Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün itibariyle ser_ren'den aldığım global versiyonlu model elime ulaştı. bir sorum olacak arkadaşlar;

kutudan hem normal fiş çıktı hem de ufak bir tane... ikisi de prize uyumlu gözüküyor ama emin olamadım ikisini de kullanmalı mıyım?★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    sadece normal sarj adaptörünü kullanın dönüştürücü gereksiz koymuşlar arkadaşlar sanırım ingiltere prizi ile geliyor sandılar. Bir adet tavsiyem var 8.2.10 güncellemesini yapmayın telefonda şarj durumu cidden kötüleşiyor miui 9 sürümü cıkana kadar oda en geç global olarak (ağustos-eylül) gibi çıkar miui 9 u bekleyin güncellemeyin telefonu o şekilde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 25 Temmuz 2017; 8:51:4 >
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    Jelatini olanı kullanın hocam diğerine gerek yok.benim cepport dan aldığım telefonda böyle geldi.olurda ürün global çıkmaz diye ekliyorlar sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

dün itibariyle ser_ren'den aldığım global versiyonlu model elime ulaştı. bir sorum olacak arkadaşlar;

kutudan hem normal fiş çıktı hem de ufak bir tane... ikisi de prize uyumlu gözüküyor ama emin olamadım ikisini de kullanmalı mıyım?★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bu resmi note 4 ilemi çektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler arkadaşlar...

telefonu açar açmaz güncelleme geldi ben de yükledim. neyse pek bir şey kalmamış 9 için. inşallah dediğiniz sorun düzelir o gelince.

fotoyu eski telefonumla çektim. yanlış anlaşılma olmasın. fotoyu görüp de telefonu almamazlık yapmayın...
  • Merhaba Redmi Note 4X 64GB yeni aldım...
    Eski telefonumdan usb ile pc den internete girebiliyordum bu cihaz ile usb den int. nasıl girebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

sadece normal sarj adaptörünü kullanın dönüştürücü gereksiz koymuşlar arkadaşlar sanırım ingiltere prizi ile geliyor sandılar. Bir adet tavsiyem var 8.2.10 güncellemesini yapmayın telefonda şarj durumu cidden kötüleşiyor miui 9 sürümü cıkana kadar oda en geç global olarak (ağustos-eylül) gibi çıkar miui 9 u bekleyin güncellemeyin telefonu o şekilde kullanın.

Hocam dün ekran görüntüsü gönderdim. Sarj sürenizi etkileyen başka bir sorun olmalı. 8.2.10.0 %10 sarj daha kalmıştı 11, 5 sa ekran sürem vardi.Onu da zorlasam belki 13 saat ekran süresi verecekti. Snapdragon 4gb/64gb tel.im.

• quote:

Hocam bir yanlışınız olmasın, bende aynı sürümü kullanıyorum ve batarya süresinden çok çok memnunum.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    saat başı %1 e tekabul ediyor nerdeyse şarj süresi 6 saate %4-5 sarj gidiyor bekleme modunda ekran kapalı ama önceki sürümde 6 saatte %1 veya %2 gidiyordu normal kullanırkenki farkı pek anlayamadım sanki ordada biraz hızlanmış bataryanın azalma süresi ama emin değilim emin olduğum şey telefon uyku modunda iken sıkıntısı olduğu androd işletim sistemi gereğinden fazla sistem kullanıyor gözüküyor mi max 2 ile karşılaştırdım sistem kullanma yüzdelerini onunki çok stabil duruyor ben pil kullanımına baktıgımda android sistemi %36 larda normal android yazanda %18 lerde ama mi max 2 de bu durum tam tersi android sistemi yazan kısım %18 lerde android yazan %20 lerde seyrediyor 8.2.5 te böyle birşey oldugunu hatırlamıyorum yani demek istediğim uyku modunda da normalden fazla aktif çalışıyor eu miui formuna girin görürsünüz 8.2.10 sürümünden tek şikayetci olanlar note 4x kullanan kullanıcılar battery drain 8.2.10 yazarsanız eu miui forumunda görebilirsiniz bir sürü konu var (not telefonu yoğun kullanmayan biriyim o yüzden uyku modunda böyle bir problem oldugunu hissetim)

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Buraya yazayım sizde diğer arkadaşlarda öğrensin...

Note 4x snap 625 çin vers band 8 ve band 20 çalışmaz.

Note 4 mtk işlemcili model.

Global note 4 snap 625 band 8 ve band 20 çalışır...

4x tamammen çin için üretilmiş...avrupa 4g bandlarından sadece 3 ünü destekler...

Aliekspresden snap işlemciler için kılıf cam vb sipariş geçecekseniz note 4x diye geçeceksiniz..

Note 4 yazan kılıf ve camlar mtk cihaz için...

4x ve global note 4 (snap) cam ve kılıfları birbirine uyar...

Teşekkür ederim. demek Yurt dışı 4x, türkiye satışlarında 4 global aynı şey. Ona göre sipariş ederiz kılıf falan.

Bu arada genel bir soru camın ne olduğu belli değilmiş. (Yani gorilla glass mı benzer bişey mi veya hiç bişe yok mu) o yüzden hiç bir telefonumda kullanmadığım ekran koruyucu 2.5 D ye uygun olan ürün tavsiyelerinize baktım ama sanki çokta uyumlu değil gibi. tam oturan bir ekran korucu Kullanan varsa bizimle paylaşabilir mi rica etsem.

• Snapdragon 625 li 3/32 global versiyon yurtdışında kaç dolar bilen var mı arkadaşlar

• Takip.
  • lido kullanıcısına yanıt
    150 160 dolar

• quote:

saat başı %1 e tekabul ediyor nerdeyse şarj süresi 6 saate %4-5 sarj gidiyor bekleme modunda ekran kapalı ama önceki sürümde 6 saatte %1 veya %2 gidiyordu normal kullanırkenki farkı pek anlayamadım sanki ordada biraz hızlanmış bataryanın azalma süresi ama emin değilim emin olduğum şey telefon uyku modunda iken sıkıntısı olduğu androd işletim sistemi gereğinden fazla sistem kullanıyor gözüküyor mi max 2 ile karşılaştırdım sistem kullanma yüzdelerini onunki çok stabil duruyor ben pil kullanımına baktıgımda android sistemi %36 larda normal android yazanda %18 lerde ama mi max 2 de bu durum tam tersi android sistemi yazan kısım %18 lerde android yazan %20 lerde seyrediyor 8.2.5 te böyle birşey oldugunu hatırlamıyorum yani demek istediğim uyku modunda da normalden fazla aktif çalışıyor eu miui formuna girin görürsünüz 8.2.10 sürümünden tek şikayetci olanlar note 4x kullanan kullanıcılar battery drain 8.2.10 yazarsanız eu miui forumunda görebilirsiniz bir sürü konu var (not telefonu yoğun kullanmayan biriyim o yüzden uyku modunda böyle bir problem oldugunu hissetim)

Uzun süredir gece takip etmedim ne kadar batarya tüketiyor diye, genel anlamda memnun olduğum için. Ama en kısa sürede takip edeceğim gece beklemede ne kadar tüketim oluyor diye. Bakalım sonuç ne olacak, dediğiniz gibi önceki sürümde birkaç kez bakmıştım ve gerçekten çok çok az bir tüketim vardı.

• quote:

150 160 dolar

O zaman forumda satan arkadaşlar biraz pahalı satmıyor mu ikinci el bölümüne bakıyorum kayıtsız sıfır jelatinli cihaz için 770 eski bir imei atılmış cihaz için 800 lira isteniyor genelde

Yani 160 dolar 570 lira yapıyor tabi bu cihazlar ışınlanarak gelmiyor illa ki getirtmenin de bir yol masrafı var da ortalama 600 e mal etseler %25 %30 kar ile falan satıyorlar diye düşünüyorum biraz fazla değil mi bu kar oranı bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

quote:

150 160 dolar

O zaman forumda satan arkadaşlar biraz pahalı satmıyor mu ikinci el bölümüne bakıyorum kayıtsız sıfır jelatinli cihaz için 770 eski bir imei atılmış cihaz için 800 lira isteniyor genelde

Yani 160 dolar 570 lira yapıyor tabi bu cihazlar ışınlanarak gelmiyor illa ki getirtmenin de bir yol masrafı var da ortalama 600 e mal etseler %25 %30 kar ile falan satıyorlar diye düşünüyorum biraz fazla değil mi bu kar oranı bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ?

Hocam 570 tl çinde, buradaki arkadaşlar 770 tl ye satıyor, 200 tl çok mu ? bence değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Kapağı açmaya gerek yok hocam. Note 4x EDL Tool yazın çıkar. Bunun için yazdıkları bir kod var, bilgiisayarda bat dosyasini çalıştırıyorsunuz telefon edlde başlıyor.

Acelem yoktu hocam. 72 saat bekleyip kilidi açtım ve diğer işlemleri hallettim. İlgin için teşekkürler.
  • 200 lira kar

100 getiren 100 de satıcı alıyor işte...

Kim olsa aynısını yapar sanırım...

• quote:

Hocam, gece dediğiniz olayı, beklemede çok şarj gidiyor yeni sürümde demiştiniz, onu test ettim. Yatmadan önce ekran görüntüsü aldım, bir de sabah kalkınca, resimleri paylaşıyorum.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• quote:

200 lira kar

100 getiren 100 de satıcı alıyor işte...

Kim olsa aynısını yapar sanırım...

Hocam bu adamlar bu işin ticaretini yapıyor, yani normal tabiki, kazanacak adam. Ben bundan 7 ay önce falan çin'e giden bir tanıdığıma rica ettim, dedim parasını göndereyim, bana gelirken mi mix alırmısın diye, tabiki alırım dedi, sevindim, sonra bir fiyat verdi ki buradaki getirip satan arkadaşlar da aynı rakamı, hatta ön ödemeli olarak satanlar daha düşük fiyat veriyorlardı. Yani kimse kimseye artık karşılıksız yardım etmiyor, iş yapmıyor. Benim tanıdığım o kadar kar koymuş, ticaretini yapan neden kazanmasın.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.