Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beta kullananlarda çocuk modu yada yaşlı modu varmı?

miui 8 de vardı daha önce.

stabil 8 de vardı stabil 9 da yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım. Sıkıntı olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlas06 kullanıcısına yanıt
    Ben neden böyle bir sıkıntı ile karsilastim acaba

• Farkını bilmiyorum

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. Yarın cihaza bakmaya gidicez olursa almak istiyoruz.
  • 7.11.16 ile cihaz resmen uçak olmuş çok beğendim pil performansı da kararlı Roma göre harika

• quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Benim gibi hoparlör performansından memnun olmayan arkadaşlara Dolby Atmos modunu tavsiye ediyorum . hissedilir derecede performans artışı oluyor .

Bootloader kilidi açık , root ve TWRP veya başka recovery modu yüklü olmalı.

Indirme linki için ana konusu

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/themes/soundmod-divinebeats-v9-0-gaana-edition-t3605014

merhaba cihazın bootloader kilidini en kolay nasıl kaldırabiliriz fazla uğraşmadan

• fatih1983 F kullanıcısına yanıt
    en.miui.com/unlock burdan giriş yapın tool u indirin bir de cihaz için yetkilendirme isteyecek onu yapacaksınız sonra talimatlara uyarak yapılıyor , toplam 10 dk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar11tr S kullanıcısına yanıt
    Bende siz söyleyince fark ettim. Mi band 2 kullanıyorum. Ama sanırım bluetooth görünebilir kalmıyor. Başka telefon dan arayınca buluyor mu bizi? Deneyemedim daha

• quote:

en.miui.com/unlock burdan giriş yapın tool u indirin bir de cihaz için yetkilendirme isteyecek onu yapacaksınız sonra talimatlara uyarak yapılıyor , toplam 10 dk

7 gün beklenecek deniyordu doğrumudur
    Yok hocam ben beklemedim

• quote:

Yok hocam ben beklemedim

son sorum :) işlem o anda halledilebiliyormu unlock yaparken cihazda hangi sürüm vardı
    Hocam geçen günlerde yaptım miui9 global stabil vardı unlock maili sonrası toolu açıp kullanıcı girişi yapıyorsunuz cihazı fastboot a alınca o kendi o an hallediyor sonrasında twrp içinde başka bir program var yine fastboot da onu kuruyorsunuz bitiyor :)

• quote:

Hocam geçen günlerde yaptım miui9 global stabil vardı unlock maili sonrası toolu açıp kullanıcı girişi yapıyorsunuz cihazı fastboot a alınca o kendi o an hallediyor sonrasında twrp içinde başka bir program var yine fastboot da onu kuruyorsunuz bitiyor :)

hocam cahilliğime verin bu bahsettiğiniz işlemler hangi amaçla yapılıyor ?
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Root yetkisi, XPOSED , Modlar , Özelleştirilmiş ROM kurma , vs vs

• quote:

Root yetkisi, XPOSED , Modlar , Özelleştirilmiş ROM kurma , vs vs

cevap için teşekkürler birşey daha sormak istiyorum şuanda en iyi performans veren android ve miui sürümü hangileri ? özellikler batarya olarak.
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Hocam , zamanım olmadığı için sadece orijinal sürümde deneyimleyebiliyorum cihazi , miui8 9 a gore biraz daha hantal ve batarya açısından düşüktü 9 da farkını gördüm fakat yer yer bazı uygulamalar kendi kendine cokuyor , global dev versiyon , stabilden her zaman daha stabil oluyordu , Redmi Note 2 de en azından böyle oldu, ondan dolayı ilk olarak Android Öne romunu , ardından da global dev sürüme geçmeyi düşünüyorum, şuan için söyleyebilecgim bu , ekstra olarak xda da çok tavsiye edilen bir rom vardı aosp tabanlı sanırım batarya açısından en iyisi o , linkhttps://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-recoveries--other-development/rom-resurrectionremix-5-8-2-t3567023

• quote:

Hocam , zamanım olmadığı için sadece orijinal sürümde deneyimleyebiliyorum cihazi , miui8 9 a gore biraz daha hantal ve batarya açısından düşüktü 9 da farkını gördüm fakat yer yer bazı uygulamalar kendi kendine cokuyor , global dev versiyon , stabilden her zaman daha stabil oluyordu , Redmi Note 2 de en azından böyle oldu, ondan dolayı ilk olarak Android Öne romunu , ardından da global dev sürüme geçmeyi düşünüyorum, şuan için söyleyebilecgim bu , ekstra olarak xda da çok tavsiye edilen bir rom vardı aosp tabanlı sanırım batarya açısından en iyisi o , linkhttps://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-recoveries--other-development/rom-resurrectionremix-5-8-2-t3567023

peki hocam çok sağolun

• Pil olarakta stabilize olarakta ben developer romunu öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Pil olarakta stabilize olarakta ben developer romunu öneririm

developer hangisi oluyor xiaominin kendi yayınladığı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.