Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 4 32gb- 3gb ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Xiaomi Redmi Note 4 32gb- 3gb ram
    Xiaomi Redmi Note 4 32gb- 3gb ram modeli

İyi forumlar, 03.11.2017 tarihinde aldığım bu ürün düşmesi sonucu kösesinden darbe aldığı için ekranı fotograflarda görüldüğü gibi kırılmıştır. Fakat kullanışa etkisi olmamaktadır. Dokunmatiği çalışmaktadır.

Batarya performansı ilk günkü gibidir. Günü kurtarmaktadır hatta 2. günü bile görüyorum.

Ürünün faturası mevcuttur. TR den alınmıştır. Kutusu mevcuttur.

Son olarak kulaklık girişi temazsızlık etmekte ve ayrıca konuşma yapabilmek için kullanılan mikrafon çalışmamaktadır. Daha oncede mikrafon sarj bordu degisti duzelmedi sorun devam ediyor. Hoparlore alıp rahatlıkla konuşabilirsiniz veya bluetooth kulaklık takmalısınız.

Tamir edip kullanırım diyenler içinde oldukça uygun fiyatlı bir ürün.

Tüm kusurlarını belirttim. Şansız bir düşme sonucu kosesinden darbe aldığı için sonuc böyle oldu.

Alıcısına hayırlı olsun.

Fiyat: 425 TL

Referanlarıma bakmanızı tavsiye ederim.

FOTOGRAFLAR İCİN ASAGIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

https://drive.google.com/open?id=1o0t3avCtUyJmyavqxBawdd7_61sFwlEV

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 425 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa, Akhisar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• * kulaklık söketi 1 dolar
    * şarj bordu (mikrofon için) 2 dolar
    * ÇERÇEVELİ ekran 18 dolar

toplamda 21 dolar yani şuanda yaklaşık 120 TL masrafı var aliexpressden malzemeleri temin edip kendisi yapacak arkadaş için.
    vergi çıkarsa 150 yi bulur. 150 TL ve maksimum bir saat emekle sıfır telefon sahibi olursunuz.

iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosedekibalici

* kulaklık söketi 1 dolar
    * şarj bordu (mikrofon için) 2 dolar
    * ÇERÇEVELİ ekran 18 dolar

toplamda 21 dolar yani şuanda yaklaşık 120 TL masrafı var aliexpressden malzemeleri temin edip kendisi yapacak arkadaş için.
    vergi çıkarsa 150 yi bulur. 150 TL ve maksimum bir saat emekle sıfır telefon sahibi olursunuz.

iyi satışlar
    Lütfen 30 Lira gibi şeyler yazıp yanlış bilgi vermeyelim ;
    21 doların min. 12 -13 dolar vergisi olur. Mal bedeli 2 $ ürün için 3 gün 11.76 TL vergi ödedim .
  • Sagoopa1925 kullanıcısına yanıt
    arkadaş konuyu güncellemiş daha önceden kartın değiştiğini söylemiş.

vergilendirmede %20 vergi çıkıyor diye biliyorum. 120 lirada 22 lira falan çıkıyor diye düşündüm.
    5lira da açma kapama zartı alınıyor 120+22+5 147 lira yuvarladım 150 dedim. fazlası biraz şans işi
  • Arkadas redmi 5 plus 650 700 ıkinci eller millet alt model arizali cihaza 425 tl diyor ilginc....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srdrsym4441 S kullanıcısına yanıt
    Pazarlik payi yoktur, yazmamisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyordum, linkini atacağım program ile sıkıntısız bir şekilde kulaklık girişi sıkıntısını çözersiniz. Hani sürekli kulaklık ile takılan arkadaşlar için sıkıntı olabilir ama kulaklık kullanmayan arkadaşlar kesinlikle sıkıntı etmesin, bu program işlerini çok rahat görür. Alan arkadaş PM atsın olmazsa ben de yardımcı olabilirim. Ayrıca ikinci telefon olarak kullanacak arkadaşlar varsa bu telefon sadece alo denilip kullanılacak ise tek şarj ile bir hafta sizi yarı yolda bırakacak telefon değildir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nordskog.LesserAudioSwitch

Hayırlı satışlar kardeş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SAtıştan vazgeçilmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.