Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranda bir durum yok,sadece arka kısımda var,hatta arka kapağı çıkardım kapak da normal,ne varsa anakartın olduğu kısımdan kaynaklanıyor,sanki cepte durmaktan olmuş gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    MTK işlemcili bu model,tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şazenuş kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

MTK işlemcili bu model,tavsiye etmiyorum.

MTK olduğunu nasıl anladınız?

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Anten çizgilerinden ve kodundan global qualcomm cihazı 2016102 kodludur.

Bende de birazcik var bu durum 2 aylik garantisiz tel note 4x ama hic sorun olmadi videoda gorunce deneyip yeni farkettim. Cihazin kasa o kadar da saglam degil zamanla esneyebilir normal bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 aylık cihazim kasasında esneme vs yok yurtdışı garantisiz almıştım

• Merhabalar Arkadaşlar kafam iyice karışık, şu anda hangi modeli almam lazım. Hangi satıcıdan almam lazım.
    4.5G yok denmiş bir modelde birisinde rom atmak lazım denmiş, kamera sensörü şu modelde farklı denmiş iyice karman çorman oldum.
    Lütfen bir yardımcı olun.
  • 64 GB lık siyah olanını almayı düşünüyorum almamı önerdiğiniz ucuz bir yer var mı?

• oxer1 kullanıcısına yanıt
    Kardeş hiç kafanı bulandırma. Yapacağın şey çok basit.

1,redmi note 4 snapdragon 625 diye açıkça belirtilen ürünü alacaksın.

2.g.gidiyor dan yada N11 den cepport yada se ren diye iki sağlam Satıcı dan birini seç. Ben ikisini de denedim. Seren hemen iade aldı. Cepport 10 gün uğraştırdı sonra iade aldı.

3.Ürüne ve kutusuna zarar vermeden birkaç gün kullan ki bence kesinlikle memnun kalırsın. Beğendim dersen iade edersin. Hiç sorun olmaz.

4. Bu bahsettiğim modelde rom. Lens. VS. Hiç birşey sorunlu değil.

5.Bunları farklı Satıcılarına 3 adet sorun yaşayıp alıp deneyip ürünü iade eden ve sonunda bu önerdiğim cihazı kullanan biri olarak yazıyorum.

5.Umarım memnun kalırsınız. Ve şu yazdıklarım kararsız kalan benim gibi ince eleyip sık dokuyan birilerinin işine yarar.

Benim cihazım da bu şekilde sallanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

2.g.gidiyor dan yada N11 den cepport yada se ren diye iki sağlam Satıcı dan birini seç. Ben ikisini de denedim. Seren hemen iade aldı. Cepport 10 gün uğraştırdı sonra iade aldı.

3.Ürüne ve kutusuna zarar vermeden birkaç gün kullan ki bence kesinlikle memnun kalırsın. Beğendim dersen iade edersin. Hiç sorun olmaz.

5.Bunları farklı Satıcılarına 3 adet sorun yaşayıp alıp deneyip ürünü iade eden ve sonunda bu önerdiğim cihazı kullanan biri olarak yazıyorum.

5.Umarım memnun kalırsınız. Ve şu yazdıklarım kararsız kalan benim gibi ince eleyip sık dokuyan birilerinin işine yarar.

Ellerine sağlık süper yazmışsın her sorumu tek seferde çözmüşsün.

• Sadece benim yaşadığım bir durum sanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

Emektar S3 Mini iflas etti. Acil telefona ihtiyacım var. Forumda araştırırken mesajınızı okudum. Kafamdaki soruların hepsinin cevabını vermişsiniz. İyi ki sizin gibi arkadaşlar var.Teşekkür ederim.

• scetin S kullanıcısına yanıt
    Bende alırken çok kararsızlık yaşamış ve yüzden 3 kez iade etmiştim ama şimdi keşke daha önce alsaymışım diyorum. Cihaz parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. Umarım siz de memnun kalırsınız.

• quote:

Merhaba arkadaslar, cihazi yeni aldim haliyle uzerindeki surumle kullaniyorum. Miui 9.0.5.0 guncellemesi geldi. Miui 8'i 2 gundur kullaniyorum gayet stabil. Haliyle bu Miui 9 stabil degilse tekrar geri donus icin ugrasmak istemiyorum. Tecrubelerinizi aktarirsaniz sevinirim.

Bir de Miui 8'de Google uygulamalarini devre disi birakamiyoruz sanirim. Miui 9'da bu ozellik mevcut mudur? Benim devre disi birakmak istedigim uygulamalar var.

Cihaza gelecek olursam bekledigimden fazlasini verdi. Kamerada odaklama problemi var dusuk isik kosullarinda ayni sekilde M8'de de basima geliyordu ara ara. Isikli kosullarda ortanin ustu performansi var.

Moto Z'yi satip gectim. Simdilik bir sorun gorunmuyor insallah Moto Z'yi aratmaz yazilim yonunden. Zira o cihazi 10 ay format atmadan kullandim tik demedi.

Parmak izi okuyucusu konusunda Samsung Galaxy J7 Pro'dan bir tik geride olsa da Moto Z'den baya bir onde.

Yazilim konusunda Xiaomi baya bir asmis da, bu kadar secenek stabilite problemi cikarabilir. Root, ROM islerine girmedigim ve her telefonu geldigi gibi(guncellemelerini yaparak) kullandigim icin bu durumu ilerleyen zamanlarda gorecegiz.

Oyun olarak Shadow Fight 3 oynarim ara ara, performansi Snapdragon 820li Moto Z ile cok benzer, Samsung Galaxy J7 Pro'dan acik ara onde. J7 Pro'nun GPU tek cekirdek zaten haliyle iyi bir oyun performansi beklemek dogru olmaz.

Ekran bekledigim seviyede Moto Z'deki AMOLED ekrandan daha parlak. Her ne kadar 2K ekrani olsa da Moto Z'nin ekran renkleri soluktu; ancak ne yazik ki yine AMOLED'li J7 Pro ekrani daha canli.

Kulaklik ses kalitesi acik ara Samsung'tan ve Motorola'dan onde. Kalite acisindan cok iyi; ancak ses yuksekligi acisindan bir HTC degil. Ben FiiO A1 kulaklik amfisi kullaniyorum haliyle ses yuksekligi gibi bir problemim yok. Hatta soyle diyeyim Apple iPod Touch'tan(iPhonelarda cok benzerdir) ses kalitesi ve yuksekligi olarak daha iyi.

Sebeke problemi ile karsilasmadim. Hatta bulundugum yerde normalde Moto Z H'da 3 cizgi civarinda cekiyordu bu cihaz H+'da full cekiyordu. Tabi bu yazilimsal olabilir zira bu halti zamaninda Apple yedi, kullanicilarini kandirdi. Konusmada vs. problem ile karsilasmadim. Gorusme ses seviyesi de yeterli.

Pil performansina gelecek olursak sabah sarjdan aldigim telefon an itibaritle % 41, Moto Z'de bu saatlerde(ilki ogle arasi) 2. sarjini, HTC One M8'de ilk sarjini oluyordu. Haliyle Moto Z'yi gunde 3 kere One M8'i gunde iki kere sarj ediyordum, Redmi Note tek sarj ile yetecek ikinci gune de cikarir.

Hoparlor kalitesi Samsung J7 Pro ve Moto Z'den daha iyi; ancak stereo hoparlor avantaji ile M8 onde.

Cihazin kasasinda bir tokluk hissi yok bana gore. Yani guven vermiyor. Bir J7 Pro ya da HTC telefon elinize aldiginizda o tokluk hissi yok bu cihazda. Hani olaki dusurdun hazirlikli ol her duruma imaji ciziyor.

Ben ekranda tuslari seviyorum; ancak bu cihazda ekran altindaki bosluktaki tuslara hic istemeyerek dokunmadim halbuki J7'de oyun oynarken iskence oluyordu. Haliyle bu hali de benden gecer not aldi.

Saf Android Mi A1 almadigima pisman olur muyum ilerleyen gunlerde gorecegiz. Cihazi Hepsiburada'dan aldim(3 - 32 modeli) satici da Hepsiburada, fiyat farkina ragmen bilerek aldim. Ilerleyen donemlerde bir problem cikarsa direkt HB ile muhatap olmak isterim. Zira ithalatci ile ugrasmak baya bir efor sarf ettiriyor forumda okudugum kadariyla.

Kisaca kendi kullandigim cihazlarla karsilastirmali bir inceleme oldu. Ola ki suphe edenler olur benim gibi, en azindan ufaktan yardimci olur bu inceleme karar vermeleri icin.

Merak ettiginiz bir sey varsa karsilastirmali olarak elimden geldigince cevaplarim.

Herkese kaza belasiz kullanimli keyifli saatler dilerim.

Diger konuda karsilastirmali kisa bir inceleme yapmistim. Ayni mesajimi buraya da kopyaliyorum.

Miui 9 guncellemesini de yaptim. Baya bir fark etti. Birkac yerde giderilen hatalar ile cihaz daha aktif oldu.

• Arkadaşlar anneme Redmi Note 4x aldım. Rose gold renk.
    Aliexpress den kırılmaz cam almak istiyorum.

Tamamen kaplasın istiyorum ekranı.
    Kırılmaz cam, ekran koruyucu onerileriniz varsa yazabilirseniz çok memnun olurum..
  • Telefonda sorun olmayınca konuya kimse uğramıyor nedense :) Batarya performansı cihazın çok iyi asla yarı yolda bırakmıyor zaten forumun geneli memnun cihazı alacaklar için fikir vermesi açısından bugün 13 saate yakın Ekran süresi aldım full wifi ile senkronizasyon konum vs hepsi açık pil tasarrufu kapalı parlaklık otomatikte kullandım... stabil miui 9 9.0.5 0 ile kullanıyorum cihazı rom falan yüklemedim hiç...

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 24 Aralık 2017; 8:27:58 >

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

:)

2016102 yazarsa globaldir. gerisi hikâye

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.