Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ragnar

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Şebeke hatası alıyorum. Bi kaç tane rom denedim ama sonuç değişmedi. Sim kartı görmese pin kodunu istemez. Ama şebekeye bağlanamıyorum. Var mı bu sorunu yaşayan biri?

Imei bi sorgulatin hocam patlamış olmasın.

Aynen dediğiniz gibi hocam, kalıcı olarak imei değişimi yapmadığım için rom atınca gitmiş. Peki bi soru daha sorayım izninizle. Miu8 mi yoksa 7 yi mi tavsiye edersiniz?

Miui 8 için erken. Bir kaç ay bekleyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.
  • Arkadaşlar mıuı 8 kullanan Var mi? Nasıl? Özelikle batarya olarak nasıl? Şu an ben 5.11.16 kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yada kullandığıniz en iyi sürüm hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nesimi14

Hocam indirme linki : Flyme Os 4.5.4.5R

Hocam hala flyme kullaniyor musunuz. Memnun musunuz. Âyrica bu romu nasil yukleyecez

• şimdilik mıuı 8 sevmedim. En kısa zamanda 7 ye dönme vakti

• 7.5 sürümündeyim ama arada kapasitif tuşlar çalışmıyor.belli bir süre bekleyince tepki vermeye başlıyor.romdan mı yoksa başka birşey mi yapmam lazım
  • Miui 8 i bende hiç sevmedim stabil değil. Miui 7 daha stabildi

• mustafada M kullanıcısına yanıt
    Telefon donuyor olmasın? Son zamanlarda bende anlık donmalar yaşanmaya başladı. Dosyalarım uygulamalarım olmasa sıfırlayacağım ama tiyedeklemeye vs eriniyorum

• .brian. kullanıcısına yanıt
    Miui8 daha stabil global yayınlanmadı bence normal ayrıca ilk başta tabiki hatalar olur zamabla düzeltilir

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    hayır donmuyor.dokunmatik ekran çalışıyor ama öndeki kapasitif tuşlar 1-2 dk tepki vermiyor sonrasında kendiğiliğnden düzeliyor.romdan şüphelenmeye başladım
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz bende olmadı. son sürüm yüklü. Stabil glabal

Zamanla düzelir sanırım güncelledim bi kere :)

• arkadaşlar telefonda yer kalmadı

depolamaya baktığım zaman 6gb uygulama diyordu ama büyük hiç bir uygulama yok. hepsi 50-60mb lık uygulama.

telefonun kendi temizleme uygulaması ile temizledim ama sonuç yine aynı.

fabrika ayarlarına döndürmekde istemiyorum

çözümü nedir ?

bayağı resim sildim. gerekli olanları bilgisayara falan yedekledim sonuç böyle ama uygulamların o kadar büyük yer kaplaması neden

ss

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 23 Temmuz 2016; 19:56:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bende de cok fazla uygulama olmamasina ragmen 9.26 gb uygulama varmis. Resimlerin buyuk kismini bulutta depoluyorum ayrica.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

• Bendede 9 küsürdü uygulama. Sadece modern combat 5 vardı. Onu sildim falan anca öyle açıldı. (uygulama kuramıyordum 600mb boş alan vardı)

Eskiden
    asphalt
    Real racing 3
    Modern combat 5
    Dead triger 2
    Yüklüydü. O zaman nasıl sığıyordu telefona allah bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 23 Temmuz 2016; 20:21:25 >
  • miui 8 için hangi romu hangi yöntemle yüklediniz
    Sd maid uygulamasının ücretli sürümünü yükle bir temizlik yap. Sd maid pro apk yazsan çıkar Google da.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    sakata gelmeyelim hocam dosyalar falan uçar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha evvel mevzusu geçmişti; "bu telefonla VR gözlük kullanılır mı?" diye. Ben de yakın zamanda deneyeceğimi söylemiştim. VR Shinecon markalı gözlük ile birçok uygulama ve 3d film denedim. O zamanki mesajlarda bazı arkadaşların ekran çözünürlüğü ile ilgili endişeleri vardı. Hatta 4k ekran çıkarsa ancak iyi derecede kullanılır filan diyorlardı. 3d film deneyimim ile ilgili diyebilirim ki sinemadaki 3d deneyiminden farkı yok, hatta çözünürlük ve netlik daha iyi geliyor bana (elbette IMAX'e gidip deneme fırsatım olmadı, kıyaslamayı normal 3d salonlarla yapıyorum). Pikselleri görebilmek için çok detaylı bakmak, ekranın parlaklığını epey açmak gerekiyor ve genelde beyaz fonda belirginleşiyor pikseller ancak beni hiç mi hiç rahatsız etmedi. Kafaya takacak boyutta olmadıkları gibi kesinlikle deneyimi baltalamıyor. Full HD yeterli bir çözünürlük sunuyor bence VR'ın içine girebilmek için, 2k ekranlarda ise mükemmel bir deneyim verecektir. Almak isteyenler olursa telefonun ekranından endişe etmesinler ve edinsinler birer VR gözlük. Marka hakkında da ufak tefek bir iki şey söyleyeyim; aldığım gözlük 25$ civarı bir fiyata sahipti. Malzeme ve lens kalitesi çok iyi. Lensler ve görüş uzaklığı ayarlanabilir yapıda. Bana göre tek eksi yanı burun kısmı... Her buruna göre değil, bir süre sonra fazla baskı yapıyor kemikli yapıdaki burunlara (ben sünger sıkıştırmak zorunda kalıyorum burnumla gözlük arasına). Onun dışında da her gözlükte olduğu gibi bu gözlük de bir süre sonra kafada fazla ağırlık ve rahatsızlık hissi yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.