Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
6.115
Cevap
70
Favori
156.354
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Giriş
    72 Mesaj
    Guncelleme ile alakalı xiaomi eu mail adresine attığım maile göre şimdilik güncelleme düşünmüyorlar anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesn -- 10 Şubat 2016; 22:30:35 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexomer -- 10 Şubat 2016; 22:44:07 >
    |
    |
    SphinX v2b kullanırken bildirimler konusunda hiç bir sıkıntım olmadı. Şimdi denediğim Loxar ve Winter V1.0 romlarında bildirimlerle ilgili tüm ayarları denememe rağmen twitter mobil bildirimleri alamıyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: Uncle Rico

Arkadaşlar yeni cihaz alacağım fakat replika olup olmadığını kabaca anlama yöntemi var mıdır?

evet bunu ben de merak ediyorum.up
    |
    |

parmak izi okuyucusu ile anlayabilirsiniz.
    |
    |
    Uncle Rico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar telefonu bugün öğlen aldım gün boyu kullandım şarjı aldığımda %40 civarıydı 12 gibi %15 e düşüp uyarı verdi oyun oynamadım ama yoğun şekilde internetle kullandım şuan için oldukça memnunum
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

loxar rom mu daha iyi spnix mi?

Kullananlar loxar ve sphinx arti eksi yonlerini yazsalar cok guzrl hatta anket acilabilir topic ustune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Cenkay KESER

Orijinalden alıntı: versamaxx

Loxar Rom aldığım ekran süreleri..

hocam şu loxar romun bi linkini verin hangi versiyon nereden indiricez siz bu süreleri hangi versiyonla aldınız benim rom günü zor çıkarıyor yoksa benmi yanlış kullanıyorum yada çokmu zorluyorum cihazı

• Yüzbaşı
    311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paldov

parmak izi okuyucusu ile anlayabilirsiniz.

Hiç mi olmuyor yoksa görüntüde var ama işlevimi pek olmuyor?

islevi olmayabilir bence. cunku yazilim donanim v.s ile birlikte calisiyor.
    |
    |
    Uncle Rico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her iki romuda kullandım spnix full türkçe loxar da bazı yerleri ingilizce ayarlarda spnix de ben ne yaptıysam parmak izini çalıştıramadım ama loxarda sorunsuz çalıştı genel olarak iki romda yakın birbirine
    |
    |
    metldlkl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    bende NNPhongStableV1.2 kullanıyorum rom olarak şarj süresi ve full türkçe olarak tavsiye ederim.Parmak izi sorunsuz ama sphinx romunda bende çalıştıramadım.
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Bu telefonun pro modelini çok beğendim.Bu cihazın 32 gb olanını nasıl temin edebilirim?Temin edilirse imei olayını çözmenin bir yolu var mı ?Ayrıca birçok sitede araştırmama rağmen sar değeri hakkında bir bilgiye ulaşamadım.Bulabilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.İyi forumlar herkese.
    |
    |

Loxar'ın Miuı 7.1, stable sürüm 7.1.6 versiyonu arkadaşlar. Rom'un linki burada;

http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html
    |
    |
    usta0037 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: metldlkl

quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

loxar rom mu daha iyi spnix mi?

Kullananlar loxar ve sphinx arti eksi yonlerini yazsalar cok guzrl hatta anket acilabilir topic ustune

ona gerek yok bence kardesim. neden dersen aman aman bi fark yok birazcık ekran süresinde fark erdiyor birde 2b versiyonunda bazı arkadaslar parmak izi konusunda sıkıntı yasadıklar bazıları hiç yasamadılar ama loxarda hersey calısıyor fakat onda da bazı kısımlarda türkçeleştirme kötü. loxar da türkçe dil anlamında aman aman bi sıkıntı yasamazsın. ben sphinx 1c kullanıyordum hemen loxara geçtim halbuki 1c dede hiç sorunum yoktu tek sorun ekran süresi biraz kısa gibi geldiydi. iyiki geçmişim bayadır kullanıyorum gayet iyi. tavsiye olunur
    |
    |
    Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Gigabyte GTX 1080 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera

• Teğmen
    201 Mesaj
    Arkadaşlar bende Loxarı en başarılı olarak görüyorum
    stock rom, developer rom, sphinx v1b v2a final, v2b ,ve loxar kullandım
    içlerinde parmak izi ile ilgili bi sorun yaşamadım
    hepsi gayet stabil çalıştı ama batarya performansını en çok begendiğim loxar yani xiaomi.eu nun MIUI 7 v7.1.6.0 olan romu
    bu romdan gayet memnundum
    pro modelinin imei işlemi için net bir bilgi yok
    ancak snapdragonlarada yazılabileceğini düşünüyorum alacaksanız
    nasılsa 4 ay gibi bir yasal süreniz var o süre içerisinde zatençözüm yolu geliştirilecektir.
Mobilya Takımları
emek server
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,682
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.