Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelleme ile alakalı xiaomi eu mail adresine attığım maile göre şimdilik güncelleme düşünmüyorlar anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesn -- 10 Şubat 2016; 22:30:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halihazırda sadece Çin içi resmi satış yapıyoruz. Dolayısıyla şu an için global sürüm le ilgili kesin bir tarih veremiyoruz demiş özetle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexomer -- 10 Şubat 2016; 22:44:07 >
  • Arkadaşlar yeni cihaz alacağım fakat replika olup olmadığını kabaca anlama yöntemi var mıdır?
  • SphinX v2b kullanırken bildirimler konusunda hiç bir sıkıntım olmadı. Şimdi denediğim Loxar ve Winter V1.0 romlarında bildirimlerle ilgili tüm ayarları denememe rağmen twitter mobil bildirimleri alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Rico

Arkadaşlar yeni cihaz alacağım fakat replika olup olmadığını kabaca anlama yöntemi var mıdır?

evet bunu ben de merak ediyorum.up
  • Uncle Rico kullanıcısına yanıt
    parmak izi okuyucusu ile anlayabilirsiniz.
  • arkadaşlar telefonu bugün öğlen aldım gün boyu kullandım şarjı aldığımda %40 civarıydı 12 gibi %15 e düşüp uyarı verdi oyun oynamadım ama yoğun şekilde internetle kullandım şuan için oldukça memnunum
  • loxar rom mu daha iyi spnix mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

loxar rom mu daha iyi spnix mi?

Kullananlar loxar ve sphinx arti eksi yonlerini yazsalar cok guzrl hatta anket acilabilir topic ustune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: versamaxx

Loxar Rom aldığım ekran süreleri..

hocam şu loxar romun bi linkini verin hangi versiyon nereden indiricez siz bu süreleri hangi versiyonla aldınız benim rom günü zor çıkarıyor yoksa benmi yanlış kullanıyorum yada çokmu zorluyorum cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: paldov

parmak izi okuyucusu ile anlayabilirsiniz.

Hiç mi olmuyor yoksa görüntüde var ama işlevimi pek olmuyor?
  • Uncle Rico kullanıcısına yanıt
    islevi olmayabilir bence. cunku yazilim donanim v.s ile birlikte calisiyor.
  • metldlkl kullanıcısına yanıt
    Her iki romuda kullandım spnix full türkçe loxar da bazı yerleri ingilizce ayarlarda spnix de ben ne yaptıysam parmak izini çalıştıramadım ama loxarda sorunsuz çalıştı genel olarak iki romda yakın birbirine
  • beyler malum sitede türkiyeye gönderen en uygun fiyatlı satıcı hangisi şu an?
  • bende NNPhongStableV1.2 kullanıyorum rom olarak şarj süresi ve full türkçe olarak tavsiye ederim.Parmak izi sorunsuz ama sphinx romunda bende çalıştıramadım.
  • Her iki ROM u da kullandım. Türkçeleştirme eksiği hariç batarya performansı özellliği de dahil bence Loxar bir tık önde.
  • Bu telefonun pro modelini çok beğendim.Bu cihazın 32 gb olanını nasıl temin edebilirim?Temin edilirse imei olayını çözmenin bir yolu var mı ?Ayrıca birçok sitede araştırmama rağmen sar değeri hakkında bir bilgiye ulaşamadım.Bulabilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.İyi forumlar herkese.
  • usta0037 kullanıcısına yanıt
    Loxar'ın Miuı 7.1, stable sürüm 7.1.6 versiyonu arkadaşlar. Rom'un linki burada;

http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: metldlkl

quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

loxar rom mu daha iyi spnix mi?

Kullananlar loxar ve sphinx arti eksi yonlerini yazsalar cok guzrl hatta anket acilabilir topic ustune

ona gerek yok bence kardesim. neden dersen aman aman bi fark yok birazcık ekran süresinde fark erdiyor birde 2b versiyonunda bazı arkadaslar parmak izi konusunda sıkıntı yasadıklar bazıları hiç yasamadılar ama loxarda hersey calısıyor fakat onda da bazı kısımlarda türkçeleştirme kötü. loxar da türkçe dil anlamında aman aman bi sıkıntı yasamazsın. ben sphinx 1c kullanıyordum hemen loxara geçtim halbuki 1c dede hiç sorunum yoktu tek sorun ekran süresi biraz kısa gibi geldiydi. iyiki geçmişim bayadır kullanıyorum gayet iyi. tavsiye olunur

• Arkadaşlar bende Loxarı en başarılı olarak görüyorum
    stock rom, developer rom, sphinx v1b v2a final, v2b ,ve loxar kullandım
    içlerinde parmak izi ile ilgili bi sorun yaşamadım
    hepsi gayet stabil çalıştı ama batarya performansını en çok begendiğim loxar yani xiaomi.eu nun MIUI 7 v7.1.6.0 olan romu
    bu romdan gayet memnundum
    pro modelinin imei işlemi için net bir bilgi yok
    ancak snapdragonlarada yazılabileceğini düşünüyorum alacaksanız
    nasılsa 4 ay gibi bir yasal süreniz var o süre içerisinde zatençözüm yolu geliştirilecektir.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.