Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zil sesinin kısık gelmesine çözüm bulan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ota dan gözükmüyor hala güncelleme yapanlar site üzerindenmi indirdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi note 4 global yüz tanıma menülerde gözükmüyor. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Miui 9.5 kararlı 9.5.4.0 NCFMİA sürümü yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ilcan

Redmi note 4 global yüz tanıma menülerde gözükmüyor. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Miui 9.5 kararlı 9.5.4.0 NCFMİA sürümü yüklü
    Yüz tanima bu cihazda yok

• Arkadaşlar telefonum çaldığında video izliyordum çalan numara bir özel numaraydı bende hızlı kapatıp videoma döneyim derken videonun sesi telefonun alt kısmından değilde üst kısmından gelmeye başladı. Nasıl düzeltebilirim?

• Telefonu Teknosa üzerinden aldım cok çok memnunum tek sorunum otomatik parlaklık açık olduğu halde gece ışık kısılmıyor yada gündüz parlaklık artmıyor,el ile ayarlamak zorunda kalıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı acaba.

• 9.5.8.0 stabil güncellemesi geldi. OTA dan kontrol etmeyi unutmayın.

• Ben guncelledim cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Ben guncelledim cihazı
    inceledinizmi?
    hatalı yada iyileştirme ne var?
  • Hocam ben bir 9.5 le gelen bir kulaklık sorunu var sanıyorum meğerse benim kulaklık bozukmuş. Bazı İngilizce yerler vardı onları düzeltmişler pil aynı gibi 9.2 le falan daha yeni ama gözle görülür bir hata görmedim henüz belki vardır

• Arkadaşlar 1000Tl Bütcem var Kardeşime Bir Telefon Alaacağım Bunu Teknosadan Temin Etsem Bir Sorun Yaşarmıyım Telefon Güncelleme yapmadan Kullanılabilir Mi Birde Teknosadakiler Dediğiniz İşlemciyemi Sahip bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kot123

Arkadaşlar 1000Tl Bütcem var Kardeşime Bir Telefon Alaacağım Bunu Teknosadan Temin Etsem Bir Sorun Yaşarmıyım Telefon Güncelleme yapmadan Kullanılabilir Mi Birde Teknosadakiler Dediğiniz İşlemciyemi Sahip bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı
    Evet teknosa dakiler snapdragon işlemcili, telefonu ilk aldığınızda güncelleme yaparsanız yeterli olacaktır. En son gelen sürüm 9.5.8.0. Fiyatının hakkını sonuna kadar veren bi cihaz. Ama biraz narin kullanmakta fayda var kılıf ve ekran koruyucu olmadan kullanmanızı tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Evet teknosa dakiler snapdragon işlemcili, telefonu ilk aldığınızda güncelleme yaparsanız yeterli olacaktır. En son gelen sürüm 9.5.8.0. Fiyatının hakkını sonuna kadar veren bi cihaz. Ama biraz narin kullanmakta fayda var kılıf ve ekran koruyucu olmadan kullanmanızı tavsiye etmem.

Alıntıları Göster
    Peki güncellemeleri Samsung tarzında kendisi yapıyormu yoksa bizim manuel mi yapmamız gerekiyor cevabınız için teeşekkürler

• Kendisi yapıyor kardeşim bu da normal bir cihaz çin malı diye ön yargı ile yaklaşmayın. En büyük firmalar da cihazlarını Çin'de üretime sokuyor.

• Bu sefer hemen guncellemeyeceğim.

• Teyzeme note 4 almıştım. Şimdi kendime ip 7 yi satıp bunlardan birini almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar hangisi olmalı sizce? Yardımcı olursanız memnun olurum.

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Hocam olmuşken 5 plus olsun da iPhone 7 satıp mi 6 alabilirsiniz niye bu seçim?

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    Birazda nakit kalsın niyetindeyim :)

• onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    Mi6 ya değer diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: onuc0bir

Teyzeme note 4 almıştım. Şimdi kendime ip 7 yi satıp bunlardan birini almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar hangisi olmalı sizce? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Biraz bekleyip Mi7 de düşünülebilir...

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.