Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pil konusunda kesinlikle Note 4, performans olarak iki cihaz da aynı fakat konu kameraya gelince MiA1 harikalar yaratıyor.
  • Dün saat 09:30 da cepport firmasına 64/4 versiyonunu sipariş verdim. %4 indirimden yararlandım. Fiyat 968 TL oldu. GG de siparişim henüz kargoya verilmemiş olarak görünüyor. Sabah sistem üzerinden geciken kargo uyarısı yaptım. Cepportu Telefonla arayıp gecikme nedenini sordum. Hafta sonu nedeniyle yoğunluk olmuş. Bugün kargoya vereceklermiş. Ancak henüz değişen bir şey yok. İnşallah bir sorun çıkmaz.
  • Şu telefonu kurarken gözüken temaları tekrar nerden açabiliriz ?. Temalara giriyorum ama orda yok. Lüks hayat felan bişeyler vardı.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    https://www.xiaomi.eu/community/threads/7-11-30.42495/
    buradan ben 7.11.14 sürümünü kullanıyorum 7.11.21 güncellemesi geliyor . ama kurmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgulay

https://www.xiaomi.eu/community/threads/7-11-30.42495/
    buradan ben 7.11.14 sürümünü kullanıyorum 7.11.21 güncellemesi geliyor . ama kurmadım

Hocam bu rom eu rom mu? Ben hep beta kullandım arada global kullandım ama eu hiç kullanmadım. Bunu da aynı TWRP den flaşlayabiliyor muyuz? Sonra betaya felan geri dönüş oluyor değil mi? Denemek istiyorumda.
  • Aliexpress üzerinden ekranı tam kaplayan koruyuculardan alan ve memnun olan var mı ?. Varsa aldığı linki paylaşırsa iyi olur. Çok seçenek var.
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    evet . bu eurom . evet twrp kuruluyor . twrp kullanmasını biliyorsan her türlü romu kurabilirsin .
  • Merhaba arkadaşlar bende cool1den redmi note 4 global e terfi ettim, ikinci el olarak aldım, dünya varmış be desem yeridir, her aldığım telefona miui rom yüklemeye calışmaktan bıkmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    ben bunu aldım . ekranı sıfıra sıfır kapatıyor . kapasitif tuşları tam oturtmak biraz dikkat istiyor .çok iyi .
    https://tr.aliexpress.com/item/ZNP-Full-Screen-Protective-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Redmi-4X-9H-Protector-Film/32804956520.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.uywvwf
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgulay

evet . bu eurom . evet twrp kuruluyor . twrp kullanmasını biliyorsan her türlü romu kurabilirsin .

Peki note 4 snapdragon için olan hangisi oluyor acaba en günceli? Linki bulamadımda. Weekly olmasın ama. Teşekkürler.
  • mgulay M kullanıcısına yanıt
    Note 4 global yok 4x uyuyor mu global olana?

• Bu telefonun çift tıkla ekran uyandırma özelliği neden stabil çalışmıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    Bende bir skinti yok hocam sizdeki sorun yazılımsal olabilir

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Bu sorun tüm stok-custom tüm romlarda başıma geldi,hemen karşınıza çıkmıyor,bazen birkaç gün sıkıntısız çalışıyor ama mutlaka çalışmadığını görüyorum..

• Cihaz şarj esnasında kullanıldığında dokunmatik hassasiyeti gidiyor maalesef.

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Bu birçok cihazda var galiba

Ben de ara arada iphone ipad lg xiaomi de falan hissettim bunu, şarj cihazlarında topraklama şeyi yok galiba ya bundan oluyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Bu telefonun çift tıkla ekran uyandırma özelliği neden stabil çalışmıyor?

Arada sırada yapıyor.

Cebinden çıkarınca hiç çalışmıyor.

• İlk mesajda göremedim, nereden almak gerek Note 4 ü ve işlemcileri farklı heralde, neye dikkat edelim alırken ?
  • 9.0.5.0 yüklü cihazda ama spam sms ve engelli numara aramaları hiç bir türlü engellenmiyor tüm ayarlar tam sürümdemi sıkıntı bendemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

İlk mesajda göremedim, nereden almak gerek Note 4 ü ve işlemcileri farklı heralde, neye dikkat edelim alırken ?

Redmi note 4 global

XİAOMİ REDMİ NOTE 4 64GB GLOBAL SNAPDRAGON 625 DEPOLAMA 4GB RAM 1.249,00 TL yerine 1.049,00 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-note-4-64gb-global-snapdragon-625-depolama-4gb-ram-P213567348

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.