Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kendinize 32 gb bir tane MİCRO SD samsung evo+ sipariş verin. (33 tl ye) Bende 32 gb Kingston MİCRO SD Var ama gidip 32 gb bir Tane samsung da aldım. Bu diğerini kardesime verecem.

Hocam miui gerçekten güzel ve akıcı bir arayüz ama batarya da çok sıkıntı var.Ancak bizde tek Var gibi. Redmi note 3 Pro ve redmi 3 lerde öyle değil...

Bide hocam bu telefonun sayfalarında geçiş Yaparken yanlışla ev olan sayfayı gitti farklı bir sayfa ev oldu. Ortadaki tuşa basınca en sondaki yanlışlıkla anasayfa olana gidiyor. Halbuki en çok kullandığım uygulamalarım en baştaki sayfada. Onu nasıl değiştirecem. Umarım durumumu anlatmışimdır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Sd card a gerek yok. İçi bomboş. Telefonun hafızası kısıtlı

Elimde 2 tane sd card var
    Sandisk kırmızı gri olan ultra modeli ve siyah renk olan ultra modeli
    İkiside class 10. Önceden siyah olan takılıydı. Bugün gri kırmızı olanı taktım. Bakalım performansı nasıl :)

Dediğiniz şeyi anladım ama çözümü bilmiyorum maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

Sd card a gerek yok. İçi bomboş. Telefonun hafızası kısıtlı

Elimde 2 tane sd card var
    Sandisk kırmızı gri olan ultra modeli ve siyah renk olan ultra modeli
    İkiside class 10. Önceden siyah olan takılıydı. Bugün gri kırmızı olanı taktım. Bakalım performansı nasıl :)

Dediğiniz şeyi anladım ama çözümü bilmiyorum maalesef

Hocam galiba kimse burada kalmadı ikimizden başka

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Hocam kendinize 32 gb bir tane MİCRO SD samsung evo+ sipariş verin. (33 tl ye) Bende 32 gb Kingston MİCRO SD Var ama gidip 32 gb bir Tane samsung da aldım. Bu diğerini kardesime verecem.

Hocam miui gerçekten güzel ve akıcı bir arayüz ama batarya da çok sıkıntı var.Ancak bizde tek Var gibi. Redmi note 3 Pro ve redmi 3 lerde öyle değil...

Bide hocam bu telefonun sayfalarında geçiş Yaparken yanlışla ev olan sayfayı gitti farklı bir sayfa ev oldu. Ortadaki tuşa basınca en sondaki yanlışlıkla anasayfa olana gidiyor. Halbuki en çok kullandığım uygulamalarım en baştaki sayfada. Onu nasıl değiştirecem. Umarım durumumu anlatmışimdır...

Ana ekrandayken üç parmakla ekrani kıstır (pinch). Her sayfanin altinda ev isareti var hangisini istiyorsan onu sec

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Ana ekrandayken üç parmakla ekrani kıstır (pinch). Her sayfanin altinda ev isareti var hangisini istiyorsan onu sec

Tamam oldu hocam.Çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar selam Xiaomi Redmi Note 2 kullanıcısıyım belkı daha once bahsedıldı ama malum cok sayfa var = )

belkı cok basıt ama gelen aramaları ekranda dıkey olarak yanıtlamak ıcın secenek varmı menude hangı yollarla gıdıyoruz oraya tesekkurler..
  • Galeride fotoğrafları gizledim simdi acamiyorum nasil aciyoruz beyler

• lokooo kullanıcısına yanıt
    Zaten yanitlama dikey yukari kaydırıyoruz miui 7 nin tamaminda oyle en azindan hangi surum kullaniyorsun

• forever58 kullanıcısına yanıt
    ozaman yatay cevaplama ıcın sorayım :)
    Suan arama ayarlarinda oyle bi secenek yok diye biliyorum

sanırım redmı 1 lerde var
    su lınkte 7.madde de gordum hosuma gıttı ve kullanıslı gıbıhttp://www.miuiturkiye.net/miui-kullanicilari-icin-ipuclari/
    neyse tesekkurler..
  • Arkadaşlar bir şey soracağım.

Bildiğiniz gibi numaranın başında ülke kodu olmadığı zaman sms bildirimlerinde isim yazmıyor.

Google play de ülke kodu ekleyen 2 program denedim. İkisindede telefonu yeniden başlatınca numaralar eski haline dönüyor.

Bunun çözümü nedir?

Teşekkürler

Attiginiz linkteki gorsellee miui5 ait hocam

• s.a bu model için uygun twrp linki ve yüklemesini anlatan bi konu varmı teşekkürler.ayrıca konudaki room root linki açılmıyor bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 63253275328_elt -- 26 Temmuz 2016; 16:07:15 >
    Hocam bizde boyle bir ozell. yok anladim

• Arkadaşlar 4.5 g yi nasıl aktif ediyorsunuz? 6 ay oldu telefonu alalı ama açmadım 4.5 g yi.

• .brian. kullanıcısına yanıt
    Sim kartınız uyumlu ise ayarlardan tercih edilen ağ türünden lte seçmeniz lazım.

• Selamlar arkadaşlar, telefona yedekten geri yükleme yapmaya çalışırken mi logosunda kaldı altta powered by android yazıyor dönüp duruyor uzun süre bekledim değişen bir şey yok, iptal ettim twrpden 7.5.1 kurmaya çalıştım o da aynı şekilde mi logosunda bekliyor. Ne yapmalıyım fikri olan yardım edebilecek olan var mı

• mucahidtras kullanıcısına yanıt
    Ne kadar uzun beklediniz? Bazen ciddi anlamda uzun sürebiliyor bu tip işlemler. Wipe cache yaptınız mı?
  • jamesjay J kullanıcısına yanıt
    Bir saate yakın bekledim sonra tekrar denedim olmuş artık ne kadar sürdü bilmiyorum atmıştım bir köşeye

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.