Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.689
Cevap
116
Favori
316.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kötünün iyisi de dev gibi ekranda dev ikon ve çerçevelerle beyaz bir ekran kullanmak varken standart küçük fontlarla bunu sunmaları tam çinli kafası eseri, uğraşılmamış bile. tabletmi telefonmu alıyoruz belli değil. detaylı özelleştirme gelir umarım miui 10 da.
    bu eksiğiyle yaşlılara pek uygun değil açıkçası. genel olarak ise gençler için yeterli bir cihaz. ömrü çok uzun olmaz bu dev ekranlı ceplerin ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    root istemiyorum mecbur kalmadıkça. zaten annemin cihaz, bootloader vs hiç bilgim yok, zor geliyor artık bu işler.
    bakalım miui 10 iş görecekmi, çıkınca bir görelim.
    gözünü seveyim g2 nin, 2018 de bariz eksiler görünce yeni ceplerde lg samsung gibi kendi özel arayüzünün önemi çıkıyor ortaya.
    ben üzerine ekstra güzel şeyler eklenmiştir teknoloji ilerledikçe diye düşünürken kırpıp faydalı ufak özellikleri dev ekran son model snapdragon bol ramli cepler çıkar oldu. kim ne yapsın 3 4 kameralı el içi değen ekranları. bi ihtiyacımız kırılmayan orjinali temperli cam ve daha büyük pil, onuda beceremediler hala nedense. kırıldıktan sonra gorilla 30 cam çıksa ne yazar

• codred kullanıcısına yanıt
    Valla oyle hocam ne yazik ki.. giderek fiyatlar artıyor,ama faydali pratik özellikler tarihe gömülüyor..bildirim ışığı,radyo,kizilotesi, kulaklık girisi, vs azaliyor artik.cihazlarda..onun yerine 2k ekranlar,centikler, vb.hicbir halta yaramayan goz boyama eklentilerini standart hale getirmeye çalışıyorlar.. teknoloji nereye doğru gidiyor bilmiyorum..ama dogru yermis gibi gelmiyor bana..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    epeydir şu g2 yi emekli edeyim diye bakıyorum. tabii 1500 civarı olmasıda önemliydi. ancak yok alternatif. hadi infrared nadir lazım olur vazgeçelim diyorsun adam radyo 3.5 jak koymamış amiral gemisi sözde. meizu m16 dedim fıstık gibi cihaz, nfc yok. nfc de kampanya vs işe yarıyor, boş veremiyorum, ykb kart varsa hele. bu çinliler neden nfc koymaz telefonlarına, 500$ isterken iyi.
    Nokia 8 ucuz hızlı vs g2 gibi popüler f/p bu ara. bildirim ledi yok, 5 karış alın, sony koymuyor o kadar üst bar. üstelik sensör kamera vs doluda değil alan, bomboş. 1cm kırpsaydın 5.3 ekrana lgg2 gibi daha yakışan bir tasarım yapsaydın eyy nokia. kov o mühendisi bence

açıkçası lg şikayetlere rağmen ya lg v30 yada asus zenfone 5z ilgimi çekiyor şu ara. infra mefta yapacak bişey yok(5plus ta var :) , 3.5 jak, radyo yeni tasarım ince çerçeve ve 160 gr ı geçmeyen bişey olsun diyorum . 2bine düşer alırız 2019 da derken $ kuru işi zora soktu iyice. g2 yeter diyene kadar buluruz uygun aday heralde 😏

• Ne çok g2 den geçen var. Bende son damlasına kadar g2 kullanıp geçtim aşırı büyük gelmesi dışında memnunum. G2 neymiş ya adamların tasarımını 3 4 yıl sonra anca yakaladılar. Yakalayanlarda uçuk fiyatlı modeller bunun bile çerçeveleri kaba geliyor. İlk defa eski telefonumu satmadım torunlarıma göstericem g2 yi
  • 3 gb cihaz kullananlar...uygulamalar arası geçişlerde sayfaları yeniden mi yüklüyor yoksa kaldığı yerden mi devam ediyor acaba?
    Birde arka kapakta ısınma oluyor mu acaba elde kullanırken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Ağustos 2018; 8:51:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam. Ben de G2 den geçenlerdenim. Artık son demleriydi mecbur aldık. Zamanın ötesinde telefondu. 4 sene kullandım. Anakartı arzalanmıştı. Kamera felan bozuldu. Emekliye ayırdım. Tek düzgün GPS çalışıyor. Navigasyon cihazı olarak arabada kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi 5 Plus global rom aldım kafam rahat. Çinli yok stres yok.
  • Arkadaşlar ben kamera odaklamasından performansından falan memnun değildim DSLR camera pro indirdim şimdi çok güzel geliyor gözüme fotoğraflar.

• Ben de G2 den geçtim. Daha evvel de iPhone 5S kullanıyordum.
    Şimdi Lg G2'nin ekranı bile küçük gözüküyor gözüme, G2 efsane güzel telefondu, onun için yedek telefon olarak dursun diye satmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 20 Ağustos 2018; 12:35:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twelve carat toothache

Redmi 5 Plus global rom aldım kafam rahat. Çinli yok stres yok.
    Hepsi global romlu hocam

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim Çin'den alınan Xiaomi'lerin hepsi China Rom'lu oluyor.

• Nasıl kılıf...

• rindaasd kullanıcısına yanıt
    Bilindik bir haber sitesi "Xiaomi bu telefona Android 9 vermezse aptallık yapar" demişti. Siteyi hatırlamıyorum. Eylül yakınlarında 8.1 üzerine kurulu Miui 10 alacağız, yani 8,1 takvimi belli gibi. Benim tahminim Android 9 u da alacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F794E2500

Bilindik bir haber sitesi "Xiaomi bu telefona Android 9 vermezse aptallık yapar" demişti. Siteyi hatırlamıyorum. Eylül yakınlarında 8.1 üzerine kurulu Miui 10 alacağız, yani 8,1 takvimi belli gibi. Benim tahminim Android 9 u da alacaktır
    Hocam redmi note 4'e gelen miui 10 Android 7.1.2 sürümünde. Yani bizim telefonun Android 9 almayacağını düşünüyorum. Tabi resmi yollardan

• Arkadaşlar redmi 5 plus da wifide ping sorunu yasayan varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhndinc

Nasıl kılıf...
    arkadan yandan falan nasıl duruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Hocam redmi note 4'e gelen miui 10 Android 7.1.2 sürümünde. Yani bizim telefonun Android 9 almayacağını düşünüyorum. Tabi resmi yollardan

Alıntıları Göster
    Redmi note 5'e android p çıktı bile

• Xiaomi Redmi 5 PLus Android 8 oreo alacak mı, bu konuda net bilgisi olan varmı?
    İyi Bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsolmaz

Xiaomi Redmi 5 PLus Android 8 oreo alacak mı, bu konuda net bilgisi olan varmı?
    İyi Bayramlar
    Aldı.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.