Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güzel yazmissin.
    Ama ben buradaki çoğu kullanıcının,ben de dahil cihazı tüm gün boyunca sürekli güneş altinda kullandığını sanmıyorum.ben kendi adıma ofiste olduğum için günde toplasan 5 dk bile güneş altında olmuyorum.o yüzden güneşte ekranın görünmemesi acikcasi umrumda değil.cunku öyle bir derdim yok.gunde 3-4 saat ortalama elimizde olan cihazın varsın 1 saatini de goremeyeyim.
    Nasıl Sony telefonlar su gecirmez özelliği ile ayrılsa da bir ihtiyac mi su gecirmeme,tartisilir.kacimiz sürekli yağmur altında telle konuşmak zorunda kalıyoruz yada kacimiz sürekli deniz&havuzda su altı çekim yapıyoruz.
    Bilinen markalar 2k-4k ekran koymaya devam etsinler.bak lg konularına,alayi pil ömründen şikayetçi.iphone kullanan arkadaşlarım da var çok da memnun sayılmazlar.
    Yazılım tarafına gelirsek iPhone dan başka yazılımı çok iyi diyebileceğimiz cihaz varmı?
    Firmalar yazılımlarda hep bir öncekine gore iyileştirme yapacağız derken biseyleri zaten hep bozarlar.
    Söylediğin şeylerde genelde haklisin ama ben şahsen 15 gundur kullandığım cihazimdan su ana kadar coookk memnunum.ekrani,hassasiyeti,stabilitesi,hizi,malzemenin verdiği kalite hissiyatı bende çok iyi izlenim birakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Tarayicida oluyor yine ama stabil kadar degil tabi suan globala donmeyi denicem ayni yontemle bakalim ne olacak

• Arkadaşlar son sürüm developeri indirdim telefon hafızasına attım, güncelleyiciden dosyayı seçtiğimde bir süre bekleyip güncelleme işlemi başlamıyor sorun ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 20 Haziran 2016; 21:14:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Bende bu telefondan sipariş verdim bakalim inşallah pişman olmayız. Aklıma takılan birşey var birisi 9 saat ekran süresi alıyor bir diğeri ise 4 saat alamadığını söylüyor arada uçurum var nasıl oluyor bu anlamadım eğer ben 4 saat ekran süresi alamayacaksam hiç almayım bu telefonu. Ne diyorsunuz arkafaşlar batarya memnun edermi beni şu an Lg G4 var bende batarya 4 saati görmüyor ve kronik sorunları var elimde kalmadan satacağım pişman olurmuyum sizce.

Kamera hariç olmazsın hocam.
    lg g4 ün kamerasını çok ararsın ama söyleyeyim.
    onun dışında bataryada sorun yaşamazsın.
    bende lg g3 den geçtim.batarya ona göre efsane hakikaten.bi kere 1,5 gün rahat çıkarıyor.üstelik %80 3g kullanımı oldugu halde.
    bu 4 saati zor gören arkadaşlar nasıl beceriyorlar bende anlamıyorum ama ben henüz 6 saatin altını görmedim.
    6-7 saati de 7.3.5.0 sürümde deepsleep sorunu yüzünden gördüm.
    şu an developer 6.5.19 dayım ve 9 saat ekran süresi gördüm.
    bataryada sıkıntı yaşayan arkadaşlar çok fazla CLASH of CLANS oynuyolarsa saatlerce,yada bu tarz oyunlar tabi ki göremezler.
    ben g3 de clash oynayınca 2,5 saat göremezdim telefonda fırın gibi olurdu.

Ne oyun oynaması hocam telefonu alalı daha iki gün oldu, 7.1.9 global stabil sürüm ile geldi, normal kullanımda 4 saat bile ekran süresi vermiyor.

Şu son çıkan developer sürümü yüklemeyi deneyeceğim ama rootlu diye direkt güncelleme yapar mı bilemiyorum.

Pil kullanım grafiğini atarmısınız

ayrıca ayarlar telefon hakkındaki kısmıda

Tabiki hocam.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 20 Haziran 2016; 21:28:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar son sürüm developeri indirdim telefon hafızasına attım, güncelleyiciden dosyayı seçtiğimde bir süre bekleyip güncelleme işlemi başlamıyor sorun ne olabilir?

İşlemi yaparken Wi-Fi acikmi.baglantinin acik olmasını istiyor.bende de ilk önce hata vermişti wifiyi açınca yuklemisti

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Arkadaşlar son sürüm developeri indirdim telefon hafızasına attım, güncelleyiciden dosyayı seçtiğimde bir süre bekleyip güncelleme işlemi başlamıyor sorun ne olabilir?

İşlemi yaparken Wi-Fi acikmi.baglantinin acik olmasını istiyor.bende de ilk önce hata vermişti wifiyi açınca yuklemisti

Wifi açık cihaz İnternete bağlı hocam. Güncelleme bilgisi alınıyor yazıyor on saniye falan sonra güncelleme ekranı kapanıyor öylece.

• Ürünü gearbestten alan var mı?Şu an 190 dolar en iyisi gearbestte.
  • Guncelleyiciden sorunsuz developara ve global surume gecis yapilabiliyor bl kilidi acmak istiyenler pc ile ugrasmadan rom degistirebilirler

• Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Bl kilidi kapalı 7.2.5 global romda iken, geliştirici sürüme sd karta kopyalayarak gecebiliyormuyuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Developer surumunu download klasorunden secip guncelle dedim eski versiyona donulecek diye yazi geliyor onayladim sorunsuz developera gectim hafiza kartinda bile degildi rom dosyasi
    Bl kilitli iken sorunsuz gecis yapabilirsiniz bence

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Bl kilidi kapalı 7.2.5 global romda iken, geliştirici sürüme sd karta kopyalayarak gecebiliyormuyuz.

Romu dahili hafızaya downloaded_rom klasorune atacaksin.

• Isınma sorunu sebebi ile birde developer romunu deneyeyim diyorum.
    4 gündür telefondan sogudum resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin cihaz da deepsleep moda gecemiyor gibi sanki.uyanik olduğu zamanlar çok fazla.
    Ekran parlaklığını çok mu yüksek kullanıyorsun bu arada

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazda Türkçeleştirilmiş Çin yazılı yüklü global roma geçin

• Arkadaşlar donanım habere resim ekleyemiyorum. Resim ekle butonunda galeri cikmiyor sadece kamera cikiyor anlayamadim gitti. Birde siparis verdiğim kulakliklar geldi orjinallik kontrolü için bandrolu okuttum ama sorry resmi olan çince bir site açıldı çeviricide baktim ağa ulaşılamiyor filan diyormus. Kulaklik belli orjinal de başka türlü nasil bakilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Sizin cihazda Türkçeleştirilmiş Çin yazılı yüklü global roma geçin

Nasıl geçeceğim? En son çıkan global stabil ve geliştirici romlari indirdim telefon hafızasına atıp güncelleyici uygulamasıyla yüklemeye çalıştım tepki vermedi.

• ertanx kullanıcısına yanıt
    Telefoblardaki gibi o kazımalık barkoddan yok. Bi kulakligin kablosuna yapistirilmis karekod var bide kutusunda normal barkod var

• Cihaz çok mu Isınıyor?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.