Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte isteğimiz ekran süreleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Mobil internette bu süreler 7 de sanırsam...
    Wifi için gayet güzel süreler maşallah 👍

Bunun yarisi sadece 3-4g ileydi.yarisi wi-fi.
    Şimdiye kadar wi-fi dahil aldığım en iyi sureler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. JhonSmith

İşte isteğimiz ekran süreleri

Kesinlikle...
    Üstelik bu bekleme süresiyle bu sureyi almak hakikaten efsane...
    Bi android cihazı sarja takmadan,2 gün boyunca kullanabileceğim aklıma gelmezdi.ustelik aman sarjim bitmesin diye cihazı 3310 gibi kullanmadığım halde

• kalan şarj: %20

bekleme süresi: 34 saat

ekran süresi: 6 saat

not: telefonu kurcaladım, video izledim. oyun hiç kurmadım sevmiyorum telefonda oyun oynamayı

cihaz için belki biraz düşük ama benim için kesinlikle çok iyi

umarım bu süreler hep devam eder. önceki telefonumda da ilk zamanlar böyleydi sonra yavaş yavaş düşmüştü süre.3100 mah samsung note 2
  • Resim attim telden gorunuyordur umarim. Gecmiyor uykuya malesef ;) pretty arkadasin yaptigi kaldi bir tek uygulamadigim. İns o sekilde hallolur.6.5.19 surumum
    Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Marketten kernel adiutor adlı uygulama ile cihazın cpu değerlerini 400mhz ye çekebiliyorum,uyku modunada giriyor cihaz...

Fakat restart yapınca işlemiyor yine eski işlemci hızlarını alıyor...

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Ben google uygulamalarını dondurmakla kalmıyorum siliyorum güvenemiyorum cihaz kapalıyken bile dinleniyormusum gibi geliyor
  • Hocam nasıl geçmiyor uykuya? Orada deep sleep yazıyor kocaman, 3 saattir açıkmış cihaz 2 saat 25 dakika uykudaymıs.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Hocam kcaman deepsleep i goruyorum da sanirim ekran suresi olan 10 kusur dakika minicik ondan goremedin. Oyun filanda asla oynamam hatta programlarim bile tam yuklu degil. Sence resimdeki bilgilere bakarak 7-8 saat ekran suresini alabilir miyim? 3 saat tel ekran kapaliyken yuzde 4 civari yedi saat basi 1 yiyor diyebilirim. Normal mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 6 Temmuz 2016; 18:30:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

Hocam kcaman deepsleep i goruyorum da sanirim ekran suresi olan 10 kusur dakika minicik ondan goremedin. Oyun filanda asla oynamam hatta programlarim bile tam yuklu degil. Sence resimdeki bilgilere bakarak 7-8 saat ekran suresini alabilir miyim? 3 saat tel ekran kapaliyken yuzde 4 civari yedi saat basi 1 yiyor diyebilirim. Normal mi ?

2. Resimde ekran açık değilken cihazı uyandıran bir uygulama var. Şarjı da o dusurmeye başlamış. Uygulamalardan birinde sıkıntı var yani.

• Arkadaşlar fazla takıyorsunuz uyku olayına, anı yaşayın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoOLMuSTi

Arkadaşlar fazla takıyorsunuz uyku olayına, anı yaşayın...

Takilmicak gibii değil ki.
    Ben 48 saat bekleme,9 saat ekran suresi alırken deepsleep sorunu yaşayan adam bu surelerin yarısını goruyorsa takılır elbet.neticede cihazı cazip kılan şeylerden biri de pil ömrü.4000mah lik pille g3 performansı alan adam isyan eder tabi.

• Merhabalar, dün itibari ile telefonum geldi. Aliexpress ten sipariş edip, Romanya ya kargolatmıştım.
    Bugün bootloader kilidini açmaya çalıştım. v7.3.2.0 global sürümde kilit açılmadı. 6.5.19 beta sürümünde ilk denemede açıldı. Global sürümünde pil süresi hoşuma gitmedi. Betayı da bir süre denemek istiyorum.

• 7.3.6 suan iyi gidiyor %81 2 saat 18 dk sure aldim gece yeni basliyor sabaha kadar isteyim. Bakalim kac saat verecek

• Evet hocam biseyler yiyor sarji az once yine denedim ekran kapaliyken 2 saatte yuzde 3 gitmis.bana yuksek geldi eski lg p880 de rom grenfy vb programlarla gece 12 den sabah 6 ya yuzde 5 gitmisti ki onun yuzdesinin trkabul ettigi mah degeriyle bununki arasinda daglar var. Bakalim pretty34 arkadasin dedigini uygulayacam bide. Olmazsa yapacak bisey yok nede olsa garantisiz tel sans diyip gececez de ilk xiaomi telimde boyle olmasi az da olsa soguttu sadece. Resimler ekte uyku sorunu da yok gibi ama yinede gidiyor belkide bataryam arizalidir.yada arada uyaniyor vebuyanan uygulama somuruyor. Hangi program uyaniyor nasil ogrenirim

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 7 Temmuz 2016; 0:16:23 >

• Wake lock dedektor u yükle bak bakalım neymiş.birde su çalışan uygulamalar ekran görüntüsü ekler misin.i lk sıralarda android ve android sistemi varsa ve yüzdeleri 20 ustundeyse sıkıntı onlardadir

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Tarayici en ustte ama genelde android ve android system en ustte oluyoe yuzde 20 civari oluyorkar genelde.en kotu yapacak bisey yok diyip gunluk takacaz sarja kismet artik. Tesekkurler ilgin icin.

• Cihazı kendi orijinal şarj aleti ile mi şarj ediyorsunuz? Ben ilk aldığımda eski Sony telefonumun orj şarj aletini kullandım cihaz deep sleep te görünmesine rağmen aynen sizinki gibi şarjı su gibi gitti. Orijinale dönünce normale döndü. Şu anda 4g WiFi karışık yaklaşık 1 saat Spotify müzik dinleme biraz oyun vs. 19 saat bekleme ve 3 saat ekran süresi ile şarjım %50.

• yok orjinlal şarj aleti ama elimde blitzwolf qc 2.0 sarj aleti var eğer ondan ise bide onu denerim. dandik bir çevirici var tabi şarj aletinde.
  • Merhaba arkadaşlar telefona flyme os yükleyen var mi acaba deneyimlerinizi alabilir miyim ?

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.