Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sese61

http://www.mcks.gov.tr/tr/KonuDetay.php?BKey=40

2 ay süresi var.

Siteyi düzenlememişler herhalde bana 4 ay sürem olduğuna dair mesaj geldi hala imei değişmedim 2 aydan fazla oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaskiney -- 20 Mart 2016; 15:55:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

1 saat şebeke üzerinden geri kalan Wi-Fi

Hoca kuramadım ya preloaderi kaldırıyor muyduk brick ettim galiba :)
  • gaskiney kullanıcısına yanıt
    Yani aslinda mantikla bakarsak çıkmayacak. Adi üstünde global olarak uretilen cihaz snapdragon'lu olan modeli.Haliyle global romda ona cikar.

Ama rom yapanlar global romun aynisi bize de portlarlar :) diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sese61

Yani aslinda mantikla bakarsak çıkmayacak. Adi üstünde global olarak uretilen cihaz snapdragon'lu olan modeli.Haliyle global romda ona cikar.

Ama rom yapanlar global romun aynisi bize de portlarlar :) diye düşünüyorum

İnşallah diyelim

• gaskiney kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim ya zaten 120 gün yaziyor site de. Ben 120 günü 2 ay olarak düşündüm. Tamam 4 ay :)

• byshakram B kullanıcısına yanıt
    Orijinal ROM olduğu için kaldırmamıza gerek yok
    ROM yükleniyor ama cihaz açılmıyorsa sp flashtool çin versiyonunu deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Orijinal ROM olduğu için kaldırmamıza gerek yok
    ROM yükleniyor ama cihaz açılmıyorsa sp flashtool çin versiyonunu deneyin

Orjinal ROM kurarken brick oldu sp 1532 ile kurmuştum(dediğiniz gibi flashladı ama telefon tepki vermedi). Araştırdım biraz sp 1516 veya daha alt versiyonlar ile format+download yapıp kurtarılıyormuş kurtardım. Brick olanlara duyrulur.
  • Mesaj yazarken kelimelerin altında kırmızı çizgi çıkanlar için çözümü sonunda buldum.
    Ayarlar > gelişmiş ayarlar > dil ve giriş > yazım düzeltme bölümünde dil kısmında türkçe yerine use system language
    seçerseniz bir daha ne kırmızı çizgi ne de sözlük saçmalığı çıkıyor. Kaç haftadır bu problemi yaşıyordum, umarım birinin işine yarar.

• byshakram B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ihtiyacı olmaz inşallah
  • Stok rom link alabilirmiyim ? Birde kamerada hdr live , hdr pro seçenekleri mevcut mu ? Kamera orjinal romda iyi mi ben 3. Custom romu değiştirdim kameradan en çok sphinx de memnundum. Şimdiden teşekkürler. Ha birde nasil yükleriz recovery moddan mi yoksa bilgisayardan mi ?

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Saol tşkler güzel bilgi
  • zehirli mantar kullanıcısına yanıt
    Yurtdisi sitelerde de yogun talep var global ROM cikmasi icin. Ancak yetkililer MTK modelin sadece cin pazari icin uretildigi bu yuzden global ROMun su asamada dusunulmedigi belirtiliyor. Hatta yanlisim yoksa bizim cihazdan once satilmaya baslanan cin pazari icin uretilen note pro icin hala global verilmediginden bahsedilmis. Bence geregi de yok.

• Arkadaşlar yeni rom yükledim. Miui dışında bakalım denemeyi düşünüyorum bakalım.  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Elimde birçok türkçe uyumlu yazı fontu var bunları cihaza nasıl aktarıp kullanabilirim. Var mıdır bir yolu?

• arkadaşlar

dün akşam telefon koltuktan zemin ahşap yere düştü

cam üzerine değilde arka yüzey üzerine

şimdi kötü haberi veriyorum telefonla konuşurken ses çızırtılı geliyor. sanırım hoperlörü patladı

nasıl yapabiliriz. uyumlu başka model bulabilirmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willian

Arkadaşlar yeni rom yükledim. Miui dışında bakalım denemeyi düşünüyorum bakalım.  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Hangi ROM'u yükledin? Resimler gözükmüyor?

• versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Rr diye bir rom gelistiricisi var hocam tam adini simdi yanlis yazarim diye yazmadimda geri döndüm romdan miui arayuzunr alismisim ben bi kere😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

arkadaşlar

dün akşam telefon koltuktan zemin ahşap yere düştü

cam üzerine değilde arka yüzey üzerine

şimdi kötü haberi veriyorum telefonla konuşurken ses çızırtılı geliyor. sanırım hoperlörü patladı

nasıl yapabiliriz. uyumlu başka model bulabilirmiyiz.

Telefonla konuşurken cızırtı varsa sorun ahizededir. Eğer muzik açtığınızda falan cızırdıyorsa hoparlördendir.
    Aliexpressten sipariş etmek lazım hocam. Geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.