Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.689
Cevap
116
Favori
316.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alıcıların fiyattan yana sıkıntıları yok,tek sıkıntıları GLOBAL ve TR uyumlu şarj, bu iki sorunu çözersek isterse 2 bin tl olsun problem yok
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Valla bende şans eseri global aldım tr uyumlu hiç bilmeden gg KVK garantili satan satıcıdan siyah versiyonunu aldım meğerse tek global olan siyah versiyonlarmis diğerleri değilmiş hatta satıcıya da sormuştum tam bilmesekde bu global mıdır değil falan demişti ama ben olsam şu anda direk alırım 1 haftaya kalmaz 1.500 den assagi satan olmaz bu cihazlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadir Kılıç K kullanıcısına yanıt
    Forumun 120 sayfasının en az %90 sayfası bu iki cümleden ibaret ? GLOBAL (Band 20) ve TR uyumlu şarj :)
    Son 3-5 sayfadır söylüyorum bu iki olay bu cihazı almamak için bir sebep değil !
    Bu fiyatlara yarın 2.elini alırsınız diyoruz ama hala "hoca" bildiğini okuyor :)
  • Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    Bim bir daha bu fiyata getirirse kardeşim de satın almak istiyor. Ben nasıl oldu ise şansa bir tane kalmıştı, i5S ve Lg G2 den sonra bu telefon çok konforlu geldi.

• Arkadaşar bugün n11'den Redmi 5 Plus aldım ekranın üstünde baloncuklar vardı bende filmi çıkardım, ekran koruyucu film kullanmasak çizilir mi bu videoda adam ekranı kırmaya çalışıyor bir şey olmuyor https://www.youtube.com/watch?v=PBLthmWbTeA
  • Risk almama adına bu şekilde koruyucusuz kullanmayın, 5-7 sayfa geride koruyucu tavsiyeleri var,inceleyebilirsiniz...

Hayırlı olsun bu arada
    Teşekkür ederim hocam filmi çıkarınca ekranın görüntüsü de daha parlak oldu bir araştırıyım çok lazımsa alırım
  • Cihazın fiyatı almış başını gitmiş.Şuan en ucuz N11'deki ancak oda 1074 tl
    Açıkcası SD 625 işlemcili bir cihaza bu akdar fiyat vermem. Sizce alternatifi nedir ?

Yada bim'de satılıyordu acaba mağazalarda kalmış mıdır ?
  • Benim telefonun mat ekran koruyucusunun altında da bir toz tanesi ve minik baloncuk var.

Aslında ekran koruyucusuz da kullanılır, ama ince parlak bir tamperli cam koruyucu bulursam değiştireceğim.

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    30 tl indirim kuponu veriyor n11'e yeni üye olunca, %20 zam gelcekmiş telefonlara onu da göz önünde bulundurun almayı düşünüyorsanız
  • frux kullanıcısına yanıt
    Bana da kullanılır gibi geliyor
  • tam zamanında almışım türk parası değer kaybetti hemen yansıttlar 100tl artmış fiyat,+%20 ötvyi artırcakmış devlet :) zaten %55 vergi alıyor az geliyor %75 e çıkartıcaklar neyse

hepsiburadadan 08.05.2018de telefonu alıcaktım,siparişi geçtikten sonra 10 gün sonra kargo gözüktü stok bitmiş,aynı gün içinde iptal ederseniz siparişi aynı gün para iadesi yapıyoruz dediler,iptal ettim başka yerden alırm diye(bimden aldım),2-3 hafta hesabıma para geçmedi defalarca bankayı ve hepsiburayı aradım nafile hepsiburada parayı yatırdık bankayı arayın diyolar, bankayla görüşüyorum hepsata herhangi bir iade işlemi gözükmüyor alışveriş yaptığın yerle görüşün diyorlar, en sonra vakıf bank şubelerine giderek 1-2 kez dikekçe yazdım vakıfbank genel müdürlüğüne sonunda bugün para hesabıma geldi harcama itirazı yazıyor şu şekilde:08.05.2018 HARCAMA TUTARI TAKASTAN GELMEMESİNE RAGMEN HESAPTAN DÜŞMÜŞ OLUP HESABA İADE, havelenin ayrıntılarına bastığım zaman böyle bir yazı çıktı tam olarak ne anlama geliyor bilen varsa bilgi verebilirmi acaba?neyin takası neyin gelmemesi ne saçmalıyorlar?

• https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-5-plus-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB00000AN303

Fiyatı uçmuş Nisan 21'de aldım ben 1170 filandı indirimle beraber tercih sizin.
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Hiç farkına bile varmadım. Acemlik böyle işte :(

Yine de çok sağolasın, teşekkürler :)

Ben burdan -https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-5-plus-32gb3gb-snapdragon-625-global-rom-P244921152? -aldım.

Bugün geldi telefon. H.sonu Teknosa'da incelemiştim. Çok beğenmiştim. Siyah renk aldım, koruyucu kılıf + cam da içindeydi. TR uyumlu şarj ile beraber geldi. Kulaklık yoktu içinde.

Kurulumu vs aptım. Çok güzel bir telefon. Umarım uzun süre kullanırım.

Yorumlarıyla yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugarman -- 30 Mayıs 2018; 22:37:27 >

• Mee7 aldık yazanda göremedim bakalım pc’ye indirip güncelleniyormu diye bakıcam telefona güncelleme gelmiyor.

• DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Bimde fatura veriyorlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    Faturasız satış yapamaz ki ? Tabi ki vermek zorunda..
    Normal fiş ve slip verdiler.. Ayrıca fatura düzenleniyor mu onu merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolar yükselince fiyatlar ucuyor. dolar düşünce fiyatlarda oynama yok. redmi 5 plus 32gb fiyatında pek artış olmadı. Yada sony z5 dual hala aynı fiyatta, ama xiaominin diger tüm telefonlarına 300 er lira zam geldi.hatta 1100 liralık redmi 5 plus ın fiyatı nasıl oluyorda 2000 liralık mi6 dan daha fazla artıyor anlamıs değilim.satıcılarda redmi 5 plus 64gb siyah modelide yok. su an için İthal de etmiyorlar. 6 Haziran gearbest ti beklemekten baska yol kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.