Aklına gelmiyor kimsenin. Çekmezse bir işe yaramıyor bulunduğunuz yerde.
    Şu incelemelere biraz ölü alanda çekim gücü testi koysalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 12 Haziran 2017; 14:32:48 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fameka -- 12 Haziran 2017; 16:43:49 >
  • Bugün bende forumdaki bir satıcıdan ürünün siparişini geçtim.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyeyim günde git gel serviste 4 saat yolum geçiyor. Daha önceki redmi pro cihazımda internetin avaşladığı yerlerde ve 4g olmayan yerlerde artık bu sorunlarım yok. Avea haatım
  • quote:

Orijinalden alıntı: egursu

şöyle söyleyeyim günde git gel serviste 4 saat yolum geçiyor. Daha önceki redmi pro cihazımda internetin avaşladığı yerlerde ve 4g olmayan yerlerde artık bu sorunlarım yok. Avea haatım

İnşallah almayı düşünüyorum. İyi çekmesi önemli. Odamın olduğu yer ölü epey sinyal açısından. Diğer tellerde de çok düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: egursu

İnşallah almayı düşünüyorum. İyi çekmesi önemli. Odamın olduğu yer ölü epey sinyal açısından. Diğer tellerde de çok düşüyor.

Çekmesinde hiçbir sıkıntı yok hocam , gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar çinden arkadaşım kendine note 4x almış türkçe menüsü yok İlk mesajdaki global romu kurarsam türkçe destek geliyormu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 12 Haziran 2017; 18:15:23 >
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Gelir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Gelir..

Hocam unlock için başvuru yaptım onu bekliycem sanırım.

Global romu indirip telefon üzerinden atmayı deniyorum yazılım versiyonu eski diyor kabul etmiyor. Fastboot ile atmak istiyorum uygun versiyonu indirdim ama bu seferde program cihazı görmüyor refresh yapıyorum uzunluk sıfırdan küçük olamaz. parametre adı length Böyle bir hata alıyorum driverda yüklü.

Edit: Sorun windows 10 dan kaynaklanıyormuş. Windows 7 ile sorunsuz yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 13 Haziran 2017; 18:22:42 >
  • Global stabil romda 3g aktifken wifi açılınca 4g geçiyor cihaz bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı?

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Kamerası soni sensörlü olanı varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurban-

Kamerası soni sensörlü olanı varmı?

Kamera sensorune nasıl bakılıyor? Aida64'te göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alex Murphy

Global stabil romda 3g aktifken wifi açılınca 4g geçiyor cihaz bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı?

Evet ben dile getirmiştim note 3 pro konusunda. Note 4x aldım şimdi. Onda da aynı. Birkaç arkadaş cevap yazmış ordaki konuda. Wifi bağlı iken 2g seçtiysen yukarıda şebekenin 4g çekebileceği yazar sadece vs demiş. Çok kafama yatmadı ama.

• quote:

Global stabil romda 3g aktifken wifi açılınca 4g geçiyor cihaz bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı?

Hocam 4g ye geçmiyor orada isim olarak yazıyor. Sen bildirim kısmında operatör ismini sadece Turk Telekom yaz daha sonra cihaz 3g yasa 4g ye geçtiği zaman orada yazar ne olduğu. Bu durumu daha önce yaşadım bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Hocam 4g ye geçmiyor orada isim olarak yazıyor. Sen bildirim kısmında operatör ismini sadece Turk Telekom yaz daha sonra cihaz 3g yasa 4g ye geçtiği zaman orada yazar ne olduğu. Bu durumu daha önce yaşadım bende.

Benim odada az çekiyor sinyal. Biraz önce deneme yaptım. Şebekeyi 2G öncelikli yaptım. Evet yukarıda 4g yazsada bazen 5 diş çekiyordu. 4g öncelikli yapınca 2 diş anca çekiyordu. Demek ki değişikliği yapıyor. Yalnız şunu gözlemledim. Pat diye almıyor diğer şebekeye bazen vakit geçiyor.

İstediğim şeyi hala bulamadım. Wifi bağlı ise şebekeyi 2G yap. Wifi bağlı değilse 4G'ye geç. Bunu otomatik yapan bir switcher program lazım. Süper olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 13 Haziran 2017; 13:22:2 >

• Arkadaşlar merhaba,

Birşey sormak istiyorum : Huawei'de wifi kapalı olsa bile otomatik olarak wifi ağı yakaladığında veriyi kapatıp wifiye balanıyor. bu sayede eve geldiğimde wifi'ye bağlanmasam bile telefon kendi bağlanıyor. Bu özellik RN4X te var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramarine caeruleum -- 13 Haziran 2017; 16:26:42 >
  • merhaba arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı global versiyon olanı bunun global olduğunu nasıl görebilirim telefondan donanım olarak, nereye nasıl bakmam gerekiyor bilen bir arkadaş varsa yardım edebilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

merhaba arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı global versiyon olanı bunun global olduğunu nasıl görebilirim telefondan donanım olarak, nereye nasıl bakmam gerekiyor bilen bir arkadaş varsa yardım edebilirmi.

AHayirli olsun. Aida64 indir tüm özelliklerini görürsün cihazin. Hangi Android sürümü ile geldi nereden kaça aldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 13 Haziran 2017; 22:12:37 >
  • kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Kutunun üstünde global yazıyorsa global dir.

• Salsaking teşekkürler 895 TL ye gittigidiyordan aldım ser_ren isimli satıcıdan fakat ilanı güncellenmiş fiyat artmış, hocam tam olarak hangi bölümde hangi ifadeye bakmam gerek orada ne yazması gerek yani onu sormuştum aslında biliyormusunuz o kısmı

Sazenus hocam ben yinede teyit etmek istiyorum hocam aklımda bir şey kalmasın diye malum xiaomi cihazlarda türlü türlü şeyler dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajmeran89 -- 13 Haziran 2017; 22:38:22 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.