Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu 4 ve 4X karışıklığına bir açıklık getirseniz?
    kılıfların uymamasından tutunda hangi cihazda ne donanım var hangisi 20 bandını destekliyor
    bunlara komple bi açıklık sunsanız burdan.

• buyrun burdada 4A diye satılan ürün 4X diye kutu açılımı var
    hatta kutu üstünde bile 4X yazıyor ama kamera ve flash yerine bakarsanız ülkemizde satılan 4A
    manyak etti bu xiaomi bizi

https://youtu.be/IoOzOK278Io

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Şurda aynı souyu sormustum

http://en.miui.com/thread-640396-1-1.html

redmi note 4 qualcomm ve remi note 4x aynı cihaz, kasaları ve herseyiyle aynı sadece redmi note 4 qualcomm modelinde b20 800mhz desteği var. Redmi Note 4 MTK ile (Redmi Note4 Qualcomm ve Redmi Note 4X - aynı cihazlar) un kasalarında ufak farklılıklar var.
  • Valla xiaomi firmasıda bir garip ayni modelinde farklı modelleri var☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdada 1,28 saniyede kızılötesinin solda olduğunu görüyoruz ve 1,46 sanyede depolamanın 64gb olduğunu görüyoruz.
    buda 4X ve sd 625 işlemcili.
    https://youtu.be/P5lbTeCo-SI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 8 Haziran 2017; 17:51:52 >
  • burdada global veriyonu kırmızı ile yazan note 4 yazanı görüyoruz
    https://youtu.be/0FV-gD-dV6E

3gb ve 32gb olan ve kızılötesi portu kenara yakın

ayrıca ekran ve kamerada baya güzel görünüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 8 Haziran 2017; 18:6:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERCANSENAL

Hakkaten tam aradığım ve eksik gördüğüm özellikler. Miui en kapsamlı arayüz olmasına rağmen.

Özellikle Skyolin Helper çok hoşuma gitti. Çok uğraştırır mı rootve xposed kaç saatimi alır?

Hocam bootloader kilidini açtıktan sonra 1 saatte tüm işlemleri yaparsınız. Kilidin açılması 10 günü bulabiliyormuş. 2 günde açıldığını söyleyenler de var. Xiaomi desteğin geri dönüş hızına bağlı uzaktan açıyorlar bu kilidi.

Şu TWRP ve Root kurulumu.
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/how-to/twrp-easy-root-redmi-note-4-1-click-t3606463

Şu Xposed:
    http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html

• AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamayın doğru cihazı buldukta bunlar kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

4X'le 4 aynı cihaz diyorlar hocam yazılımlar birbirine uyar diyorlar.
    Valla ben de anlamadım biri X diyor biri 4 diyor. Biri gelecek birazdan telefonun Huawei senin diyecek diye korkuyorum
    Hocam yazılımlar da aynı. Birinin içinde fiziksel olarak 2 anten fazla var band 20yi görüyor. Diğerinde o 2 anten yok band 20yi görmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

4X'le 4 aynı cihaz diyorlar hocam yazılımlar birbirine uyar diyorlar.
    Valla ben de anlamadım biri X diyor biri 4 diyor. Biri gelecek birazdan telefonun Huawei senin diyecek diye korkuyorum

aslında siz pixel almışsınız :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Buradaki mağazalardan açık olanları dolaştım, hala içinden çıkamadım. Redmi Note 4 olup yanında global version yazanların SD625 işlemcili olanlarında Band 20 var bir tek bundan emin olabildim. 4x yazıp 4gb ram olanlar MTK işlemcili, ama başka yerde işlemci MTK yazsa bile kutular açık cihazlar SD625 adam açıp gösteriyor. Kafaya taktım, cumartesi akşamı hepsi açık olur tek tek gezip modelleri not edeceğim.

• Emre kullanıcısına yanıt
    4x'in de 4'ün de MTK olanları da var. Bu başlıkta o konuya da girersek herkesin kafası karışacak

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

4x'in de 4'ün de MTK olanları da var. Bu başlıkta o konuya da girersek herkesin kafası karışacak

Satıcının iddiasına göre 4gb Singapur ve Hong Kong versiyonlarında işlemci SD625, Band 20 var ve model 4x, ama kutuda 4 yazabiliyor. Bence bu işin bir standartı yok, kutusu içi dışı birbirine girmiş Xiaomi de içinden çıkamaz :) Bir de kutuların yarısı açık, global rom isteyenler için önceden hazırlıyorlar sanırım, malum marka Hindistan'da çok popüler ve Dubai'nin yarısı Hintli :)

• Emre kullanıcısına yanıt
    burası dediğiniz yer neresi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

burası dediğiniz yer neresi :)

Burası dediğim Dubai. Deira bölgesinde (İstanbul Eminönü civarı gibi düşünebilirsiniz) benim bildiğim eli yüzü düzgün 4 tane mağazası var, ayrıca Carrefour ve bir iki teknoloji mağazasında da satılıyor. Dediğim gibi nüfusun çoğunluğu Hintli ve Xiaomi oldukça popüler. Almak isteyenlere rehber olsun çözeyim şu işi dedim hepten aklım karıştı :)

• Şu 4 4x olayını kapatsak rica etsem arkadaşlardan. artık konunun odağı iyice kaydı hakkaten

Bu root ve Xposed u Türkçeye çeviren bir cengaver kardeşimiz yok mu? Kamyonla ingilizce teknolojik terim var. Hadi yaptım diyelim bi yeri yanlış anlasam çat pat İngilizcem ile. Uğraş dur.

Bi cenkay keser lazım. Nerde kendisi duyuyorsa bütün arkadaşlar adına rica etsek çevirebilir mi cenkay hocam.

Veya başka bi arkadaş.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki alırsam semers tan almayı düşünüyorum n11 hepsiburada gibi yerlerde 999 tl ama semers 799 A satıyor tavsiye eder misiniz ve benim alacağım Snapdragon 625 işlemcili 4100 mah 5.5 ekran olan model değil mi karışıyor çünkü :)

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.