Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TA7AI

geekbuyingden 220 USD ye aldım

geekbuying kutulu ve üzerine telefon yazıp yolluyor aliexpress den alsaydınız keşke...bende link istedim ama satıcı dükkanı kapatmış diye söyledi arkadaş..
  • Oradaki fiyat ön sipariş fiyatı. Bence daha artar o fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanTrkmn96 F kullanıcısına yanıt
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

otomatiktw cektim. gece modu falan da yapmadim. en azindan fikir verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 19 Şubat 2016; 15:40:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Takip ediyordum ama fiyatın maşallahı var. 280-290 olmalıydı.. En iyisi biraz beklemek veya yurtdışı şansı denemek..

Dediğiniz doğru, yine çıkış fiyatı yüzünden böyle. 290 standart olması gereken, 2 ay kadar sonrada 275 civarı

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Geekbuyingden alıpta eline ulaşan arkadaşlar var
    Gonderenede oyuncak yazarak yollamışlar
    Bende bugun genede mail yolladım destel bolumune kargo için özel bişeybyapacakmısınız benim ülkemde gümrük sorunlu diye

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• TA7AI kullanıcısına yanıt
    ne zaman gönderiyorlar sordun mu?cevap veriyorlar mı? benim baktığım yerlerde 255-265 usd arasında.
    gerçi seninkine ön satış demişler?
    gümrükten geçer mi?
  • ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    10 Mart gönderim tarihi
    biliyorum aliexpresste vs de 275 usd civarında fiyatlar
    indirim kodu ile 55 usd aşşagısı gayet mantıklı geldi o yuzden beklemeyi göze aldım
    ki zaten 1 ay bekledikten sonrada MI 5 almayı düşünüyorum
    o zamana kadar idare eder
  • cihaz annada var ama dukkana koymamıs 265 dolar dıyor tj dukkanıda aynı fıyatta o dukkanı kapatmıs ulasamıyorum mesajada cevap vermıyorlar
  • pro versıyonunun rom lınkı varmı varsa verebılırmısınız türkçeleştirmeyı ben yapacam ama rom lazım bır turlu bulamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

pro versıyonunun rom lınkı varmı varsa verebılırmısınız türkçeleştirmeyı ben yapacam ama rom lazım bır turlu bulamadım :)

Henüz multi rom yok. Çin redmi note 3 indirme sayfasında 2 ayrı sürüm var sanırım birisi pro modeli için. Orda farklı bir operatöre özel versiyon olarak geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    usted bot kilidi acikken her rom yuklenirmi yani stok tabanli yada custom

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

usted bot kilidi acikken her rom yuklenirmi yani stok tabanli yada custom

Redmi note 3 pro tabanlı tüm romlar yüklenir. Ama kilidi açmadan root dahil hiçbir sisteme müdahale edecek şey yapamazsın. Cihazda kilit var mi bilmiyoruz daha redmi 3 için var mi onu bile bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 20 Şubat 2016; 7:46:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu cihaz çıksaydı da konu bir şenlenseydi :)
  • Herhâlde bir aya şenlenir buralar bende siparişi verdim emektar Sony Xperia z mi satıyorum kilit için de telefon gelmeden başvuru yaptım bakalım ne olacak

• Redmi note ile ilgili konuları uzun zamandır takip ediyorum. Redmi note 3g telefonumu kırdıktan sonra 2,3 derken pro alacağım. Uygun zamanı bekliyorum.

• Arkadaşlar merhaba bir tanıdığım Çin'e gitti. Redmi note 3 pro aldırmayı düşünüyorum. Giden kişi açıkçası nereden alınacağını bilmiyor. Bu telefon mağazalarda satılıyor mu? Ayrıca Çinde'deki fiyatı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Hocam siz lenovo p70 kullanıyordunuz ne oldu o :) cihazdan memnun kalmadınız mı yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofistike38 -- 20 Şubat 2016; 22:08:34 >
  • Çin telefonu sipariş ettim diyemi site böyle oldu
    Bu mesaja eklenen görseller:

• sofistike38 S kullanıcısına yanıt
    Memnunum aslında çok bir şikayetim yok.
    Xiaomi merak ediyorum romlarını sevmiştim. Mi Band alınca da güzel bir ikili olur diyorum.
    P70'e göre daha yuvarlak hatları olan ve kulaklıklar ses kalitesi iyi model arıyorum. Kamerası da daha iyi odaklanır diye düşünüyorum faz odaklama var. Snapdragon işlemciler de görüntü işleme konusunda daha iyi. Snapdragon özellikle 3g verimliliği ve kodları verdiği için rom konusunda da geleceği olur. Xiaomi güncelleme konusunda iyi gerçi ama global olarak satışa sunulmayan modellerine çok önem vermeyebilir.
    Note 3 pro 3 gb modeli güzel bir upgrade olabilir. 5" ve P70'den çok daha iyi batarya ömrü ile redmi 3 de güzel kamerasını da kötü koymamışlar. Bakalım ikisinden birini düşünüyorum acelem yok. Geçen yaz aldım p70'i, öyle merakım da yoktur 3 sene kullanırım diyordum ama az bir farkla xiaomi ile yola devam etmek istiyorum bakalım..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.