Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reyes_19

Eyvallah hocam

Bu arada developer rom da her güncelleme de twrp ve root kuruyomusun hocam

Aynen hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabzana

Sim kart taktigin slotun birine sd kart koyabiliyorsun hocmq . Youtube dan bak nasil yerlestirilecegi falan gosteriyorlar

Tesekkur ederim.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Hadi ya can sıkıcı bir durum buda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 18 Kasım 2017; 21:26:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Bugun cihazi aldik hayirlisiyla. Guncelleme kisminda miui8 var 9 a yukselteyimmi diye soruyor. Yapmam gerekirmi acaba. Yoksa kalsinmi?

Bu arada cihaz cok akici elde de cok güzel duruyor. Sd kart girisi yok sanirim

Insallah bende mi mix alicam :)

2.sim yuvasına SD kart takabilirsiniz

Bu arada mi mix i tavsiye etmem. Ağır büyük ve kırılgan. Mix 2 yi alın derim.

Deme oyle deme :) yeminle tarz bir telefon. Bugun elime alip inceleme firsati buldum. Durusu bir harika yemin ederim. Esime aldim telefon artik. Mix 10 ay sonra insallah :)

• Hocam miui8 i 9 a guncelleme yapalimmi ne tavsiye edersiniz

• Ben miui 9 developer 7.11.16 romunu kullanıyorum stabil kararlı sürümden çok daha iyi geldi bana özellikle pil konusunda kararlı miui 9 çok kullanmadım arkadaşlar geri dönüş yaparlar

• Telefonla ilk şarjı geride bıraktım. 1 gün 18 saatlik kullanım süresinde 9 saat 10 dk ekran süresi aldım. Daha %10 pil vardı, şarja taktım.

Performans ve akıcılık çok iyi. Pil ömrü daha da iyi. Parmak izi okuyucu çok net çalışıyor. O kadar laf edilmesine rağmen hem ön hem de arka kamera, gündüz ve gece çekimlerinde tatminkar.

Millet birbirini gazlayıp kameraya giydiriyor, okuyanlar da sanıyor ki VGA kamera var üzerinde. Takıntı derecesinde fotoğraf kalitesi arayışınız yoksa işinizi görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler gittigidiyor cepporttan alınan global snapdragon 64gb olan model resimdeki hangi cihaz oluyor ?

https://imgur.com/7OubvDa
  • DolceVita. kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

4g full açık

Ekran sürem ve bekleme süremi verdim aradaki 10 kusur saatte uyumak yemek içmek yani insanı ihtiyaçlarımi karşılamak için kullandım 😂

Developer rom kullanıyorum ve daha %15 şarjım var ve ben her zaman %10 da şarja takarım kısacası ekran sürem 10:30 saati rahat bulacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 18 Kasım 2017; 22:36:42 >

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Ben stock kullanıyorum. Kutudan çıkardım, MIUI 9 güncellemesi aldı o kadar

• DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Bugün iş güç yoktu cihazı bir zorlayayim dedim 😂 gözlerim ağrıdı artık şarja takıp bırakıcam😂

• Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz kırılmaz ekran koruyucu var mi? 2 tane taktım ikiside köşeleri yapışmıyor.

• Arkadaşlar mi 5 batarya süresi yetmediği için yeni telefon bakıyorum. Redmi note 4 ü önerir misiniz? Mi 5 den sonra çok fark olur mu kamera olarak hangisi daha iyi?

Batarya süresi gerçekten çok iyi o yüzden aklım kaldı

Ya da mi Max 2 daha mı iyi olur ama ekranı çok büyük

• anldrms34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece ses artışı mi oluyor misal ne gibi artıları var, tecrübe paylaşabilir misiniz olumsuz bir tarafı var mi misal birde en son miui9 sürümü yüklü sıkıntı oluşturur mu teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Ben stock kullanıyorum. Kutudan çıkardım, MIUI 9 güncellemesi aldı o kadar

hocam bizde güncelleyelim mi ? pek uğraşamıyorum romlarla filan anlamadığımdan. Biz düz kullanıcıyız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz kırılmaz ekran koruyucu var mi? 2 tane taktım ikiside köşeleri yapışmıyor.

çankayada 4 5 telefoncu gezdim. Hepsi lg g3 camı veriyor :) oda ön kamerayı kapatıyor. Ama ali express te gayet şık kılıflar ve kırılmaz cam var hemde çok ucuz. Sipariş edicem bende. Gelme süresi 1 ayı buluyor ama hiç olmamasından daha iyidir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Ekranı tamamen kaplayan jelatin bulabilen var mı acaba?

hocam nano glass ekran koruyucu ekranı tam kaplıyor yanlarda da çok çok küçük bir açıklık kalıyor...Tavsiye ederim nano ekran koruyucu alın 20-25 tl gibi bir fiyatı var.Kırılmaz cam almayın sakın..

Hocam link varsa size zahmet alabilir miyim? Hepsi nano diyor alıyoruz kapatmıyor ekranı.

Ben buradan aldım hocam çok memnunum...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-redmi-note-4x-nano-glass-ultra-ince-temperli-ekran-film-469172409/detay

Kimyager06 arkadaşın almış olduğu ve memnun olduğu Nano cam bu linkten paylaşmıştı

• Telefonun siparişini verdikten sonra bi kaç yerde MIUI 8'in Xiaomi'nin üst düzey telefonlarıyla iyi çalıştığını fakat orta düzey telefonları zorladığını görmüştüm. MIUI 9 ile orta düzey telefonlarda daha akıcı bir deneyime geçildiği belirtiliyordu.

Bi de MIUI 9 ile gelen yenilikler cezbedince cihaz kutudan çıkar çıkmaz güncelledim ben. O yüzden 8-9 karşılaştırması yapamayacağım.

Ama 9 deneyimi benim çok hoşuma gitti. iOS'u stabilliğin son noktası olarak gören bazı arkadaşlar telefon karşısında yorum yapmak istemedi mesela

• quote:

Arkadaşlar accuabattery uygulamasını kullanan var mı? Bende pil sağlığını göstermiyor hangi uygulama ne kadar sürede ne kadar pil yemiş hiç bir değeri göstermiyor ölçüm için bekleyin yazıyor kullanan arkadaşlar varsa onlarda da durum aynı mı?

hocam anatoliateknoloji den aldığın kılıfın resmini ve ekran kapalıyken ekran koruyucunun resmini atabilirmisin telefonun üstünde nasıl duruyor merak ediyorum
  • 2 adet kırılmaz tamperli cam ve bir adet cüzdan kılıf aldım aliexpressten. 7,5 $. vatana millete hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.