Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanly? bilmiyorsam çinde apple store gibi xiaomi storelar var ama heryerde varmy bilmiyorum
    redmi note 3 mtk ly çindeki fiyaty 140 USD idi biz 240 a alabilmi?tik
    buda denildigi gibi ise 140-175 arasynda bir rakamdyr diye dü?ünüyorum ama
    storelar için kesin bir bilgim yok
  • ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Genel itibari ile Wi-Fi kullanımı ile browser kullanımı ve 1-2 program yuklama falan. Ki bu 1 gün 3 saatlik kullanım. Tahminin yarın akşama kadar net gider. Yanı normal kullanım ile 2 gün com rahat çıkıyor. Ki az kullanan birine 3 gün gider. Yoğun kullanımda 10 saat üzeri ekran suresi verecektir com rahat sekilde.

Bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 21 Şubat 2016; 1:11:55 >
  • Mi5 in çıkış tarihini bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Genel itibari ile Wi-Fi kullanımı ile browser kullanımı ve 1-2 program yuklama falan. Ki bu 1 gün 3 saatlik kullanım. Tahminin yarın akşama kadar net gider. Yanı normal kullanım ile 2 gün com rahat çıkıyor. Ki az kullanan birine 3 gün gider. Yoğun kullanımda 10 saat üzeri ekran suresi verecektir com rahat sekilde.

Bonus

videoda beklıyoz hocam test amaclı :) bırde foto cekersenız örnek foto gece ve gunduz alacak olanlar görur en azından
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Foto da çektim hocam dün yüklemiştir buraya, gece gündüz fotosu ;) geriye video kaldı ama o sonra ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    cenkozgen'in gece ve gündüz çektiği iki fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TÜRK.rew -- 21 Şubat 2016; 11:45:55 >
  • Bu telefonla lenovo k920 pro karşilastirirsak lenovo daha mantiklı degilmi.310 "$ a geliyor k920

• termomen kullanıcısına yanıt
    Pek alakası olan modeller değil bir kere 6" çok büyük telefon mu tablet mi tartışılır. 2014 modeli, Sd kart girişi yok, Snapdragon 801 işlemci var. bir de xiaomi değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

Bu telefonla lenovo k920 pro karşilastirirsak lenovo daha mantiklı degilmi.310 "$ a geliyor k920

Xiaminin arayuzu hepsinden iyi bence

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı hangi seviyede peki? Bende bu telefonu getirttirmek istiyorum. Daha önceden kullandığınız telefonlarla kamerasını kiyaslabilir misiniz.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    %50 civarı duruma göre değiştiriyorum arada, otomatikte değil tabi

Edit: tam dolum sonrasi sarjim bitti, 8 saat ekran suresi verdi 48 saatte. Yogun kullanimda 11-12 saate kadar ekran suresi verir cok rahat. Bi kac doldur bisalttan sonra da biraz kendine gelir. Yani bu cihaz benim kullanim aliskanliklarima gore sabah sarjdan cekip ertesi aksam eve girene kadar cok cok rahat idare eder beni. Sanirim uzun bi sure telefon degistirmem. Su an tek mesele guncelleme alan turkce bi rom ve root yetkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 21 Şubat 2016; 22:39:05 >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, peki kamera yönünden beklentilerinizi karşıladı mı? Hangi telefon seviyesinde kamerası örneğin? Xperia z2, z3, z4 yada Lg G3, G4 vb modellerle kıyaslama imkanınız var mı?

Ekran süresi gayet iyi, kamera yönünden de olumlu inşallah. Şimdiye kadar mi5 için bekledim fakat çok geciktirdiler ve ay sonuna kadar vaktim var almak için. Bundan dolayı bulursak red mi note 3 pro almayı düşünüyorum.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    şöyle yapalım madem. işyerinde arkadasımda g3 var.iki cihazla da hiç ayar yapmadan aynı acıdan aynı kareyi çekip yükledim. karar sizin

http://i.hizliresim.com/YkPMaZ.jpg g3 le çekilen

http://i.hizliresim.com/d3joJD.jpg rm note3 pro ile çekilen

sanki g3 biraz daha puslu ve renkler soluk gibi ama bilemedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 22 Şubat 2016; 11:35:41 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZAA1CPwrogU
    Metal kasa bataryanin çıkması pek mümkün değil.
  • Şimdi bizim aldığımız telefonla birlikte Gelen şarz adaptörü hızlı şarz uyumlu olacak dimi unboxing videosunda görünen adaptör bu

Bu mesaja eklenen görseller:

• g3 daha güzel bir de çözünürlüğü yüksek galiba
  • Sağolun hocam, neredeyse s3 ile aynı kalitede gibi geldi bana. Kameranın açısı s3 den biraz daha geniş gibi geldi, sağ tarafı neredeyse aynı hizada iken sol tarafı ise araçlar ile kıyaslandığında red mi note 3 daha geniş açılı duruyor.

• Ortada Redmi 3 ve Redmi Note 3 G3 den daha iyi muhtemelen Note 3 Pro da iyi olur. Kenarlarda ise G3 bariz önde. Optik kalitesi Xiaomilerin kenarlarda düşük.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• kamera konusunda zaten xiaomi çok cimri bir firma 16mp lik ilk telefonuda bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mehsar

Mrh bende sipariş verdim geekbuying sitesinden 218 dolara PRO 3gb modelini gelmesini bekleyecez artık nasip

Merhaba, ürün almadan önce geekbuying ile gönderim konusunda haberleştiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.