Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.689
Cevap
116
Favori
316.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Hepsiburada'dan Redmi 5 Plus almayı düşünüyorum. Garantisine hangi firma bakıyor? Bilgisi olan varmı? Hepsiburada kendisi satıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Merhaba, Hepsiburada'dan Redmi 5 Plus almayı düşünüyorum. Garantisine hangi firma bakıyor? Bilgisi olan varmı? Hepsiburada kendisi satıyor.
    Ben hepsiburada dan almıştım ve delta servis garantili geldi. Ama herkese aynı geliyor mu bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forbearing F kullanıcısına yanıt
    Anladım, sağolun. Peki cihazdan memnun musunuz? Şikayetiniz var mı? 1600 liraya kadar bütçemiz var, en uygun bu denk geldi...

• quote:

Anladım, sağolun. Peki cihazdan memnun musunuz? Şikayetiniz var mı? 1600 liraya kadar bütçemiz var, en uygun bu denk geldi...
    Memnunum. Herhangi bir sorunu yok şimdilik. En başta biraz ağır ve büyük gelmişti ama alıştım. Bu arada ben 1280 liraya almıştım

HB de siyah rengi 1400 lira. Kur artışını düşünürsek aradaki fark dert değil :) Bu arada kutu içeriğinden ne çıkıyor? Şarj aleti Avrupa girişli mi? Kılıf ve ekran koruyucu çıkıyor mu? Onları da sipariş edelim duruma göre...

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de hb den 1400 ₺ ye aldım. Delta servis olarak geldi. Kutudan kılıf, adaptör ve şarj kablosu çıktı. Kulaklık ve ekran koruyucu yok. Adaptör Türkiye uyumlu dönüştürücüye falan gerek yok.
  • quote:

HB de siyah rengi 1400 lira. Kur artışını düşünürsek aradaki fark dert değil :) Bu arada kutu içeriğinden ne çıkıyor? Şarj aleti Avrupa girişli mi? Kılıf ve ekran koruyucu çıkıyor mu? Onları da sipariş edelim duruma göre...
    Şarj aleti normal bildiğimiz şarj aletlerinden. Kılıf veriyorlar kötü değil ama ahım şahım da değil. Ben bilmiyordum ayrı kılıf sipariş etmiştim. Ucuz bir kılıf sipariş edebilirsiniz belki onu da kullanırsınız. Ekranın üstünde mat bir jelatinle geliyor. Tahminimce bu jelatin ekranı korumak için değil. Sıfır telefonların üstündeki jelatinlerden. Ben jelatini çıkarttım koruyucusuz kullanıyorum. Ayrıca o jelatin ekranın rengini çok mat gösteriyordu. Taktıracağım yakında koruyucu cam.

• MrOmr M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2.alana farklı bir numarayla WhatsApp kurdum zaten. 1.alandayken oraya gelen bildirimlerin gözükmesini istemiyorum. Onu ayarladım. Fakat dediğim gibi eğer ekran kilidini ikinci alanda kapatırsam kilit ekranında 2.whatsapp a gelen aramalar çalıyor. 1.alana dönüp ekran kilitlersem arama yapıldığında meşgul gözüküyor.

Bugün yine baktım. Dediğiniz ayrı parmak izleriyle açmayı yapamadım. Dayı oğlu mi6 kullanıyor. Onda bir sıkıntı yok. Hangi alanın parmak izini okutursa o alan açılıyor.

• Redmi 5 plus kullanıcılar topluluğu olarak WhatsApp grubu kurdum katılmak isteyenler için link
    https://chat.whatsapp.com/5VQDsNz4V1qFhgQg0boFCy

Bekleriz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Telefonu pil tasarruf modunda kullanınca pil sanki daha hızlı tükeniyor. Sizde de öyle mi?
    Emin olmamakla beraber pil tasarruf modunun bir artısını sanki göremiyorum. Hani değişen bir şey yok gibi

• Arkadaşlar 5 aylık cihazımın sol kısmında ekran sararması oluştu. Hiçbir şekilde oyun oynamadım, düşürmedim, parlaklığı full seviyede kullanmadım. Delta garanti servisi ilgileniyor telefonla. Göndersem sorunu hallederler mi yoksa kullanıcı hatası deyip telefon daha kötü bir şekilde bana mı döner?
  • skyleqend35 S kullanıcısına yanıt
    Hayatınızda hiç lg g3 kullanmadıysanız 35 dereceler size fazla gelmiş olabilir. Ben lg g3 te 85 derece gördüm. 😀 Telefon bekleme durumunda zaten 58 civarıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhndinc -- 26 Ağustos 2018; 22:22:31 >
  • erayunal1996 E kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf paylaşma şansınız var mı? Yabancı forumlarda bahsediliyordu ama ilk kez burada da duydum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhndinc

Hayatınızda hiç lg g3 kullanmadıysanız 35 dereceler size fazla gelmiş olabilir. Ben lg g3 te 85 derece gördüm. 😀 Telefon bekleme durumunda zaten 58 civarıydı.

O ne hocam öyle sucuk koy pişir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametcl2 kullanıcısına yanıt
    Forbearing F kullanıcısına yanıt
    Cihazı almak için HB'ye girdim akşam, 1500 e yükselmiş fiyatı. Ara ara düşüyor mu, bilginiz varmı? Mesela 1-2 gün içinde tekrardan indirime girme olasılığı nedir? Takip ettiyseniz eğer...

Bu arada HB ana sayfada koskoca ücretsiz kargo yazısı var ama 10 lira kargo ücreti ekliyor sipariş aşamasında. Anlamadım gitti, hiç hoşlanmadım bu işten. Sepetten ödeme aşamasına geçince 100 lira farkı görünce zaten kötü oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 26 Ağustos 2018; 23:26:42 >
  • quote:

Cihazı almak için HB'ye girdim akşam, 1500 e yükselmiş fiyatı. Ara ara düşüyor mu, bilginiz varmı? Mesela 1-2 gün içinde tekrardan indirime girme olasılığı nedir? Takip ettiyseniz eğer...

Bu arada HB ana sayfada koskoca ücretsiz kargo yazısı var ama 10 lira kargo ücreti ekliyor sipariş aşamasında. Anlamadım gitti, hiç hoşlanmadım bu işten. Sepetten ödeme aşamasına geçince 100 lira farkı görünce zaten kötü oldum
    Bazen indirim oluyor. Geçenlerde biri buraya yazmıştı 1399 a düştü hemen alın diye. Siz takip edin ara ara. Mutlaka düşecektir. Normalde kargo ücretsiz olması lazım. Belki siz satıcıyı yanlış seçmiş olabilirsiniz yada sistemsel bir hatadır

• quote:

Orijinalden alıntı: erayunal1996

Arkadaşlar 5 aylık cihazımın sol kısmında ekran sararması oluştu. Hiçbir şekilde oyun oynamadım, düşürmedim, parlaklığı full seviyede kullanmadım. Delta garanti servisi ilgileniyor telefonla. Göndersem sorunu hallederler mi yoksa kullanıcı hatası deyip telefon daha kötü bir şekilde bana mı döner?
    bende çok şükür oğle ekran sararması olmadı delta garantisi için pek olumlu yorumlar okumadım o yüzden ben 5 plas alırken KVK garantili aldım tabi fiyatı yüksekti elektronik şans işi garanti önemli tabiki kvk da 4 4 lük değildir ama sonuçta distribütör garantili aldım bence siz yakınınızda varsa delta servisine gidip yüz yüze görüşün düşürmediniz darbeye maruz kalmadı içini açmadınız bu yüzden garanti dahilinde yapılması gerekir tamir edelim derlersede telefonu bırakın tamir etsinler sonuçta merdiven altı bir yer değil resmi bir yer

Şu sıralar dahada artabilir diye korkuyorum. Yoksa acelesi yok beklerimde. Kargo problemi sistemsel bi hataymış. Müşteri hizmetleri de doğruladı ama birşey yapamıyorlar. Kupon felan veririz karşılığında diyo bana telefonda, şaka gibi
  • gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Ben artısını görüyorum pil tasarrufunun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.