Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle söyleyeyim, bahsettiğim yer Trakyanın en bilindik tatil ilçesi.
    Site içi, ara sokaklar, çarşı meydanı hiçbir yerde 4G yok.
    Hatta ve hatta 3G de yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon go yukleyen varmi destekliyormu bizim cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. JhonSmith

Pokemon go yukleyen varmi destekliyormu bizim cihaz

yükledim destekliyor
  • Birşey soracagim,
    BL kilidini açıp , Twrp yuklemezsek cihazda herhangi bir recovery yer alıyor mu, yoksa illaki Twrp mi yüklemek gerekiyor

• Isınma çok değil. Hemen güncellemicem. Zamanla karar veririm ne yapacağıma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi cloud otomatik senkrozisyonu kapattım ne varsa ve üst bardaki senk kapattım şimdi cihaz uyku moduna giriyor..Sanırım bız yenı rom yukledıgımızde arka planda devamlı bır seylerı yedekleme yapıyor kı uykuya gırmıyordu... şimdi tamamı wifi %10 kullanımda 1.20 dk ekran süresi vermiş...Yalnız ben 7.3.6 ve 7.3.7 de parmak izi stabil çalışmadığı için 7.3.5 kararlı sürümüne döndüm...suan parmak izi ve uyku sorunu yok telefonu ilk aldıgımda da bu surum vardı cıhazda...

bu arada bırsey daha farkettım aynı cıhazdan 3 gun önce bıraderede aldık beyaz rengı onda root falan da yok bl kılıdıde açılmıs degıl kontrol ettım ondada 5dk da onda da uyku moduna gırmedı cıhaz 691mhz gösteriyor...gerçi mi cloud pasifize etmek onun cıhazına baktıktan cok sonra aklıma geldı...
    belkı mi cloud içindeki '' cihazı bul'' devamlı arka planı çalıştırıyordur bilemiyorum,ben hepsini kapattım...
    uyku sorunu yasayanlar bu ayarı kapatıp bı baksın derım...

• Selamın aleyküm ahali. Öncelikle son 10 sayfayı eksiksiz okuduğumu belirtmek isterim(mobil sürüm) telefonu alma arefesinde olan biri olarak soruyorum ;
    1) cihaza meizu mx4 modelinden geçiş yapacağım pişman olur muyum?
    2) anladığım kadarı ile cihazda bir deepsleep ve buna bağlı olarak pil sorunu var. Bu sorun hiçbir oynamada bulunmadan telefonu stabil+global romda kullanınca baş gösterir mi?
    3) genel olarak telefon ile ilgili söyleyeceğiniz şeyler nelerdir bunun için al veya bunun için alma gibi??
    Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Birşey soracagim,
    BL kilidini açıp , Twrp yuklemezsek cihazda herhangi bir recovery yer alıyor mu, yoksa illaki Twrp mi yüklemek gerekiyor

ben yaptıgımda recoveryde yıne telefon ve kablo işareti vardı...twrp yi flasladıktan sonra geliyor fakat twrp den rom flasladıktan sonra stock recovery yuklensın mı dıye soruyor ben o adımı hayır dıyerek gecıyorum belkı evet dersen normal bır recovery menusu cıkar...
    diğer arkadaslarda gereklı bılgı verırler sanırım...
  • Peki Twrp'yi flashladiktan sonra global romlari gene Miflash ile flashlayabilecegiz dimi?

• megamen98 kullanıcısına yanıt
    hocam cıhazda uyku sorunu yok ya bız rom tam kurulum yapamıyoruz yada gelen surumlerın bazılarında evet uyku sorunu var...en son surumde bende uyku sorunu olurken burada bı arkadasda olmadı mesela...ben samsung note 4 den gectım yanı samsungda aradıgım su olsaydı dedıgım bı sey olmadı..gercı bıraz eksısı var ama oda okadar onemlı degıl..sonucda bırı suan sıfırı 1700 cıvarları dıgerı 750-900 arası...
    şarj olayı cıhazın super kamera gece cekımlerınde note 4 e gore vasat gunduz cekımlerı aynıdır...odaklanma samsung daha ıyı..batarya 2-2.5 saatte doluyor..benım ıcın onemlı olan sabıt kasa olmasına rağmen sd kart destegının olması...meuzı mx4 modelını bılmıyorum farkı karsılastıramıycam ama bu paralara alınacak cıhaz bence..zaten 800 cıvarı alırsan baktın begenmedın koyarsın yıne o paralara rahat satarsın cıhazı...
  • bu ekran kılıdı okumadıgı zaman tıtresımı devre dısı bırakamıyor muyuz?
  • Katiliyorum en kotu 600 lira civarina satsan 200 lira eksidesin uzmez oda insani. 2000liralik telefonu 1000 civarinda satmak keyif kacirabiliyor

• Hocam cihazı 900 tlye alacağım çok mu yüksek bir rakam

• frenze kullanıcısına yanıt
    ben klıdı actıktan sonra anka.twrp ıle twrp recovery kurdum.zaten twrp yı mıflasla yukluyorsun ondan sonra twrp ile yuklenen romları ındırıp flaslıyorum..daha mı flash ıle rom kurmadım fakat ne olur dıye bır tane ındırmıstım pc de duruyor hazırda...twrp ıle kurulum yapmaya baslasıan afaki birşey olmadıgı surece gerek duymazsın...sonucda telefondan romu cek twrp den yedegını al mevcut romun wipe cachelerını yap yukle...begenmedın yukledıgın surumu twrp den bı oncekı romuna ana ekran ıkonlarına rehber sms lerıne kadar aynı sekılde donersın...onun ıcın twrp kurduktan sonra mıflash ıle pek ısın olacagını zannetmıyorum...
    Nakit ise yuksek kart ile alacaksan komisyon icindeyse normal diyebilirim.

• mercan2317 kullanıcısına yanıt
    Bu romları ya custom recovery ya da Mi-Flash Tool ile yükleyebilirsiniz ancak. Güncelleme uygulamasının hemen hemen tek işlevi OTA güncelleme yapmak..
  • Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Nakit hocan yanı direk havale bu işi yapan Bi arkadaş var archelot olması lazım sıfır kutlu ürün alacağım

bak ben ıkı hafta once falan aldım 850 ye bostancıda nsüha diye bi şahısdan...20 tl kılıf ve ekran camına verdım 2sıde bı b.. yaramaz sırf çinden sıparısler gelene kadar korusun dıye..20 tl de arkadasın arabası ıle gıttık yakıt attım..bende o paraya aldım...3 gun once bıradere aldık 780 tl ye facebook uzerınden...onun ekran camı benımkınden daha kalıtelı ustelık...2 haftada 120 tl zararım oldu..yalnız bende kutu var onlarda yok cokda onemlı degıl kutu vs...
    bu telefon yurtdısından ıllegal sokuldugu ıcın pıyasa bazen canlanıyor bakıyosun bı anda olmuyor...normal bır kullanıcı ısen senı uzmuycek bır telefon ama 900 tl degılde 50 100 asagısına alınabılır dıye dusunuyorum
  • Anka Twrp de nedir 😃
    Twrp'nin bir turu mu ?
    İlk defa duyuyorum çünkü.

pm attım bakarsın hocam
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.