Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

konuşma sırasında bende anlık gelmeme sorunu oluyor. 3-5sn sonra peş peşe geliyor örneğin. neden böyle bende bilmiyorum.

birisi mesaj attığında geliyor ama

ram temizlemede whatsapp kilitli konumda

hocam bende seceneklerdeki anlık internek kullanımı açık ve görebiliyorum. eski developer versiyonda 3-5-10 kb gibi dusuk hızlarda surekli baglıydfı ve anlık geliyordu. bu sabit son surumde ise sıklıkla 0 a iniyo ve mesajlar gelmiyor-geç geliyor.
  • atilgan1 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bataryam da biraz ölüydü 3 saat ancak alıyordum aşağı yukarı bi arkadaş çok istedi sattım cihazı vedalaştık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newells

Bugun aldigim ekran sürem..

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

hangi rom hocam bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

Hocam benim bataryam da biraz ölüydü 3 saat ancak alıyordum aşağı yukarı bi arkadaş çok istedi sattım cihazı vedalaştık :)

sağolasın hocam teşekkürler cevabın için
  • torquehp kullanıcısına yanıt
    Aynı dediğiniz gibi. Bazen anlık kullanım 0kb a düşüyor. Mesajlar gelmiyor sonra bir anda geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atilgan1 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl rom. Tavsiye eder misin?

• Iresco I kullanıcısına yanıt
    yani telefonu yeni aldım ve bu romu kurdum stabil olarak iyi sanki ama pil 4 saat anca
    en azından bende böyle.belkide pildendir
    kamera uygulaması galeriye geçmiyor hala onuda belirtim
  • Beyler galeride bazi resim klasorlerini gizledim ama tekrar açmayi beceremedim bilen var mi?

• forever58 kullanıcısına yanıt
    Son güncellemelerle bu sıkıntıyı çözdüklerini eklemişlerdi miui geliştiricileri romun "changelog"una ancak ben de wallpaper yaparken yanlışlıkla gizle dediğim resimleri bir daha bulamıyorum. Nereye baktıysam yok.
  • Galeriyi açın
    Menü tuşuna uzun basın
    Galeri ayarları gelecek
    Oradan gizli albümleri göster özelliğini aktif edin.

(denemedim)

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur hocam sen yakinda miui gelistiricisi olursun heryeere yetiyon masallah.

• forever58 kullanıcısına yanıt
    rica ederim

bi o kalmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 31 Temmuz 2016; 21:59:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bu telefonda en fazla 4 saat ekran süresi alıyorum. stock rom kurulu root attım greenfy ve root boster kurdum. fazla pil tüketen herşeyi kapattım. daha fazla ekran süresi alan varmı acaba normalde 2 g de benim yaptığım ayarlarla android one 4 g de 6 saat alıyorum. tabi bunun lolipop olmasından dolayı çok batarya gidebilir ama greenfy olduğundan gece yüzde kaçla bıraktıysam sabah kalktığımda aynı yüzdeyle alabiliyorum. bence daha fazla gitmesi lazım neden gitmiyor sebebini bilen varmı??? bu telefonun ekranı daha fazla batarya yiyiyor gibi geldi ekran parlaklığını yüzde 10 da kullanıyorum...
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Ben çok denedim. Her sürümde deniyorum değişen birşey yok :) Birkaç gizli klasör açılıyor ancak benim gizle dediklerimin olduğu klasör yok.
  • Stock romlarla alınan süreler 2.5-5 saat arası genelde (kullanım senaryosuna göre değişir). Custom romlar ile 6-7 saat aldığını söyleyenler var. Onun dışında kullandıkları ekran panelinin de biraz fazla harcadığı söylentisi var, tabi kesin bir bilgi değil bu sanırım.
  • jamesjay J kullanıcısına yanıt
    ben custom romda denedim. aynı sonuçlar var değişmiyor. normalde bu bataryada bukadar az ekran süresi alması anormal ben bütün arka planda çalışan uygulamaları kapatırım sosyal paylaşım sitelerinin uygulamalarını kullanmam uc browser kullanırım. g4 de yaptıklarımın aynısını yapıyorum. ekran süresi çok az bu telde bana göre
  • ekran paneli daha fazla harcıyor bencede inşalah marsmallow gelirde biraz daha artar performansı telin
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilgan1

quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

sağolasın hocam teşekkürler cevabın için

Alıntıları Göster
    5,5 saat ekran süresi alan arkadaş yukarıudaki sadece wifi açı sanırım mobil veride kullanıldığında daha fazla batarya gidiyor . wifi ile 5.5 saat normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 63253275328_elt -- 1 Ağustos 2016; 15:59:18 >

• Arkadaşlar miui 8 6.7.28 kullanıyorum ve şarj hemen bitiyor zorla 4 saat ekran suresi alıyorum. Sizde de böyle mi?
    Wi-fi açık, ekran parlaklığı %20-30

• quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Arkadaşlar miui 8 6.7.28 kullanıyorum ve şarj hemen bitiyor zorla 4 saat ekran suresi alıyorum. Sizde de böyle mi?
    Wi-fi açık, ekran parlaklığı %20-30

Bende de aynı problem var.son iki rom şarjı yutuyor resmen...

• 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.