Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SIM kart uyumlu ayarlardan lte yi seçince aktif olmuyor. Yukarıda lte yazmıyor. tel yurtdışı olduğu için. Yani operatör sim kartın 4g sini açmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .brian. kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz bölgede 4g çekiyor mu?

Vodafone kullanıyorsanız yanımda uygulaması ile 4.5 aktif edebilirsiniz.

Sol menüden 4.5g ye tıklayın. Oradan açın.

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum bölgede 4g çekiyor. Vodafone yanında ile baktığım zaman cihaz uyumlu değil diyor. Ama imei atmadan önce ilk aldığım zamanlar arada lte yi aktif edip kullanıyordum. Facebook daki çin malı telefonlar guruba yazmışlardı. Önce hattı 4g olan telefona takın mesaj atın, operatör hatta 4g iznini açtığı zaman tekrar hattı telefona takın tarzı şeyler yazıyordu. Ama o zaman yapmamıştım ben. Şimdi denedim hattı Samsung j2 ye taktım mesaj attım ama j2 ye bile cihaz uyumsuz diyor :) j2 ye kendi hattını taktığım zaman cihaz uyumludur güle güle kullanın diyor :) sorun benim hattın 4g si aktif olmaması.

• .brian. kullanıcısına yanıt
    ben hattımı başka bir telefona takmadım hiç. 4g rahatlıkla kullanabiliyorum. ilk başta mesaj atmıştım. telefon uyumsuz ama hattınız uyumludur diyordu. vodafone yanımda uygulamasındada 4.5g aktif olarak gözüküyor bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mucahidtras kullanıcısına yanıt
    Guzel. Aklinizda bulunsun bundan sonra, endise etmeyin hemen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Ben çözemedim bu işi. :) varsın olmasın napalım zaten kota düşmanı :) :)

• Merhaba arkadaşlar.Turk telefondan , Vodafone yada Turkcell gecicem.Herhangi bir sorun olur mu acaba ? Tesekkurler

• garsiya10 G kullanıcısına yanıt
    Bence Vodafone'a geçme.. Ben vodafone dan Turkcell'e geçeli 3 hafta oldu şimdi dünya varmış diyorum. Vodafone 3g ile hem çok batarya yiyor hemde mobil veri kesintisi oluyor sürekli dolaşımda iken...
  • umit35izm U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edeeim

• Bende hattımı 1.5 sene önce turkcell den Vodafone a taşımıştım ama kopma sorunu falan çok oluyor geri turkcell e dönmeyi düşünüyorum. Merak ettiğim şey türk Telekom a geçip bi denesem mi yoksa maceraya gerek yok mu?

• Beyler herkeze merhaba. Ben 5.15 gelistirici kullaniyordum. Eu son sabit surume gectim. Fajat bi sıkıntı var. Watsapp mesajları cok gec geliyor. Surekli az miktarda veri harcamasi yapmayip direkt 0 a indirdiği icin oyle oluyor anladigim kadariyla bunun ayarlardan bir cozumu var mi ? Bu sorunu baska yasayan var mi veya ?

• Miui 8 de ekran kapanma ayarları yokmu ben mi bulamadım miui 7 de vardı 30sn 1 dk falan ayarlıyorduk miui 8 de bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 29 Temmuz 2016; 23:50:53 >
  • torquehp kullanıcısına yanıt
    konuşma sırasında bende anlık gelmeme sorunu oluyor. 3-5sn sonra peş peşe geliyor örneğin. neden böyle bende bilmiyorum.

birisi mesaj attığında geliyor ama

ram temizlemede whatsapp kilitli konumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424948892

miui 7.5 i kullanan var mı acaba?
  • China developer son güncelleme ile 5.0.2 sürümü oldu bu iyiye mi işaret

Edit: önceden kaçtı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Börü -- 30 Temmuz 2016; 0:47:28 >
  • Hep öyleydi. 5.1.1 ve üzerine çıkarsa iyiye işaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suprose

Hocam sen bu telefondan note5 kalitesi performansi beklemissin, telefon sana ters gelince de her mesajda gomuyosun telefonu.. Sen 4 saati gecememissin ben 6 saat 20 dakika ekran suresi aldim bu telefonda. Lg g2yi bir bucuk sene kullandim sen bi kamerasini ac bak bakalim.

hangi romda 6 saat ekran süresi aldınız hocam?
  • Iresco I kullanıcısına yanıt
    var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

Bir saate yakın bekledim sonra tekrar denedim olmuş artık ne kadar sürdü bilmiyorum atmıştım bir köşeye

bende de olmuştu dedim telefon gitti
    sonra
    https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424948892
    kurdum ve bayağı bekledim tam onda da bataryayı çıkarıyourdum ki ilerledi

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

Bir saate yakın bekledim sonra tekrar denedim olmuş artık ne kadar sürdü bilmiyorum atmıştım bir köşeye

nasıl 7.5.1.0 ın ekran süresi hocam
    7.5.3.0 4 saati 15-20 dak anca geçiyor
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.