Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Android sürümü 5.1.1

Neden böyle birşey yaptı Xioami

Android sürümü xiaomi'ye kalmış bir şey değil. MediaTek hangi sürümün kaynak kodlarını verirse onun üstüne inşa ediyorlar tüm telefonu. Xiaomi kendisi Mi3/ Mi4 ve Mi Note için android 6.0 verecek 4-5 aydır beta programı ile uğraşıyor. Dolayısı ile xiaomi telefon hangi sürüm ile çıktıysa onunla gider zaten ucuza satıyorum birde android ile uğraşmiyim diyor. MIUI güncellemesi vermek gibi değil cihaza yeni bir sürüm portlamak.
  • Resmi satışa başlanmmış demekki acaba almanya gibi ülkelerde temin daha kolay olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim baktıgım sitelerin cogunada 10 mart kargolama yazıyo
    on siparişte hep 32 gb pro modeli
  • Hocam ustte bi numara yazıyor onu gir tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

son karar olarak şu romu kurdum;http://en.miui.com/thread-212192-1-1.html . şarj konusunda istediğim gibi bir şey bulamadım inşallah bu güzel çıkar, yine Loxar isimli arkadaşın emekleri var. eğer bundada istediğim gibi süreler alamazsam eski sürüm loxara geçicem :)

aynı rom u bende indirdim kurmakla kurmamak arasında bi yerdeyim denedinizmi nasıl
    b2v de bir takım buglarla karşılaştım sogudum hemde şarz düşmanı sistemin %50 60 şını kullanıyor ne iş yapıyorsa artık
    bununla aynımı sizin rom :https://mega.nz/temporary/mega/HIYTTKrZ

loxar'ın 7.1.6 sürümüne geçtim en kararlı olan sürüm şimdilik bu gibi hocam.

hocam kullandınızmı siz hangisi en iyi ve stabil çalışıyor
    birde parmak okumayı kullanmadıgımız zaman şifre için çıkan klavye numerik yoksa normal klavyemi çıkıyor
    sanırım bu linkdeki romlardan birini kurdunuz acaba hangisini kurdunuz yada hangisini kurayım 5 tane rom var

http://en.miui.com/thread-212192-1-1.html

• Batarya performansını denemek için Loxar a geçtim. Sadece twitter bildirimlerini almada sorun yaşıyorum tüm izinleri vermeme rağmen bildirimler gözükmüyor

• merhaba kargo takipte şöyle bir yazı var hala başka hareket göremedim sorun nedir sizce Singapur Post ile geliyor 2016-02-01 20:22 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
  • Aynısı bende yazıyor 10gun oldu değişiklik yok. İki kargo var ötekinde o bile yazmıyor. Satıcı normal sistemden bir sıkıntı da olabilir dedi bana. Sizin alalı kaç gün oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Telefonun orijinal adaptörü hızlı şarj destekliymiş. Ben yanılmışım. 2A/5V çıkışı var. Saat 12.00'da kapalı bir şekilde orijinal adaptörü ile telefonu şarja taktım, 13.30 itibari ile %75 şarj doldu. Mi4 ile aynı hızda dolum yapıyorlar. Birisi 3080 mAh (Mi4), diğeri 4.000 mAh (Redmi Note 3). MediaTek teknolojilerini bayağı geliştirmiş, Qualcommu sollamış gidiyor.

yanlışın var kardeşim. hızlı şarj destekli degil bu adaptör. eğer öyle olsaydı bir saat içinde tamamen dolması gerekirdi. akım ölçer ile baktıgımızda en fazla 1460 mah akım veriyor bu adaptör. play storede ampere uygulaması var yükleyip deneyin sizde. hızlı şarj adaptörü olsaydı 40 dakikada yüzde 60 dolmuş olması gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 10 Şubat 2016; 13:05:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murattuyarr

Aynısı bende yazıyor 10gun oldu değişiklik yok. İki kargo var ötekinde o bile yazmıyor. Satıcı normal sistemden bir sıkıntı da olabilir dedi bana. Sizin alalı kaç gün oldu

27 OCAK ta aldım hocam
  • usta0037 kullanıcısına yanıt
    parmak izinde sorun yok. klavye olarak rakam görmek istiyorsanız şifreleme metodunda pin seçmeniz lazım hocam. en stabil olan 7.1.6 şu an için.
  • Güzel bir video olmuş Pro model için

https://www.youtube.com/watch?v=jhi-pS7jZ80
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

merhaba kargo takipte şöyle bir yazı var hala başka hareket göremedim sorun nedir sizce Singapur Post ile geliyor 2016-02-01 20:22 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Merhaba
    Bilgiyi aldık anlamında yazılan bir yazı o. Artık ne zaman yola çıkar ne zaman güncellenir onu bilemezsiniz. Tahminen 10 gün daha sürer. Yalnız yola çıktıktan sonra gayet hızlı getiriyor Singapur. Benim telefonum 11 günde geldi. Başka bir ürünüm 5 günde geldi. Satın almanızdan elinize ulaşana kadarki süre 25-30 olacak şekilde hesaplama yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murattuyarr

Aynısı bende yazıyor 10gun oldu değişiklik yok. İki kargo var ötekinde o bile yazmıyor. Satıcı normal sistemden bir sıkıntı da olabilir dedi bana. Sizin alalı kaç gün oldu

Telefonu aldıktan 15 gün sonra ilk hareketi gürürsünüz. İlk hareketten 15 gün sonra da telefon elinizde olur. Ben hergün girip kontrol ediyordum. Ortalama geliş süresi 25-30 gün. Hesabınızı ona göre yapın.
  • Arkadaşlar Ankara'da satan bildiğiniz bir dükkan mevcut mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

merhaba kargo takipte şöyle bir yazı var hala başka hareket göremedim sorun nedir sizce Singapur Post ile geliyor 2016-02-01 20:22 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Merhaba
    Bilgiyi aldık anlamında yazılan bir yazı o. Artık ne zaman yola çıkar ne zaman güncellenir onu bilemezsiniz. Tahminen 10 gün daha sürer. Yalnız yola çıktıktan sonra gayet hızlı getiriyor Singapur. Benim telefonum 11 günde geldi. Başka bir ürünüm 5 günde geldi. Satın almanızdan elinize ulaşana kadarki süre 25-30 olacak şekilde hesaplama yapın

2016-02-10 14:50 Despatched to overseas (Country code: TR)
    2016-02-08 14:50 Received from Customer

aksesuarlar için verdiği takip kodu bugün hareket gördü ama telefon hala aynı

• Kargolar tatil ve çalışmıyor diye biliyordum. Eğer normal çalışıyorlarsa telefonu da bugün yarın görürsünüz. 20 si gibi de telefonunuz elinizde olur inşallah.
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Pc üzerinden Spflash tool programı ile yukleyeceksiniz

• Bu unlock durumları ne alemde acaba yaklaşık iki hafta oldu tablebde bulunalım ama hala bir ses yok IMEI değişimi yapmadım ROM değiştirdim sadece telefondan sogudum bu kapasitedeki bir batarya bir gün anca gidiyor o zaman neden hamallık edip 1 cm lık telefon taşıyım diye düşünüyorum bazen bunu satıp promu akşam acaba talibide çok acaba global ROM çıkartırlar mı ? ne dersiniz yoksa hiç beklemeden satayım mı ?

• Loxar Rom aldığım ekran süreleri..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.