Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ewet hocam buradan istersen kararlı olanı istersen de geliştirici olanı indirip kurabilirsiniz

http://en.miui.com/download-309.html#468

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Ewet hocam buradan istersen kararlı olanı istersen de geliştirici olanı indirip kurabilirsiniz

teşekkürler
  • Gencler sizde de boyle mi bilmiyorum ama benim telefonun sarji yuzde 10 dan 0 a normalden daha hizli bitiyor. Acaba pil kalibrasyon programi mevcut mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Evet sürekli görülebilir kalıyor. Sokakta yürürken bile sürekli dosya gönderme ve eşleşme isteği geliyor tamamen kullanışsız hale getirmişler ve resmen yeni bir güvenlik açığı bu.

• quote:

Hocam oto mu güncellendiniz ben Otodan bir türlü yukleyemedim 7.11.16 romunu hem çok yavaş iniyor hemde yarıda kesiliyor wifi ilede denedim operatör üzerinde de sonuç olumsuz

Pardon sizde benim gibi 7.11.6 daymissiniz bu son sürüm değil sanırım hocam bende güncelleme mevcut ama oto inmiyor (miui9 7.11.16 mevcut 1.5gb büyük bir güncelleme)

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Hocam ben rootlu olduğum için direk twrp den flaşlıyorum. Daima aşşağıdaki linkten indiririm.

• Arkadaşlar accuabattery uygulamasını kullanan var mı? Bende pil sağlığını göstermiyor hangi uygulama ne kadar sürede ne kadar pil yemiş hiç bir değeri göstermiyor ölçüm için bekleyin yazıyor kullanan arkadaşlar varsa onlarda da durum aynı mı?

• Hocam dosyayı flaşladım ve 3 tane program yüklendi. Sadece zil sesi, mesaj sesi ve müzik sesi yükseltmek istiyorum. Yapmak gereken ayarlar nedir acaba?
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ben sadece bunu kullanıyorum hocam ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anldrms34 -- 18 Kasım 2017; 13:29:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Ben sadece bunu kullanıyorum hocam ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Hocam sem sadece müzik için mi kullanıyorsun? Sanırım sistem zil sesi vs. de yükseltmek mümkünmüş. Cihazın zil sesi bana az geliyor. Araç kullanırken bazen arayanları duyamıyorum. Hele sms sesi hiç gelmiyor sesli ortamda.

İlla rootlatacaklar cihazı yani 😂 cihazdan sildiginiz gereksiz gördüğünüz programlar varmı play müzik play film Duo gibi rootlamisken sileyim bende bari birde silme işlemi için hangi programla kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 18 Kasım 2017; 14:14:20 >
    Kontrol ettim zil sesi de artıyor hocam

• quote:

İlla rootlatacaklar cihazı yani 😂 cihazdan sildiginiz gereksiz gördüğünüz programlar varmı play müzik play film Duo gibi rootlamisken sileyim bende bari birde silme işlemi için hangi programla kullanıyorsunuz

Ben bildim bileli Titanium Backup kullanırım silme işlemi için. Sildiğim programlar Google Play Müzik, google play oyun, duo kamera, hangouts, kullanmıyorsam Haritalar, Google Drive, MIUI Forum, Mi Control denen kumanda uygulaması vs. Sistem uygulamalarına dokunmayın hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Kontrol ettim zil sesi de artıyor hocam

Evet hocam zil sesi artıyor o uygulamadan. Diğerlerini pek kurcalamaya gerek yok gibi.
    Eyvallah hocam

Bu arada developer rom da her güncelleme de twrp ve root kuruyomusun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 18 Kasım 2017; 15:14:21 >
  • Benim telefonun bl kilit kapalı ama miui.eu sitesindeki tüm romlari kurabiliyorum

• Nasil bir telefondur artilari eksileri?

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Arkadaşlar zil sesi düzeyinin üzerinde bir tane çizgi oldu ne yaptıysam zil sesi çalıyo arama geldiğinde medya sesi yada bildirim seninde sıkıntı yok nasıl bir sorun bu?
  • Bugun cihazi aldik hayirlisiyla. Guncelleme kisminda miui8 var 9 a yukselteyimmi diye soruyor. Yapmam gerekirmi acaba. Yoksa kalsinmi?

Bu arada cihaz cok akici elde de cok güzel duruyor. Sd kart girisi yok sanirim

Insallah bende mi mix alicam :)

• Sim kart taktigin slotun birine sd kart koyabiliyorsun hocmq . Youtube dan bak nasil yerlestirilecegi falan gosteriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Bugun cihazi aldik hayirlisiyla. Guncelleme kisminda miui8 var 9 a yukselteyimmi diye soruyor. Yapmam gerekirmi acaba. Yoksa kalsinmi?

Bu arada cihaz cok akici elde de cok güzel duruyor. Sd kart girisi yok sanirim

Insallah bende mi mix alicam :)

2.sim yuvasına SD kart takabilirsiniz

Bu arada mi mix i tavsiye etmem. Ağır büyük ve kırılgan. Mix 2 yi alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Kasım 2017; 20:29:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.