Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadasım senın cıhazda deep sleep sorunu var bır an once temız bır kurulum yap bence...bırde cpu spy yukleyıp ıslemcı calısma frekanslarını kontrol et...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayzer A kullanıcısına yanıt
    yahu cidden tuhafsınız farz edin ki taşınabiliyor yahu 64 gb neyinize yetmiyor anlamıyor tüm play store yi mi indirmeyi düşünüyorsunuz ?
  • mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Linteki yazılanlara göre sorun hattın 3G olmasıymış. Yakın zamanda yeni 4G hat almayı düşünüyorum. O nedenle çözümü denemedim.

Link :http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=386101&extra=page%3D1&mobile=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 27 Aralık 2016; 19:54:25 >
  • Arkadaşlar kafam çok karıştı. Bu telefonu almak istiyorum. Aynı zamanda tereddütlerim var. En son 1000 tl'ye çıkabilirim. Sizce bu telefon mu yoksa başka telefon mu ? Benim için en az iki yıl takır takır çalışşın cihaz yeterli. Parayı verip pişman olmak istemiyorum. Ailede mi4 var ondan genel olarak memnunuz.
  • Bende bu cıhazı almayı cok dusundum ama vazgectım burda gorduklerım kadarıyla deep sleep sorunu nedenı ıle batarya suresı az...zamanla yazılım ıle duzelebılecek seyler ama ılk basta canını sıkabılır yoksa cıhaz donanım ve kalıte olarak tartısılmaz...yada redmı 4 prıme modelıne de bakabilirsin yada benım gıbı bu cıhazın sd ıslemcılı versıyonunu bekleyebılırsın...

• mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ama sd versiyonu Türkiye ye gelir mi ? Bence gelmez gibi. prime da bundan aşağı değil mi
  • Redmi note 2 deki sorunlar redmi note 4 te bile giderilmemis. Pil sorunu, vodafone de kopma(online oyun oynarken bu sorundan çok çektim) galeri problemi. Neyseki redmi note 3 Pro alarak redmi note 2 den kurtulmuştum. Tabi ben bunların hepsini MTK ya bağlıyorum. Note 4 Pro bekleyelim. Muhtemelen Snapdragon ile çıkacak.
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Hocam siz cihazı nereden aldınız ve hangi operatördesiniz? Sormamın sebebi sizin cihazın diğerlerine gore daha iyi olması.

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Deep sleep ve galeri hariç başka sorun var mı? Batarya ne kadar dayanır sadece nette takılsak?

• ethemugur kullanıcısına yanıt
    1000 lira çıkabilirsen, redmi pro al Hepsiburadadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 28 Aralık 2016; 8:53:17 >
  • cihaz birçok kişi için markadan kayberder bence
  • şazenuş kullanıcısına yanıt
    Redmi pro içinde birsürü kafa karıştırıcı yorum okudum. Benim bir an önce elimdeki lumia 820 işkencesinden kurtulmam lazım. Ama mevzu kafamı allak bullak etti. Redmi pronun global sürümü olmaması çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: ethemugur

Redmi pro içinde birsürü kafa karıştırıcı yorum okudum. Benim bir an önce elimdeki lumia 820 işkencesinden kurtulmam lazım. Ama mevzu kafamı allak bullak etti. Redmi pronun global sürümü olmaması çok kötü

Mi5 serisinden bir cihaz almanızı tavsiye ederim.
  • ethemugur kullanıcısına yanıt
    Hocam mi5s için bile global rom çıkmadı daha.bu xiaomiyi anlamak mümkün değil.ben olsam çift kamera, amoled ekran ve x25 için redmi pro alırdım.kullanlar çok memnun.turkcelestirilmis çin romunu kullanıyorlar.o konuyuda takip ediyorum.bende de note 3 pro var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 28 Aralık 2016; 10:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Hocam mi5s için bile global rom çıkmadı daha.bu xiaomiyi anlamak mümkün değil.ben olsam çift kamera, amoled ekran ve x25 için redmi pro alırdım.kullanlar çok memnun.turkcelestirilmis çin romunu kullanıyorlar.o konuyuda takip ediyorum.bende de note 3 pro var.

Xiaomi feryadınızı duymuş olacak ki bugün Mi5s için global rom yayınladı

http://en.miui.com/download-314.html

• PearBear kullanıcısına yanıt
    Hocam yeri değil de,redmi note 4 var,guncelleemeyi indiriyor,ama yuklemiyor,neden acaba?

İlk sayfadaki rehberi takip ederek flashlamanız gerek hocam.
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    Ota dan güncelleme yapmıyor o zaman.

Beta rom'lar ota güncellemesi yapıyor ama stabil romlar genelde yapmıyor, kendiniz flaşlamanız gerekiyor.
  • Arkadaşlar az önce sipariş ettim. Yarın inşallah elimde olur. İlk önce yapmam gereken bi şey var mı. Gittigidiyordan delta garantili aldık hayırlsı.

Şarjı için araştırdığım kadarı ile hatınızın 4 g uyumlu kartını almanız gerekşyormuş. O zaman uyku moduna geçiyormuş yoksa hep çalıştığı için şarjı az gidiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.