Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.688
Cevap
117
Favori
316.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Arkadaslar Red mi 5 Plus 32GB 'ın Migros fiyatı 1400 TL (Gold rengi 1200 TL ama stokta yok görünüyor.) Sizce alınır mı bu fiyata ve Migros güvenilir midir garanti konusunda ? Hangi firmaya garantiye gönderildiğini bilmiyorum.

Ayni telefon Teknosada 1800 TL. Normal Red mi 5 ise 1500 TL.

Düşünceniz nedir ?
    Bi fikri olan yok mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim memnun olmadığım iki yanı var. Birincisi kamera. Bundan önce giriş seviyesi bir cihaz olan p9 lite mini kullaniyordum ve onun kamerası bile bundan iyiydi. Bunda fotoğrafı çektikten sonra zoom yapınca çok fazla detay kaybı var ama yazılımsal bir durum olduğunu düşünüyorum. Bir de şöyle birşey var, kamerası da iyi olursa Xiaomi diğer telefonları satamaz çünkü her yönden dört dörtlük bir cihaz. Özellikle ekranı ve pil ömrü şahane. Ekranın keskinliği ve renk değerleri çok iyi. Şarjını ise normal bir kullanımla 1 günde bitirmek imkânsız.

Onun dışında polarize gözlükle ekran düz konumdayken kapkaranlık oluyor, yan çevirince görünüyor. Diğer cihazımda da tam tersiydi. Eğer böyle bir gözlük kullanıyorsanız aklınızda bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Bi fikri olan yok mudur ?

Alıntıları Göster
    Migrostakiler Electra diye bi şirket adına garantili bi bilgim yok iyimi kötümü. Ayrıca gold 1250 lira stokta diğer renklerde 1300 görüyorum ben. Bence iyi fiyat ama garanti işi hep şans yani teknosa için aynı telefona 500 lira fazla vermeye değermi bilmem ama sıkıntı yaşayınca kanser eden bi serviste olabilir electra iyi araştırmanız lazım. Sadece fiyat için soruyosanız daha ucuzu bu saatten sonra olmaz hatta yakında o fiyatı güncellerler.
  • Merhaba. Açık olan uygulamaları görmek için tıkladığımızda altta ram miktarı yazıyor. Örneğin bende 1.8/4. Bu 1.8 kullanılan ram mi yoksa kalan ram mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forbearing -- 23 Ağustos 2018; 18:38:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Telefon rootlu hocam, üzerinde Masik U 2.5 rom yüklü.

Siz benimle dosyayı paylaşır iseniz ben yükler ve denerim
    Hocam bu dosyayı direk twrp'den flashlayın. Ek ayarlardaki kulaklık ve ses efektlerini kapatın. Birbirleriyle çakışıyor.

https://drive.google.com/file/d/1dhxQ_F3VJy-7jccZstUNHZKDQArJYfY7/view?usp=drivesdk

Ana konusu:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/mod-dolby-atmos-t3109446

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 23 Ağustos 2018; 19:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Benim memnun olmadığım iki yanı var. Birincisi kamera. Bundan önce giriş seviyesi bir cihaz olan p9 lite mini kullaniyordum ve onun kamerası bile bundan iyiydi. Bunda fotoğrafı çektikten sonra zoom yapınca çok fazla detay kaybı var ama yazılımsal bir durum olduğunu düşünüyorum. Bir de şöyle birşey var, kamerası da iyi olursa Xiaomi diğer telefonları satamaz çünkü her yönden dört dörtlük bir cihaz. Özellikle ekranı ve pil ömrü şahane. Ekranın keskinliği ve renk değerleri çok iyi. Şarjını ise normal bir kullanımla 1 günde bitirmek imkânsız.

Onun dışında polarize gözlükle ekran düz konumdayken kapkaranlık oluyor, yan çevirince görünüyor. Diğer cihazımda da tam tersiydi. Eğer böyle bir gözlük kullanıyorsanız aklınızda bulunsun.
    Teşekkür ederim. Herhangi bir gözlük kullanmıyorum ve kamerada çok önemli bir husus değil benim için.

• O zaman hiç düşünmeden alın fazlasıyla memnun kalacaksınız.

• Arkadaslar j7 prime ile bu telefon arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Bence J7 ye falan bulasma sakin..al redmi 5+ gitsin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Hocam ya ben redmi 5 plusı note 4 le p10 lite la ve j7 prime la yan yana koyup karşılaştırdığımda redmi 5 plus daha iyi çıkıyor hem detay hem renk olarak. P9 lite miniden nasıl daha kötü olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Arkadaslar j7 prime ile bu telefon arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim

J7 prime tam anlamıyla çöp bir cihaz r5+nın yanında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forbearing

Merhaba. Açık olan uygulamaları görmek için tıkladığımızda altta ram miktarı yazıyor. Örneğin bende 1.8/4. Bu 1.8 kullanılan ram mi yoksa kalan ram mi?
    Boş ram miktarı hocam

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Magisk modüllerinde var hocam ben kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Boş ram miktarı hocam

Alıntıları Göster
    Eyvallah teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefona hala Kulp takmaya çalışanlara hasta oluyorum

Abi bu fiyata bu kalite başka yerde yok dolar 3.5 TL civarında iken 64 GB modelini 920 TL sıfır olarak aldım ve tüm güncellemeleri sorunsuz alıyor şarjı zaten olayı bitiriyor ne kadar yüksek kalite ve iyi oyun varsa sorunsuz takılmadan oynuyorum. Ekstra o kadar çok özelliği varki say say bitmez o yüzden anlatılmaz yaşanır diyorum

• Bu telefona uygun kırılmaz camı nerden bulabilirim?

• mi cloud hesabı 5gb doldu.
    galeriyi de yedeklemiş.

yer satın almak istemiyorum.
    galeriyi mi cloud dan nasıl silerim?
  • Kazahell kullanıcısına yanıt
    i.mi.com adresinden silebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrMutu

Bu telefona uygun kırılmaz camı nerden bulabilirim?
    Sayfa 95

• Telefonu yaklaşık 2 ay önce GittiGidiyor ser_ren den aldım . 64 gb mavi çin versiyon global room geldi , yorumlarda sıkıntı olmaz dedikleri için iade etmedim.Ama şu son 3-4 haftadır acayip dokunmatik te algılama ma sorunu başladı , özelikle yazı yazarken ve oyun oynarken insanı cildirtacak derecede oluyor. Ve telefonu aldığimdan beri sanki çok ısınıyor , menüde gezsem bile hemen 35 dereceleri görüyor , oyunda 41 derece felan oluyor. Ne yapmalıyım arkadaşlar ? Telefon delta garantili bu arada 1200 tlye almıştım

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.