Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Turk Telekom kullanıyorum bende sadece operatör adı yazıyor. Bildirim - durum çubuğu ayarlarından operatör adına bir bakın isterseniz. Orada öyle yazıyor olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Hocam Turk Telekom kullanıyorum bende sadece operatör adı yazıyor. Bildirim - durum çubuğu ayarlarından operatör adına bir bakın isterseniz. Orada öyle yazıyor olabilir belki.

Hocam ayarlara baktim hersey normal. Bende turk telekom kullaniyorum. 2g de wifi bagliyken 4g yaziyor wifi kapali olunca gidiyor. Ss aldim ancak buradan resim ekle diyince galeriyi acmiyor. Bi hata daha buldum sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bende baktım 8.2.2 gözüküyor

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarları bir kurcalıyayım dedim bende durum tam tersi oldu. 2g + wifide sadece Turk Telekom yazıyor. Ama 3g ya da 4g + wifide Turk Telekom 4g yazıyor. Bende normalde operatör adı kapalı olduğu için farketmemiştim.
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı kapadım açtım hala 8.1.15 diyor. Siz hangi sürümdesiniz?
  • quote:

Hocam ayarları bir kurcalıyayım dedim bende durum tam tersi oldu. 2g + wifide sadece Turk Telekom yazıyor. Ama 3g ya da 4g + wifide Turk Telekom 4g yazıyor. Bende normalde operatör adı kapalı olduğu için farketmemiştim.

Hocam normalde bende de oyleydi. Ama hattim 4g uyumlu degildi bugun yenilettim hattimi. Yeni hatti taktim iste 4g calisiyor sıkıntı yok ama boyle garip bir şey oldu anlam veremedim. Aslinda mesela suan 2g de ama wifi bagliyken orada 4g yaziyor wifi kapali iken yazi gidiyor cozemedim garip bi durum.

Benim hat 4g uyumlu, lenovo p70 te kullanabilmek için yenilemiştim. Farklı bir sim kartla deneyin bakalım ne yazacak.
  • resim yüklenmiyor şuan global sürümdeyim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 1 Nisan 2017; 19:42:30 >
    Hocam o dediğiniz olay miui'da olan bir sorun. Bende note 3 proda da öyle yazıyordu.

• Onceki sim kartimda olmamıştı böyle bir sorun. Fırsatını buldugumda baska sim kartıyla deneyip bakacağım yine de bi.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Tuhaf bi sorun onceki hattımda yoktu 4g uyumlu degildi o. 4g uyumlu hat cikarttirdim oyle farkettim. Baska bi hat ile deneyip bakacagim.

• resim yüklemeye çalıştım forumda sorun var sanırım. 15 saat kullanımda ekran süresi batarya yüzde 50'de 5 saat 58 dakika batarya kullanımı ve bunun tamamı internet wifi ve mobil veri yarı yarıya kullanım. böyle giderse 10 saati geçecek, mükemmel batarya performansı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper_Sensation -- 1 Nisan 2017; 23:50:56 >
  • Kernel auditor la 8 çekirdekten 4 ünü kapattım. Bakalım pile faydası olacak mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kernel auditor la 8 çekirdekten 4 ünü kapattım. Bakalım pile faydası olacak mı

Pile epey etkisi olur da performansa etkisi nasil olur hocam bunun da bilgisini verirseniz seviniriz

İşlemci gücü isteyen bir uygulamam yok. Benim için önemli olan ekran ve bekleme süresi. Ama ilk izlenim pek faydası olmadı gibi. Full şarj yapıp kullanınca daha iyi anlaşılır gerçi. Akşam şarj edip biraz böyle kullanıyım sonucu yazarım.

• Tum cekirdekleri aktif kullanacak uygulama pek yok aslinda. İslemci hizini dusurmeyi deneyin isterseniz bi.

Hocam zaten 1.4 ghz de kullanıyorum. Oyun falan oynamadığım için sorun olmuyor. Günlük kullanıma çok çok yetiyor.

• 8.2.2.0 versiyonuna twrp nasil yuklerim

• ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam normal yöntemler işe yaramıyor mu?
  • Bulduklarimi atiyorum gayet sorunsuz atiyor ama gene miui nin recovery menüsü geliyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.