Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rootlu rom lazım ama kendinden rottlu olmasına gerek yok, twrp kurulumu yapabilirsen ordan rootlayabilirsin.

bl kapalıysa ilk mesajda kate (special edition) için bir twrp kurulum tarifi var, onu kenzo dosyaları ile yapabilirsen twrp atmış olursun yine ilk mesajda da bulunan root kurulumunu da yaparsan olay hallolur.

hatta önceki sayfalarda bir arkadaş sadece recovery.img atmak için tam linkleri vermişti, şimdi bulamadım ama 5-10 sayfa geri gidersen bulabilirsin belki.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Kenzo için olan 6.11.3 romunun recovery.img dosyasını ZCX twrp recovery dosyası ile değiştirip rootlayabilir
    Yukarıda linkini verdim ama arkadaş anlamadı sanırım

İlk mesajada eklicem müsait olunca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaj güncellendi
    *Mei tamirinde yeni yöntem eklendi

• Xiaomi redmi not 3 pro X kullanıcısına yanıt
    Hallettiniz mi hocam ?

• Arkadaşlar telefonun arama geçmişini tamamen siliyorum sonra birisini aradığımda veya arandigimda tüm geçmiş geri geliyor kalıcı silmenin yolu yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acil yazarsanız sevinirim.miflash ile global rom yüklüyorum hangi sürümü (global 8.1.1 ve 8.1.6 )yüklesem bölge çin oluyor ve değişmiyor önerilerinizi bekliyorum.zıt pırt rom yiklemekten usandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Arkadaşlar telefonun arama geçmişini tamamen siliyorum sonra birisini aradığımda veya arandigimda tüm geçmiş geri geliyor kalıcı silmenin yolu yok mu

mi hesapta arama kaydı senkranizasyonu açıktır , onu kapatın.
  • Developer 7.1.19'a xposed ve modülleri kurulabiliyor mu?
  • boboco B kullanıcısına yanıt
    8.1.6 yı bilmem bana henüz gelmedi ama 8.1.1 deyim bölge çin diye değişmiyor. telefon root lu.
  • Selam arkadaşlar ben Samsung note4 kullanıcısıyım 2.el redmi note3 pro almayı düşünüyorum yazdığım gibidir MIUI SÜRÜMÜ stable 7.5.2.0 (LHOCNDE)

Karnel sürümü 3.10.73-perf-g6f02ad3

Yapı numarası LMY47V

Rom root vb.. işlerinden anlamam telefondaki şuanki sürüm nasıldır güncelleme alırmı Türkiye de imei de sorun çıkarır mı Bana hangi sürüm istersen yükerim dedi kendisi net ve açık bilgi verirseniz ona göre alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechull1193 -- 22 Şubat 2017; 11:12:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

8.1.6 yı bilmem bana henüz gelmedi ama 8.1.1 deyim bölge çin diye değişmiyor. telefon root lu.

ben temiz kurulum yapıyorum sıfırdan mifladh ile 8.1.1 veya 8.1.6 yüklüyorum her ikisindede bölge ayarları çin olarak geliyor ve bölge menüsüne müdahale yapılamıyor.
    ilginç daha öne başıma hiç müdahele edememe diye brşey gelmedi. genelde ben değiştirsem bile çin oluyrdu kendi kendine. şu an o sorunda yok. root lumu telefon belkide root tan dolayıdır.
  • quote:

ilginç daha öne başıma hiç müdahele edememe diye brşey gelmedi. genelde ben değiştirsem bile çin oluyrdu kendi kendine. şu an o sorunda yok. root lumu telefon belkide root tan dolayıdır.

evet root luydu ama miflash ile kurulunca gitmesi gerekmiyormu içindeki herşeyin.
  • Mechull1193 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar telefon hakkında kısmının ekran görüntüsünü atın

miflash ile kurarken herşeyi sil sadece telefonu sil yada hiç bir şeyi silme seçenekleri var. oradan sadecce telefonu sil seçip kurmanız lazım. root gidiyor zaten.
  • Telefon ilan fotoğrafında olan bu telefonu almadım henüz

• ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• quote:

miflash ile kurarken herşeyi sil sadece telefonu sil yada hiç bir şeyi silme seçenekleri var. oradan sadecce telefonu sil seçip kurmanız lazım. root gidiyor zaten.

Aynı şekilde yaptım ama Android 6 miflash ile kurunca bölge ayar menüsü Çince ve müdahale yapılmıyor. Android 5 rom kurarken miflash ile bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Arkadaşlar telefonun arama geçmişini tamamen siliyorum sonra birisini aradığımda veya arandigimda tüm geçmiş geri geliyor kalıcı silmenin yolu yok mu

mi hesapta arama kaydı senkranizasyonu açıktır , onu kapatın.

Mı hesab i hiç açmadım hocam baktım şimdi de hesap yok zaten

• Mechull1193 M kullanıcısına yanıt
    Global son sürüm yükleyip göndermesini isteyin cihazda fake rom var şuanda

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.