Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tp link in powerbankını tavsiye ederim. Daha güvenilir marka en azından ve sağlam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matexa

Tp link in powerbankını tavsiye ederim. Daha güvenilir marka en azından ve sağlam

Xiaomi ile kıyaslama fırsatınız oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Kilifa niye gerek var beyler?

Tek sebebi kozmetik
  • siparişi dx.com dan vermiştim ayın 15 in de çin postası ile postalandı kargoyu çin postası geri çevirmiş, sonu NL ile biten takip numarası vermişler. Bakalım hollanda postası ne kadar zamanda getirecek kargoyu.
  • Ben DX'den sipariş verdim.

Daha kargoya verilmeden Ticket açıp durumu anlattım.

Kargo işi yüzünden ürünüm geç gelmesin dedim.

Bugün sabah bana mail attılar.Ürününüz kargoya verildi bakalım hangi kargoya vermişler?
  • http://www.satacak.com/hemen-al/20671588/xiaomi-10400-mah-universal-tasinabilir-sarj-cihazi-orijinal

burdan alan var mı fiyat uygunmuş

49 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilbar -- 19 Kasım 2014; 19:35:36 >
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    3 ay bekledim :) aman dx' e dikkat. security check yuzunden geri cevrildi. sonra baska kargo ile gonderdiler onunla geldi.
    ama urun cok saglam yeni kullaniyorum full doldurup dun ilk sarji yaptim. yazacagim toplamda kac kez sarj ettigini
  • werty_tr kullanıcısına yanıt
    China Post'tan daha hızlı hocam. Powerbank tedarikçim hep NL Post ile yolluyor. 20 günden önce geliyor hep.
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata mümkün müdür arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

http://www.satacak.com/hemen-al/20671588/xiaomi-10400-mah-universal-tasinabilir-sarj-cihazi-orijinal

burdan alan var mı fiyat uygunmuş

49 tl

Yüksek ihtimal sahte oldugunu düşünüyorum. Bu fiyata neredeyse kârsız satması lazım.

• chinabuye den 2 adet sipariş verdim hala pending diyor normal mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: hureyre1372

Merhaba arkadaşlar

Satacak.com'daki ilan yorumsuz ve tavsiyesiz denemek isteyen arkadaş varsa kendisini 50 TL'lik minik bir riske atması gerekiyor. Zaten yurtdışından ithal etmeye kalksanız en az 20 dolar maliyeti var + % 18-20 kdv + site komisyonları derken en düşük 60 TL civarı oluyor bu fiyatın altındaki ürünlere itibar etmemek gerektiğini düşünüyorum çünkü orjinalinden anlayan arkadaşın ben yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum en uygun fiyata sanırım burada var ve sipariş vermeyi düşünüyorum aynı kişide sahteside var 40 TL'ye ona orjinal dememiş ama http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10.400-Mah-100-Orjinal-Resmi-Bandrollu__isp35341518

%18-20 kdv değil gümrük vergisidir ve 75 euro üzeri ürünler için geçerlidir. Site komisyonu vb. bir olayda yok acelesi olmayan 20 gün bekleyebilen insan 48liraya yurtdışından alır.Acelesi olanlarda türkiyedeki satıcılardan alır. Ben sırf bu n11deki arkadaşın kafasına göre 5 ay garanti söyleminden ötürü tavsiye etmiyorum. Taşınabilir şarz aletlerinin çoğu 6ayda ölüyor zaten. Xiaominin ömrü konusunda bir bilgim yok ama içerisinde rm26 devre vardı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse sonuçta yurtdışıda-yurtiçide ikisininde garantisi yok.

Ayrıca xiaomi kendi sitesinde 12 dolara satıyor 10.400mah'ı. İthal ederken tanesi nekadara gelir ve şuan kaça satılıyor kendiniz hesaplarsınız.

• Arkadaşlar black fridayde ucuzlar mı sizce

• C£nq C kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle düşünüyorum hocam

• quote:

ben yurtdışıyla iş yaptığım için hesaplayıp söylüyorum zaten resmi ithalattan bahsediyoruz kdv'yi, gerçek kişi alacaksa 5 kez vergi vermeden getirtebilir ama çok sahtesi var 1 ay gelecek mi gelmeyecek mi + orjinal mi değil mi gelse diyelim orjinal değil iadesi için yine aynı terane genelde takılmaz ama gümrük memurunun insiyatifine kalmış adam kafasına göre bu türkiye 80 dolardan fazla eder dedim mi hadi uğraş dur kredi kartı extren bilmem neler ordinosu cartı curtu kargo ile gelecekse + çoğu kişi artık internetten alışverişe korkar oldu dolandırıcılar virüsler kart kopyalamaları türk sitelerine güvense bile paypala güvenmiyor adam :) ki onu bilmeyende çok çoğu sitede direk para yatıyor ondan sonra ürün kargo aşamasına geçiyor ve zaten gönderilmiyorda

Kendi satış konunuzda 66 TL dediniz sonra 99 TL yaptınız, sizden alacağıma 1 ay değil 2 ay beklerim

• quote:

Site yönetimi bu ürüne kampanya yapılıp satış oranının artılması önerisinde bulundu Reel satış fiyatı 99 TL'dir %33 indirim uyguladık ve kampanya girişi yaptık yarın mesai saatleri içerisinde site yönetimi kampanyayı onaylayıp ana sayfa kampanya vitrininde %33 indirimle 66 TL'den ürünümüzü sergileyecek. Fiyatta bir değişme yoktur hemen vur abalıya olmasın lütfen firma 100 satıştan %96 ortalama ile en güvenilir GOLD dükkanlar sıralamasındadır.

Syg,

Sipariş vermeyi düşünüyorum derken kendinizden mi alacaksınız ürünü =) tükkan sizinse sanalpazar komisyonu vermeseydiniz iyiydi =)
  • chinabuye'dan gelen pilden huylandım bir kere karton değil plastik kılıflı geldi ürün seri nosu sorgulanacak bantı kazırken deforme oldu altında numara vs çıkmadı
    bir de içini açıp pile bakacağım eğer o da sahte ise bu topicte yalan olur

geç geldi gümrüğe takıldı filan ama dx orijinal xiaomi göndermişti

pil açış videosu neredeydi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

5200 lük var mı elinizde?

Bende cevap bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.