Şimdi Ara

Xiaomi redmi 4a'yı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
7.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi redmi 4a almayı düşünüyorum. Telefonu sosyal medya, youtubeda video izleme için kullanıyorum .genelde oyun oynamam. Şarjı iyi gider mi bu telefonun? Var mı kullanan?

• iyi bilirdik
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Espri mi yapıyorsunuz yoksa cidden iyi mi bilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acipinsan

Espri mi yapıyorsunuz yoksa cidden iyi mi bilirsiniz?

alınabilir bir üründür. markası sağlamdır
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Peki sizce 425tlye g2 ikinci el mi yoksa 560tlye redmi4a sıfır mı?
  • quote:

LG g2 daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flag SHİP Killer -- 12 Ocak 2017; 10:44:10 >
  • quote:

G2 çok daha iyi. Xiaomi'de şu an Mi4 altı almanızı önermem.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Almadım zaten, vazgeçtim. Bùyük ihtimalle red mi note 3 pro alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400-500 TL arasında bulursanız alınır. Fiyat yükseltme şansınız varsa Redmi 4 Prime tercih edin.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Redmi note 3 pro aldım hocam.
  • acipinsan A kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız ve memnun musunuz?
  • Quesnay kullanıcısına yanıt
    Forumda ikinci el bölümünde archelot nickli bir arkadaş var ondan aldım. Çok memnunum. Sadece kamera kapalı alanda ve az ışıkta çok iyi değil. Bir de boyutu bana çok büyük geldi. S3 Mini'den buna geçince haliyle böyle oluyor galiba. Ama yine de 5 inç olaydı iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    fiyat verme imkanınız var mı?
    Ben 2 GB'lık modelini 825TLye aldım. Sahibinden üzerinden aldığım için biraz fazla oldu. Direk elden alırsan daha ucuza veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    teşekkürler hocam
    Rica ederim

• Kronik sorunları var diyorlar.
  • Almayı planlıyordum bu hafta ama kronik sorunlar derken ne gibi sıkıntıları var
  • Kardeşime 1 ay önce aldık. Herhangi bir sorunu yok. Hatta ben Redmi Note 3 Pro'dan daha çok beğendim bunu. Çünkü baya hafif ve daha küçük ekranlı. Klasik Xiaomi rehberlerinde olan bir sorun var. Bir de galerisi de galiba stabil değildi tam olarak. Onlar da basit şeyler. Halledilebiliyor yani. Onun dışında bence o fiyata alınacak en iyi telefon. Anneme biraz daha pahalıya J3 Pro aldık. Redmi 4A'nın yanında baya kötü kalıyor ki J3 Pro da o fiyat bandında en çok tercih edilen telefonlardan birisi. Benim kullandığım Redmi Note 3 Pro biraz fazla ısınıyordu. Bir arkadaşımın da Mi5'i ısınıyormuş. Ben de ondan dolayı bütün Xiaomi modelleri çok ısınıyor sanaraktan anneme Xiaomi almadım. Çünkü baş ağrısı yapıyor annemde telefon ısınması. Ama Redmi 4a hiç ısınmıyor. Tabi bunda belki de telefonu ne kadar zorladığının da etkisi vardır. Ben de baya program var ve hafıza full. Zorluyorum yani baya. Ama kardeşimin telefonun da ekstradan 3-5 uygulama var ve hafiza baya boş.

• Arkadaşlar bu cihazdaki en büyük sıkıntı kullanmış biri olarak söylüyorum video kayıt sesinin çok az çıkması ortam seslerini kayıt yapmakta sıkıntısı var boğuk ve anlaşılmaz en önemlisi çok kısık sesle video kaydı yapıyor.Duyman içim kulağını hoparlöre dayayıp sesi sonuna kadar açman lazım.Çeşitli video programları denememe rağmen düzelmedi.Youtube de video testlerine baktım diğer telefonlarla karşılaştırma yaptım kayıt sesi çok kötü.İade ettim mecbur. İkincisi otomatik şebeke geçiş modunu göremedin.Tek şebeke seçmek zorundasın .Xiaomi'lerde mi böyle yoksa bu cihazdamı böyle anlamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.