Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google play ve supersu roma gömülü her zaman ki gibi yine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escobar1945 E kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.
  • arkadslar cm 12.1 rom kullanan oldu mu? kullanan varsa bilgi verir misiniz?
  • Bu telefonda bootloader kilitli olup olmadigini nasil anlariz arkadaşlar?

• zehirli mantar kullanıcısına yanıt
    ben de merak ediyorum. iyiyse kullanıcam ben de. sordum daha önce ama cevap alamadım.
  • selam arkadaşlar Ben ne yaptıysam cihaza her hangi bir Rom yükleyemedim.
    1)Romu telefona indirip güncelleyici ile güncellemeye çalışıyorum "Güncelleme doğrulanamıyor hatası alıyorum(Tüm resmi Romları denedim)
    2)Flashtool ile deniyorum scatter okunamıyor diye hata alıyorum.
    3)miflash ile yine bir dosya bulunamadı diye hata alıyorum.
    Tüm Romları denedim hatalar hep aynı Özellikle developer Rom yükleyemediğimden bloader kilidide açamıyorum(xiaomiden msj geldi açılabileceğine dair) . Cihaz mtk işlemcili olan ve mui 70.0.9 versiyon kurulu olarak geldi. Neredeyse Rom yükleme işinden vazgeçeceğim. Sizce sorunum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intibah400 -- 13 Temmuz 2016; 11:56:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zehirli mantar kullanıcısına yanıt
    Ben bliss rom kullanıyorum 1 aydır gayet memnunum. Parmak izi stabil. 12.1
    Valla açıkçası miui ye dönesim yok.

• Bu resmi sitedeki special edition rom ne oluyor ?

• Gençler geekbuying Türkiye'ye gönderiyor mu?

• Merhaba arkadaşlar bir arkadaşın 3gb/32gb redmi note 3 var telefon sürekli mi logosunda reset atıyor belirli aralıklarla da açıldıktan bir veya iki dakika sonra tekrar aynı durum başlıyor .telefona ROM root vs herhangi bir işlem yapılmamıştır.neden olabileceği hakkında fikirlerinizi paylasacaginizi umuyorum.

• Satılık RM3 (MTK) 32/3
    Çok temiz kullanılmış. Düşünen lütfen mesajla ulaşsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_118579947//tm.htm#118579947
  • erdogan69 E kullanıcısına yanıt
    Redmi note 3 snapdragon işlemcili olanın band 20 desteği olan versiyon. Şu an için sadece taiwanda var.

• Bugün kendi şarj aletiyle çok yavaş şarj etmeye başladı. Başka şarj aletiyle denedm normale döndü. Böyle bir problemle karşılaşan varmı??

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Bugün kendi şarj aletiyle çok yavaş şarj etmeye başladı. Başka şarj aletiyle denedm normale döndü. Böyle bir problemle karşılaşan varmı??

Şarj aletinin ucundaki adaptör zamanla gevşiyor. Onunla ilgili olabilir. Eğer öyleyse bir vida ile açıp düzeltebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Bugün kendi şarj aletiyle çok yavaş şarj etmeye başladı. Başka şarj aletiyle denedm normale döndü. Böyle bir problemle karşılaşan varmı??

Şarj aletinin ucundaki adaptör zamanla gevşiyor. Onunla ilgili olabilir. Eğer öyleyse bir vida ile açıp düzeltebilirsiniz.

Adaptör orjinal. Başka şarj kablosu ile denedim çalışıyor.kendi orjinl kablosu ile doldurmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Adaptör orjinal. Başka şarj kablosu ile denedim çalışıyor.kendi orjinl kablosu ile doldurmuyor

Önemli olan adaptör zaten. O sağlamsa yeni bir kablo alıp kullanmaya devam edeceksiniz o zaman. Aliexpressten (veya Çinli diğer sitelerden) 4-5 dolarlık kabloları tercih edebilirsiniz. 1 dolarlıklar pek performanslı olmuyor.

• Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    rom güzel yağ gibi kayıyor ama , kameradan galeriye geçiş sorunu var türkçe dilinde, ayrıca parmak izi sensörü geç tepki veriyor..
  • Kolay gelsin beyler aldığım ilk günden beri bu aletten sms yollayamiyorum loxar rom varkende bu sorun vardı şimdi başka bir rom yükledim hala sorun devam ediyor sim card slotunu değiştirdim sorun düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom88 -- 15 Temmuz 2016; 20:13:13 >
  • Arkadaşlar bootloader acık en stabil rom hangisidir batarya ömrü iyi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: R e a L i z m

Arkadaşlar bootloader acık en stabil rom hangisidir batarya ömrü iyi olan

+ 1
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.