Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anldrms34

bendeki tek sorun mi logosunun i harfi yamuktu cimbizla duzelttim

hocam bende ilk geldiginde hic sorun yoktu pirip piril hatta daha rahat bir tususu vardi arka kapagin, elde kaymiyordu, turkuaz aldim.
    ama pil esdcarda filan ulasmak icin toplamda 10 kere cikarip taktiysam iste , bu o jinal olmayan 2-3 dolarliklarin koselseri catliyor kolayca, 10 kere cikar tak bir de yere dusme ve 4 kose catlak baya kirik, ama hala kullanuyorum orjjinalini geri takmiyorum rengi yuzunden

sahteler 2-3 dolar orjinaller 8 dolar filandi galiba.

• bu arada
    miui V8 6.7.5 betadayim, su ana kadar sorun yok,
    ama contact list garip geldi biraz,

yine de V8 olmasina ragmen MArshmallow degilmis.. V8 in amaci bu degil miydi ya,
  • emre0102 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 7.5.1 stabil yüklü. Ancak ekran görüntüsü aldığınız sayfa da tercih edilen ağ tipi mevcut. Farklı bir menuden işlem yapmıyorum sizde nasıl kayboldu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texeng -- 17 Temmuz 2016; 17:40:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texeng

Hocam bende de 7.5.1 stabil yüklü. Ancak ekran görüntüsü aldığınız sayfa da tercih edilen ağ tipi mevcut. Farklı bir menuden işlem yapmıyorum sizde nasıl kayboldu anlayamadım.

2 telefon var ikisinde de kayboldu bu seçenek... birinde fastboot ile yüklemiştim diğeri normal update.. o yüzden 7.5.1 den şüphelendim
  • Arkadaşlar miui sürümüm 6.5.5 beta 8 e gecebirimiyim ve ne yapmam gerekli tşkler..
  • bu cihazda hücre yayınına nası gırcem ya sureklı afaddan mesaj gelıo 112. kanalı aktıf etmek gerkmıs hucre yayınını bulamadım pls help
  • Sarji %28 biraktim gece kapattim sabah actim %33 olmus son 1 aydir son guncellemeden sonra boyle oldu var mi baska yasayan veya cozum onerisi ve + olarak aktif olarak 4g kullanmaya basladim sarjj gercekten berbatmis be 4 saate zor gorecek gibi 2g de 5 saate gorurken

• forever58 kullanıcısına yanıt
    Pil kalibrasyonu bozulmus olabilir. Pili bir kez fulleyin. Fullendikten sonra 1 saat kadar daha sarjda tutun. Sonra pil bitip telefon kapanana kadar kullanin. Pil bitince tekrar fulleyin ayni islemle ve gozlemleyin nedir durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jamesjay J kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi uygulayacam hocam

• Redmi note2 Prime var
    Kapasitif tuşlar çalışmıyor
    Ne yapmak lazim

• Ust menuden kapalidir hicam bildirim cubugunda orta tus ile power butona ayni anda basil acilie veya 7.5 surumundeyseniz kapasitif tuslara iki kere basin hizlica

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Ust menuden kapalidir hicam bildirim cubugunda orta tus ile power butona ayni anda basil acilie veya 7.5 surumundeyseniz kapasitif tuslara iki kere basin hizlica

Ok ama reset attım
    Yine çalışmamıştı..
    Aksama bakicam bakalim..

• bu bizim redminote-2 icin midir?
    eskiden `hermes` yazardi ordan anlardik simdi emin olamadim

xiaomi.eu sitesinde V8 yaziyor,, bende 6.7.5 beta var. bunu deniyim diyordum

xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.7.14_v8-5.0.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 21 Temmuz 2016; 21:35:20 >
  • Arkadaşlar benim redmi note 2 sürümü baya bir geride kalmış. Update hatası alıyorum. Bunu daha iyi anlatacak bir arkadaş yok mu? Akıllı be sitesinden hiç birşey anlamadım..

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    %99 RN2 icin bahsettiginiz rom. Miui'nin sayfasinda China developer olarak gorunuyor 6.7.14 sürümü.

http://en.miui.com/download-274.html#396

• Rom filan de ken telefonun 4g destegi var mydi onu unuttum,

Hattimin virini turkcele geçiricem, onu simcard slot1'e mi yoksa slot2 ye mi takmam lazim 4g icin?

• Elbette 4g destegi var. Duyduguma gore 16gb'lik versiyonda sadece ilk sim, 32gb'lik versiyonda ise iki sim yuvasi 4g destegine sahipmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesjay -- 22 Temmuz 2016; 13:46:11 >
  • Şebeke hatası alıyorum. Bi kaç tane rom denedim ama sonuç değişmedi. Sim kartı görmese pin kodunu istemez. Ama şebekeye bağlanamıyorum. Var mı bu sorunu yaşayan biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Şebeke hatası alıyorum. Bi kaç tane rom denedim ama sonuç değişmedi. Sim kartı görmese pin kodunu istemez. Ama şebekeye bağlanamıyorum. Var mı bu sorunu yaşayan biri?

Imei bi sorgulatin hocam patlamış olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Şebeke hatası alıyorum. Bi kaç tane rom denedim ama sonuç değişmedi. Sim kartı görmese pin kodunu istemez. Ama şebekeye bağlanamıyorum. Var mı bu sorunu yaşayan biri?

Imei bi sorgulatin hocam patlamış olmasın.

Aynen dediğiniz gibi hocam, kalıcı olarak imei değişimi yapmadığım için rom atınca gitmiş. Peki bi soru daha sorayım izninizle. Miu8 mi yoksa 7 yi mi tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.