Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 yöntemi yaparken mi recovery menü açılıyor tel kapalı kalmıyor hocam bu şekilde download desem olurmu
  • telefonu kapatacaksın komple
    flash toolu aç scatteri aç downloada tıkla telefonu önceden kapat sonra usb ile telefonu pc ye bağla
  • twrp ile eu stabil rom kurdum eksik programlar geri geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaybo

twrp ile eu stabil rom kurdum eksik programlar geri geldi

aynen hocamö
    oncesınde wıpe yapıp temızleseydın bı de.

beyler TWRP kurun 3.yontem ıle herseyıyaparsınız
  • twrp den mi yapsaydım
    wipe yaptım diye hatırlıyorum twrpden yeni rom kurarken ama eski kurulu programlar aynen duruyordu
    komple sıfırlayıp mı kurulum yapsaydım
    (twrpde ınstala basıp kurulumn yaparken wipe seceneği çıkmıyor mu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaybo -- 11 Ocak 2016; 23:25:53 >
  • 7.1 cok ovuldu ona gectim ama gecergecmez antutu yaptim 43bin cikti.
    developer 6.1.7 yi yukleyip denedigimde 50bincikmisti, az bi fark degil.

7.1de bisiyleri mi kistilar ne , batarya mrunu arttirmak icin
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın da antutuyu ne yapacaksınız? ben de antutu testi yaparım ROM değiştirince ama 4000 altında çıkarsa o romdan şüphe ederim çünkü antutu gerçekten performansı yansıtan bi program değilm.Wi-Fi açık kapalı olma durumuna gore bile sonuç değişiyor bunu kendim test ettim. Eğer telefon akıcı çalışıyorsa oyun falan oynuyorsanız eger donma kasma olmuyorsa antutu falan mesele değil geliştirici romda her zaman yüksek çıkıyor antutu stabile göre ama geliştirici romlar bi türlü tam oturmuyor yerine çözdükleri problemler bile bakıyorsun 1 hafta sonra tekrar çıkmış antutu için o sorunlu romlarinda kullanmak su an için aklıma yatmiyor açıkçası ne zaman pil suresi stabile gore fazla olur o zaman kullanırım geliştiriciyi tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 12 Ocak 2016; 0:43:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Stabil 7.1.1 i siddetle oneriyorum. Ekran suresi 4 saatten asagi dusmuyor.

Hocam peki Prime içinde geçerli mi? Yoksa onun için ayrı mı yükleyecem ?
    1)Ayrıca Play store ve root var mı?
    2) Otomatik güncelleme alır mı(Buda önemli)

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    root lu cihaz guncelle almaz hocam

• gaybo G kullanıcısına yanıt
    verdiğim linkten rom filan kurmayın. sadece twrp recovery yüklemek için gösterdim linki size. şu an en stabil rom orjinal sitesinden edineceğiniz "7.1.1 global"dir. 7.1.1'in içerisinde gapps filan da var başka bir şey yüklemeye gerek yok.
  • armoorking kullanıcısına yanıt
    o noktada şöyle bir "trick" var. 3.yöntemi uyguladıktan sonra telefon kendine restart atıp mi recovery'ye girmeye çalışıyor. siz telefon restart attığı andan itibaren ses kısma ve power tuşlarına basılı tutmaz iseniz twrp boşa gidiyor ve gene mi recovery açılıyor. ama restart aşamasında bu işlemi bir kez uygularsanız twrp açılıyor ve bundan sonraki recovery modlar hep twrp olarak açılıyor.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    china 7.1.1 var bende performance modunda 49k çıkıyor. bir önceki china stabilde 50k küsürdü. çok da takılmamak lazım buna. diğer arkadaşların da dediği gibi antutu değişken... farkedilir bir performans farklılığı yoksa önemsemeyin.
  • victorist kullanıcısına yanıt
    twrp kurulumu birkaç cevap evvel verdiğim akıllı.be linkinde var zaten. 3. yöntem ile twrp kuracaksınız. daha sonra orjinal miui sitesinden 7.1.1. global stabil sürümü indirecek ve twrp ile telefon içerisinden kurulum gerçekleştirip gerekli wipe'ları yapacaksınız. twrp'yi kurduktan sonra rom flashlamak basit zaten. indirdiğiniz yeni romu zip şeklinde programdan "install" diye göstereceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesjay -- 12 Ocak 2016; 9:04:29 >
  • bu bilgiden emin miyiz?
  • jamesjay J kullanıcısına yanıt
    %100 eminim hocam araştırın.
  • cihazı rootlayin güncelleme geldiği vakit root kaldırıp guncelleyin sonra tekrar roootlayin zor bisey değil

• Cihaz Rootlu ilen geliştirici sürüme otadan güncelleme geliyordu cumartesi günleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Cihaz Rootlu ilen geliştirici sürüme otadan güncelleme geliyordu cumartesi günleri.

EMİNMİSİNİZ ACABA ?
  • evet greenify ve Lucky patcher için mutlaka Rootlu kullanıyorum

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    iLGİNÇ BİR VAKA HOCAM :(
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.