Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nofearnomercy

Senin bataryada sorun var ozaman birde bataryayı değiştirsene. teknoloji şans işi derler ya harbiden öyle. ufak tefek arızalar yapınca insan soğuyor. xiaomi de samsung gibi olmaya başladı çok model çok sorun oluyor. Ama xiaomi den şu an için memnunum ileride ne olur bilemem

Uğraşmaya değmez dedim. Bir telefon bir kere arizalaninca o telefondan artık hayır beklememek lazım bence. Onun için bugün Redmi 4x siparişi verdim. Bakalım o beni ne kadar süre idare edecek. Ama dediğiniz gibi hakikaten şans işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    maalesef pixel ve aynı tabanlı louncherların bazılarında nova hariç bu ana ekrana gömülü kalkmaz.

ben birde uygulama üstü bildirim sayısını getiremiyoruz sadece yeşil bir noktada kalıyor. maalesef.

çok rahatsız olursan nova yükle ama onda dt2s/w çalışır mı denemedim. ekranı derin uykuya çeirir mi? bilmiyorum.

nova kullanmaya devm eden varsa hem pil kullanımı hemde bu sorunlar hakkında bilgi verirse memnun oluruz tabi

• Ben nova kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım ve bence alanında bir numara ve kullandığım uygulamlar içinde vaadettiklerini en iyi yapanlar sıralamasına kafadan ilk üçe yazarım.

• allien72 A kullanıcısına yanıt
    1. Telefon kapalı iken şarj edince bildirim led i yanmıyor.

2. Uçak moduna alıp çıktığımda sorun yok.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Uçak moduna alıp daha sonra uçak modunu kapattığınızda mobil internete (wifi değil) sorunsuz bağlanabiliyorsunuz. Öyle mi? Hangi sürümdesiniz?

Son sürüm 0119 dayım sorun olmuyor. Daha öncede sorun olsa farkederdim. boot.img olmayan güncel firmware yüklemeyi denediniz mi.

• Nasıl yükleyeceğiz? Veri kaybı olmadan mümkün mü? Link verebilir misiniz?
    Veri kaybı olmaz twrp den flash layacaksınız. güncel kenzo global beta firmware linki

https://androidfilehost.com/?fid=962187416754454746
  • Kilidi kaldırmak için adım attım kaydı oluşturdum mi kiliçi açın sayfasındayım telefonu falan yazdım fakat ismi yazınca lütfen dogru adı girin diye hata veriyo bir türlü olmuyo

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Sayenizde düzeldi, teşekkür ederim. Aslında Led işine de bir baksanız, onu da halledersiniz gibi geliyor bana. Ya da telefon kapalıyken şarj durumunu gösteren bir uygulama var mı bildiğiniz. Olanlar, telefon açıkken şarj durumunda çalışıyor.
    arkadaşlar nitrojenOS romun stok louncher temayı app paylaş ile dışarı çıkarıp paylaşabilirmisiniz?

• arkadaşlar telefonun wifi sinyali azalmaya başladı. yani önceden aynı mesafedeyken full çekiyorsa artık 2 diş çekiyor. bunu farkılı telefon ve modemlerde denedim benim telefondan kaynaklı bi sıkıntı var. telefonu sıfırladım yazılımsal bi hata varsa diye ama fark etmedi. acaba donanımsal bir hata mıdır? nedenini bilen var mı ?
  • Nova'yı kurduktan sonra kaldırdım diğerlerini.
    Bu pek mümkün görünmüyor en azından benim tarafımdan. Bu romla ilgili bir durum.
  • Arkadaşlar merhaba kardesimin note 3 pro telefonunun dun gece ekrani maviye donup dokunmatigi gitmis. Daha sonra telefonu acip kapatmis ve sorun duzelmis. Bugün ise telefon kapanmis ve hic acilmamis kendisi telefonu sarja taktiginda led isik panelinden kirmizi isik yanip duruyormus ve beklemesini belirttigine ragmen sorun duzelmemis. Kendisi her zamanki sarj aletini kullandigini ve onun disinda evde saglam olan baska bir sarj aletini kullandiginda da sorunun duzelmedigini soyledi.

Simdi ne yapmamiz gerekiyor acaba yardimci olabilecek olan var mı? Simdiden tesekkurler

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Miflash ile yazılım atmanız lazım.

İlk sayfada anlatım var.

• Hocam yalniz telefon hic acilmiyor ve bu islerden hic anlamam bunun disinda yapabilecegimiz herhangi bir sey var mi

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Fastboot ekranına giriyormu cihaz

• 2. kez şarj soketim bozuldu.

ikisinde de ortak yanı xiaomi powerbank. powerbank takılıyken bozuldu ikisinde de.

yine soket alacam.

• Aylardır çözemedigim sarj sorunum var arkadaşlar ekran sürem 3 3 buçuk saat arası gidip geliyor batarya bozuldu diye değiştirdim yine aynı yenisinde sorun var diye onu iade ettim başka yerden aldım yine aynı tüm pil tasarrufu seçeneklerini yaptım cpu spy ile bakıyorum uykuya geçiyor global son sürüm yüklü nitrojen denicektim kilit başvuru yapamıyorum varmı başka yol bilen

• 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.