Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka şarj aletiniz varsa onunla bir deneyin. Bunun sebebini önceki sayfalarda yazdım. Bi çözümü yok malesef. Tek çare başka şarj aleti ile denemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 Eylül 2014 de DX den ben 1 adet arkadaşım 2 adet satın aldı, gümrükte güvenlik sebebiyle geri gitti.56 Günün sonunda bugün para iadesi aldık.
    http://www.dx.com/p/xiaomi-10400mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-311565

Dx den aynı zamanda usb bellek ve usb hub da aldım, daha hiçbiri gelmedi, DX gelir bekleyin 10 gün daha,gelmezse para iade yaparız diyor.
  • Takipsizce bu aralar ptt yurtdışı kargo iyice sapıttı hocam, özür mektubu bile yolladılar bana başbakanlığa bile şikayet ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Takipsizce bu aralar ptt yurtdışı kargo iyice sapıttı hocam, özür mektubu bile yolladılar bana başbakanlığa bile şikayet ettim

Doğrudur, fakat dikkatimi çeken,aynı zamanda Aliexpress dende ufak tepek ne aldıysam 10.gün de geldi eylülden beri, fakat DX mamüllerinden ses yok.

Sanırım gümrük DX e ayrı bi uygulama yapıyor :D
  • Benim de soyle bir sikintim var tmarttan aldigim fener 10 gun icinde geldi dagitima cikti, aliexpressten 1 ay onceden aldigim urun hala gonderi musteriden alinmistir asamasinda aklim almiyor yani

• marikanwap kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Şarj aletini değiştirdim, toplamda 12 saat gibi bir sürede tam şarj oldu.
  • wakiza W kullanıcısına yanıt
    5200 için anlamsız derecede uzun hocam bilginiz olsun...

• Chinabuye 5200 almistin 770 inde simdi eline ulasti..
    siteden barkotunu denedim orj. onay verdi.
    yalniz kablonun uzerinde orj. icin duz cizgi yok, bos hic bisi yyok..
    sarj olurken sarj edemedim usb bastırdım ama bisi olmad.. biraz da ugrasim dolsun bi daha denerim..

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    770 de ne hocam?

Xiaomi sanırım artık talebe yeterli cevabı veremiyor. Üretim partileri arasında ufak farklar olabilir. Ama pass though çalışması lazım. PC'den denemiyorsunuz demi?

• DX com üzerinden aldığım ürün 3 ay sonra elime ulaştı :) hayırlısı ilk şarjı ettim
    İlk kullanımdan sonra yazacağım bir yorum daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Xiaomi sanırım artık talebe yeterli cevabı veremiyor. Üretim partileri arasında ufak farklar olabilir. Ama pass though çalışması lazım. PC'den denemiyorsunuz demi?

prizden deniyorum.. teli sarj ederken onuda sarja takinca sarj etmeyi kesiyor.. sitedwn orj. icin teyit aldim ama nasil orj olmaz anlayamadim..

• quote:

Orijinalden alıntı: csungu

23 Eylül 2014 de DX den ben 1 adet arkadaşım 2 adet satın aldı, gümrükte güvenlik sebebiyle geri gitti.56 Günün sonunda bugün para iadesi aldık.
    http://www.dx.com/p/xiaomi-10400mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-311565

Dx den aynı zamanda usb bellek ve usb hub da aldım, daha hiçbiri gelmedi, DX gelir bekleyin 10 gün daha,gelmezse para iade yaparız diyor.

Kardeş ben 3 ay bekledim geldi. bende de havalamina guvenlikten gecmemisti ilk başta. bekleseydin keşke

• Chinabuye.com sitesinden 04.11.2014 te sipariş vermiştim şuan elime geçti(18.11.2014).Daha test etmedim ama pass though özelliği çalışıyor.
    Şarj için kullandığınız şarj aletinin çıkış değerlerini paylaşırmısınız? 1A'den düşük olmasın. Yoksa Pass Though çalışmayabilir.
    Buna rağmen çalışmazsa sorun olabilir.
    Orjinalliğinden şüpheniz yoksa bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    İsterseniz Chinabuye ile iletişime geçin.

• 1brah1mmm 1 kullanıcısına yanıt
    14 gün çok iyi süre. Ancak denediğinizi söylüyor ama pass though çalışıyor diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Şarj için kullandığınız şarj aletinin çıkış değerlerini paylaşırmısınız? 1A'den düşük olmasın. Yoksa Pass Though çalışmayabilir.
    Buna rağmen çalışmazsa sorun olabilir.
    Orjinalliğinden şüpheniz yoksa bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    İsterseniz Chinabuye ile iletişime geçin.

halletim hocam bnim hatam uyuyordum o zaman geldi alet benim y@ptigim özel sarj aleti ile sarj etmeyi denedim ondan olmadi..
    normal sarj aletinin ucunu kesip ucuna dişi usb taktım onada data kablosu takip oyle sarj icin kullaniyorum.. 2.3-2.4 m felan oluyor
    arada usb olduğu icin olmus dorek usb sarj aleti ile sarja baglayinca duzeldi..
    çalışmaması ilginç yani..

• DX'e Ticket açtım.Kargom geçikmesin ona göre yollayın diye bakalım ne olacak?

• marikanwap kullanıcısına yanıt
    Orijinal testi yapmadım.Cihazı şarja taktım şuan aynı anda telefonu da şarj ediyor mu diye denedim. Şarj ediyor.Samsung 1A çıkışlı adaptör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1brah1mmm

Orijinal testi yapmadım.Cihazı şarja taktım şuan aynı anda telefonu da şarj ediyor mu diye denedim. Şarj ediyor.Samsung 1A çıkışlı adaptör.

uzerindeki barkotu kaziyip burdan kontrol edebilisin..
    http://order.mi.com/service/dyscode

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.