Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar bu redmi note 3 e kalili batarya nereden bulurum. Aliexpressten şipariş verdim geldi ama orijinalinden daha kısa gidiyor. Yeni batarya alıpta memnun olan varsa linkini atabilir mi?
  • Arkadaşlar benimde telefon yere düştü ekran çatladı (100 defa düşmüştür ama birşey olmuyordu) İstanbul'da orijinal ekran takan yer var mı?

GittiGidiyor dan arka kasa almıştım aliexpresste satılanlardan , çok kötü çıktı çakma olduğu belli oluyordu iade ettim. Şimdi acaba burada original ekran takıyorum diyenlere itibar etmek gerekir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben artık MIUI'dan bıktım. 2gb ramli versiyon telefonum var ve çok yavaşladı zaten android 6...

internette gördüğüm kadarıyla android 8.0.1 li romlar var fakat nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum, çok fazla bilgi kirliliği var, içinden çıkamadım.
    bootloader im unlocked ve resmi olarak açmak 20 gün felan sürüyormuş böyle bir vaktim yok.
    bir şekilde düzgün çalışan (lte, parmak izi, kamerası) bir rom varsa saf androide yakın yüklemek istiyorum. yardımcı olabilecek var mı=?

edit: benim telefon snapdragonlu yanlış yere yazmışım. iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 27 Ocak 2018; 13:41:11 >
  • Hala kullanan babayiğitler varsa kullandığınız önerdiğiniz rom varsa link salın
  • JesterKafa kullanıcısına yanıt
    8.2 stabil eu rom kullanıyorum 6 7 aydır fena değil. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RagnaroK19

8.2 stabil eu rom kullanıyorum 6 7 aydır fena değil. tavsiye ederim.

merhaba;

bu rom un linkini gönderirmisinz.
  • hayr16 kullanıcısına yanıt
    hatırlamıyorum hocam ya çok oldu.

• batarya konusunda bana yardımcı olacak varmı?

model nedir hangi marka alınır.
  • merhaba arkadaşlar
    Redmi note3 pro cihazımda çin versiyonu bir romu yükledim ama kullanılmayacak çin uygulamaları ve bazı app ler yerinde daha stabil olanları hatta üzerine costum kernel de yükleyerek kullanılabilir bir rom oldu. Ancak ben bunu paylaşmak ve diğer kullanıcılarında tercihine sunmak için recovery den değil de twrp den .zip şeklinde nasıl flashlanabilir hale getirebilirim, buna imkan varmı yoksa?
    üstad twrp den aldığımız yedeği aynı model fakat başka cihazda yine twrp den flashlanabilir şeklinde nasıl yapılır?
    Hangi araçlar gerekli ve bunun bir anlatımı veya videosu varmı? teşekkürler
  • selamlar
    4 yıldır kullandığım g2 var ondan mi note 3 e geçmeye değer mi sizce ya da başka telefon tavsiyeniz var mı? kamera g2 de kötü arada kasma da yapıyor. alıp 4 yıl kullanmak istiyorum birde boyut elde a1 e göre nasıl. a1 bana çerçeveleri kalın ve hafif tepsi gibi geldi arkası çok kaygan tutamadım doğru dürüst.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

selamlar
    4 yıldır kullandığım g2 var ondan mi note 3 e geçmeye değer mi sizce ya da başka telefon tavsiyeniz var mı? kamera g2 de kötü arada kasma da yapıyor. alıp 4 yıl kullanmak istiyorum birde boyut elde a1 e göre nasıl. a1 bana çerçeveleri kalın ve hafif tepsi gibi geldi arkası çok kaygan tutamadım doğru dürüst.
    Merhaba
    İmkan varsa Redmi Note 4'e geçiş yapmanızı tavsiye ederim. 3 çok eskidi.
  • Teşekkürler yanlış yere yazmışım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: roax

Arkadaşlar benimde telefon yere düştü ekran çatladı (100 defa düşmüştür ama birşey olmuyordu) İstanbul'da orijinal ekran takan yer var mı?

GittiGidiyor dan arka kasa almıştım aliexpresste satılanlardan , çok kötü çıktı çakma olduğu belli oluyordu iade ettim. Şimdi acaba burada original ekran takıyorum diyenlere itibar etmek gerekir mi
    Tahtakale de yaptırdım fena değil ışıklar çalışıyor ama tam oturmadı ışıklar. Bir müddet sonra alıştım bu haline

170₺ ye yaptırdım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electronic Engineer -- 29 Kasım 2021; 13:11:56 >
  • Elimde fazlalık redmi note 3 ekranı bulunmaktadır ihtiyacı olanlar ulaşabilir.
  • zkanski kullanıcısına yanıt
    Duruyor mu hala? Orijinali mi

• Arkadaşlar telefon açılışta mi ekranında kalıyor .Hiçbir sorun yoktu kendi kendine bu hale geldi. Ne yapabiliriz bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _S_R_

Arkadaşlar telefon açılışta mi ekranında kalıyor .Hiçbir sorun yoktu kendi kendine bu hale geldi. Ne yapabiliriz bilen var mı?
    kapat aç o şekilde açılana kadar bekle.

benimde bikaçgün önce başıma geldi. kapattım açtım sonra bekledim, bekledim, bekledim, bekledim, 10-15 dk sonra açıldı.

sanırım ömür belirlemişler bizim telefonlara yada apk güncellemelerden oluyor...

denk gelse bi formatlamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

kapat aç o şekilde açılana kadar bekle.

benimde bikaçgün önce başıma geldi. kapattım açtım sonra bekledim, bekledim, bekledim, bekledim, 10-15 dk sonra açıldı.

sanırım ömür belirlemişler bizim telefonlara yada apk güncellemelerden oluyor...

denk gelse bi formatlamak lazım.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam benim de öyle oldu.5-10 dk. bekledikten sonra açıldı.

• vay be bir devir kapandı. 2015 Şubat'ta redmi note 3 ile başladığım xiaomi serüvenime Mi 8 SE ile devam ediyorum. Hala birileri kaldıysa burada selam olsun onlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.