Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ukraynadan bizzat alınma faturalı kutulu 3 aylık cisiksiz sorunsuz mtk işlemcili 2gb ram olan modeli bulunmaktadır. Satın almak isteyenler pmden fiyat ile birlikte iletişime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intibah400 İ kullanıcısına yanıt
    O rom yukluyken kılıt acılmıyor epic romdu galıba onu yukle sonra kılıt aç,bende bı arkadastan yardım almıstım onunla yapmıstım,redmının turkce forumu var orayıda arastır anlatılıyordu orda sanırım
  • Xiaomi Redmi Note 3 screen violent testing
  • redmi note 3'te fotograf cekerken, arka plani blurlama imkanimiz varmi? yada nasil bir yol izlemeyiz?
  • yok mu yeni Epic rom sürümü?
  • escobar1945 E kullanıcısına yanıt
    hocam denedim yine olmadı,
    sorunu buldum ama çözemiyorum.
    win 7 kurulu pc de, hem buradaki driverları kurdum, hem stock romların zipinden çıkan driverları kurdum. o yüzden teli görmüyordu galiba. sildim hepsini, pc yi sürücü imzalamayı denetlemeden başlattım. bu sefer gördü fakat 6045 hatası aldım kırmızı dolunca.
  • İstanbul içi tempered satan var mı?

• Telefona kulaklık takıp cikarttigimda kulaklık göstergesi bildirim çubuğunda kalmaya devam ediyor ve telefondan hiç ses cikmiyor, ne aramada ne müzikte ne oyunda. Yardımcı olabilecek var mı?

• Epic rom miui 8 kurulu bende şöyle bir sorunum var rom kaynaklımı acaba. Sesli not alma programları denedim.hepsinde cihazınız ses algılamayı desteklemiyor diyor.yada bir ayarmı gerekiyor.

• Merhaba arkadaşlar telefonun durumu böyle her yerde hata veriyor.bunu nasıl düzeltebilirim.acil yardım edin teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ulan resmen uvey evlat olduk. global rom hala cikmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBurock67

Telefona kulaklık takıp cikarttigimda kulaklık göstergesi bildirim çubuğunda kalmaya devam ediyor ve telefondan hiç ses cikmiyor, ne aramada ne müzikte ne oyunda. Yardımcı olabilecek var mı?

Telefonun kulaklık kısmına pislik kaçtığından kulaklık modunda takılı kalmış. Bir kürdana kağıt mendil sar ve kulaklık kısmının en dip noktalarına kadar sokup kibarca karıştır düzelecektir.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    mtk olan redmi note 3 e global rom çıkmayacak boşuna beklemeyin
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler ama kesinlikle beklemiyorum. Şuan ve 2 aydır bliss rom kullanıyorum. Hatta çıkarsa windows 10 rom kuracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cettindir

Bilgi için teşekkürler ama kesinlikle beklemiyorum. Şuan ve 2 aydır bliss rom kullanıyorum. Hatta çıkarsa windows 10 rom kuracağım.

cettindir, blisspop'u ben de kullanıyorum. Çok güzel bir ROM. Ancak bildirim çubuğunu aşağı çekince hava durumu bölümü var. Ne yaptıysam orada hava durumu bilgisini göstermiyor. "weather informations not available" yazıyor sürekli. Sen yapabildin mi? Ayrıca kendi hava durumu widget'ını da ana ekrana eklediğimde sadece saat widget'ı ekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: versamaxx

quote:

cettindir, blisspop'u ben de kullanıyorum. Çok güzel bir ROM. Ancak bildirim çubuğunu aşağı çekince hava durumu bölümü var. Ne yaptıysam orada hava durumu bilgisini göstermiyor. "weather informations not available" yazıyor sürekli. Sen yapabildin mi? Ayrıca kendi hava durumu widget'ını da ana ekrana eklediğimde sadece saat widget'ı ekleniyor.

Merhaba, güncel bliss romun linkini atabilir misiniz rica etsem ?

• uruk33 kullanıcısına yanıt
    https://yadi.sk/d/EZ4rLueytJa6o

Uygun google apps paketi de kurmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versamaxx -- 26 Temmuz 2016; 17:05:55 >
  • Merhaba
    Geçen hafta telefonu soft brick yaptıktan sonra, kurtarmak için china developer rom kurdum yanılmıyorsam. Telefon düzeldi açıldı, memnunum ancak, her Cuma 1 GB güncelleme alıyor cihaz. Bunu mevcut ayarlardan kapatma şansım var mı yoksa yeni bir rom mu yüklemeliuim?
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: versamaxx

quote:

Merhaba , Bu romda parkmak izi okuyucusu çalışıyormu ?

• telefonu hafta sonu kayınçoma vericem onun olacak, çocuk bu işlerden anlamaz, stabil ve şarjı iyi olan hatasız bi rom varsa söyler misiniz onu yükleyip vermeden önce.
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.