Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pardon o kısmı görmemişim haklısınız teşekkürler birde model olarak note 4 ve note 4x yazıyor bunların ekranı aynı değil mi neden farklı 2 tane seçenek var google da araştırdım redmi note 4 ve 4x mevcut, note 4x diye bir telefonu yok zaten redmi note 4x çıkıyor bu şekilde xiaominin demekki burda redmi note 4x demek istiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 24 Temmuz 2017; 15:25:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

pardon o kısmı görmemişim haklısınız teşekkürler birde model olarak note 4 ve note 4x yazıyor bunların ekranı aynı değil mi neden farklı 2 tane seçenek var google da araştırdım redmi note 4 ve 4x mevcut, note 4x diye bir telefonu yok zaten redmi note 4x çıkıyor bu şekilde xiaominin demekki burda redmi note 4x demek istiyor ?

Note 4 ve 4x lerin ekran koruyucuları birbirine uymuyor. Telefonunuz hangisi ise onu sipariş verin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Kutusunda note 4 olarak geciyor global versiyon ama içindeki telefon note 4x ile aynı vida yerleri olsun kizilotesi vs hepsi note 4xle aynı telefonun ahize kisminij sağ tarafinda tek kamera var sol kısmı boş yani konu başlığındaki görsel gibi değil ama diğer kısımları note 4xle aynı vida girişi yok kiziloteside sağ kisima konumlandırılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 24 Temmuz 2017; 16:14:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

Kutusunda note 4 olarak geciyor global versiyon ama içindeki telefon note 4x ile aynı vida yerleri olsun kizilotesi vs hepsi note 4xle aynı

Snapdragonlular aynı Mtk olanlar farklı düzelteyim. Yalnız Çin de note 4 yazanlar hep Mtk li o yüzden 4x almalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 24 Temmuz 2017; 16:14:4 >
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Kapağı açmaya gerek yok hocam. Note 4x EDL Tool yazın çıkar. Bunun için yazdıkları bir kod var, bilgiisayarda bat dosyasini çalıştırıyorsunuz telefon edlde başlıyor.

• Arkadaşlar redmi note 4x 3/32 almayı düşünüyorum ancak araştırmaya hiç vaktim olmadı. + ve - leri nedir,kronik bir problem var mı Türk Telekom 4,5 g sorun yaşar mı

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Siparis verirken note 4x secince 5 tane note 4x cami gelecek

• ekranın ne marka olduğunu nereden görüyoruz. hangi menüden
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Onlar box cihaza bağlayıp imei flaslıyorlar. Telefoncu olmadığınız sürece mümkün olmaz çünkü pahali cihazlar.

Bu arada twrp kurmadan cihaz rootlanmiyor evet.

Hocam o cihazı bende gördüm 150 dolar falan ama başka yöntemler var diye biliyorum ama neyse. Root olayına gelince bootloader kilidini açtıktan sonra China rom kurdum ve Root yaptım başka birşey yapmadan. Root için Twrp ye gerek yok China romun içinde root özelliği varmış bende geçen gün öğrendim.

• 2 telefon arasındaki fark nedir? Yakın zamanda almayı düşünüyorum.

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Yarım saattir bakıyorum ne fark var diye, foruma bakınca da şüphelendim biraz.
    Kırılmaz cam ve silikon kılıfı hediye olarak düşünüyordum. Teşekkürler cevabınız için :)

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TnesQuare -- 24 Temmuz 2017; 21:54:31 >
  • Arkadaşlar bu ürünü aldım.

Şimdi bu ürün 4X diye mi geciyor yoksa sadece 4 mü? Uygun aksesuar alırken nasıl almalıyım?

• AHZ kullanıcısına yanıt
    Buraya yazayım sizde diğer arkadaşlarda öğrensin...

Note 4x snap 625 çin vers band 8 ve band 20 çalışmaz.

Note 4 mtk işlemcili model.

Global note 4 snap 625 band 8 ve band 20 çalışır...

4x tamammen çin için üretilmiş...avrupa 4g bandlarından sadece 3 ünü destekler...

Aliekspresden snap işlemciler için kılıf cam vb sipariş geçecekseniz note 4x diye geçeceksiniz..

Note 4 yazan kılıf ve camlar mtk cihaz için...

4x ve global note 4 (snap) cam ve kılıfları birbirine uyar...

China romun içinde 3 dil var kullanımı kolay olmaz düşüncesindeyim...

• ilkerkara İ kullanıcısına yanıt
    Ayarlar tel hakkında kernel sürümü 5 6 kez basın test menüsü çıkacak en baştakıne girin orada hem kamera lens ne vers hem ekran ne görebilirsiniz...

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz rnr pro da vardı. Note 4 snaplarda malesef kapağı açmanız gerekiyor...

Kapak açımıda o kadar zor değil video izleyerek de yaparsınız...

Yapacağınız işlem test point diye geçer 👍

Arkadaş yukarıda yazmış çin vers root var diye..eğer öyle ise çin romu atıp diag modla pc ye bağlayıp ufak bir uygulama ile imei atabilirler...

İmei için root olması yeterli kilit açmaya gerek yok...

• Whatapp note 4 (snap ) grubumuza beklerim...

WhatsApp.com
    WhatsApp Grup Daveti
    https://chat.whatsapp.com/5ICexwhN65x7QqSUZIy0em

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Arkadaş yukarıda yazmış çin vers root var diye..eğer öyle ise çin romu atıp diag modla pc ye bağlayıp ufak bir uygulama ile imei atabilirler...

İmei için root olması yeterli kilit açmaya gerek yok...

Onu ben yazdım ama ben bootloader kilidini açıp China rom yükleyip root attım. Mesele şu acaba bootloader kilidini açmadan China rom içinde ki root atma yetkisi devreye giriyor mu? Bir yerde root için bootloader kilidinin açılması şart diyorlardı ama o zaman bu kadar satıcı bootloader kilidini açıp mı imei atıyor (mümkün değil o kadar telefon numarası bulamazlar) hepsinde miracle box aleti olduğunuda sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.