Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de farklı zamanlarda iki adet mi 5000 modelinden aldım, biri 1 senelik digeri 5-6 aylık her ikisinde de neredeyse yarı yarıya performans kaybı var. İlk zamanlar telefonu 1,5 kere şarj ederken şimdi 80'leri zor görüyor. Her ikisini de hepsiburada satıcısından aldım ve sorgulamada orijinal ürün olduğunu doğruladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11 ' de bir model alacağım ama çevirici vs. diyor. Ben şimdi bunlardan birini alsam kendi iphone lightning kablosuyla şarj edemiyor muyum. Ne gerek var çeviriciye anlamadım.
  • xiaomi 10.000 mah 2. versiyon slim olan power bank nasıl sizce arkadaşlar ? Tablette şarj eder mi ? Hepsiburada da 59.90 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

xiaomi 10.000 mah 2. versiyon slim olan power bank nasıl sizce arkadaşlar ? Tablette şarj eder mi ? Hepsiburada da 59.90 tl

Bimden aldim bugun slim versiyonu 59.90 a.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZAWestern

quote:

xiaomi 10.000 mah 2. versiyon slim olan power bank nasıl sizce arkadaşlar ? Tablette şarj eder mi ? Hepsiburada da 59.90 tl

Nasıl ürün ? İnce değil mi ? Tablet şarj eder mi ? Sizce orjinal mi ?

• Gittigidiyor rengarenktonlar mağazasindan 2 tane xiaomi powerbank 2. Versiyon aldım barkod sorgulamasinda 56000 kez sorgulanmis sahte ürün çıktı hala iade etmeye çalışıyorum mağazaya telefonlarını bile açmıyor bu mağazadan sakın powerbank almayın

Edit müşteri hizmetleri konuya yaklaşımı(!)
    Merhaba

Satıcı firma tarafından havuz hesabına ödenen herhangi bir ücret ödemesi bulunmamaktadır.

GittiGidiyor, alıcı ve satıcı arasında alışveriş yapılabilecek bir e-ticaret platformu olarak hizmet verir. GittiGidiyor, satışa sunulan ürünleri fiziki olarak elinde bulundurmaz. Kullanıcı Sözleşmesinde belirtildiği üzere, GittiGidiyorda satılan ürünlere ilişkin tüm sorumluluk satıcılara aittir. Üründe yaşadığınız sorunla ilgili olarak satıcı hakkında yasal işlem başlatmanızı öneririm. Başlattığınız yasal işlem kapsamında, satıcının kimlik bilgileri, resmi makamların talebi doğrultusunda yetkili kişilerle paylaşılacaktır.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Emre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnhsn11 -- 31 Ocak 2018; 15:10:52 >

• Xiaomi 10000 aldım bunu Lg g2 nin adaptörüyle şarj edebilirim sıkıntı olmaz dimi ? Yeni adaptöre para vermek istemiyom zaten zamanda yok seyahate çıkçam haftaya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZAWestern

quote:

Nasıl ürün ? İnce değil mi ? Tablet şarj eder mi ? Sizce orjinal mi ?

Hocam nası adaptörle şarj etcez bunu ya kafama takıldı? İphone adaptörü olmaz diyolar. Lg g2 uygun mudur

• Çift girişli modeller tutulmadımı pek?https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-10000-mah-3-nesil-powerbank-cift-usb-18w-qualcomm-3-0-hizli-sarj-cihazi-orjinal-332518473 bu ürünü almayı düşünüyorum ama pek yorum bulamadım
  • arkadaşlar merhaba belki yazılmıştır ama bu powerbanklar uzun süre kullanılmadıklarında içlerinde depoladıkları enerji boşalıyor mu yoksa saklamaya devam ediyorlar mı? teşekkürler.
  • Banggood Batarya ve Powerbank gönderimlerine başlamış..https://goo.gl/dQ7Htn
  • 10000 Mah lık Oc 2.0 Type C destekli powerbankı Ağustos 2016 dan beri sorunsuz bi şekilde kullanıyorum hızlı şarj destekli adaptör ile 3.5 saatte şarj oluyor, hemde gayet hızlı bi şekilde şarj yapıyor. 3000 Mah bataryalı cihazımı 3 kere şarj ediyor önceden bu kadar etmiyordu sonradan kapasite biraz arttı buda ilginç bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Çift girişli modeller tutulmadımı pek?https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-10000-mah-3-nesil-powerbank-cift-usb-18w-qualcomm-3-0-hizli-sarj-cihazi-orjinal-332518473 bu ürünü almayı düşünüyorum ama pek yorum bulamadım

Bence çift girişli modeli almayın. Qc 3.0 diye aldım ama QC 2.0 lı modelden bariz kötü. Eski modelde 3.85Voltluk daha kaliteli pil varken yeni modelde 3.7 Voltluk pil kullanmışlar...Bu da yeni modelde gerçek kapasite 6500mah iken eski modelde 6900mah olarak yansımış...Ayrıca yeni model saçma derecede eski modelden birkaç santim daha uzun. Gerçekten çirkin duruyor.

Konusu açılmışken benzer durum 20.000mah olan yeni 2c modeli için de geçerli. Eski 20000mah 2.nesil modelinden daha kötü pil kullanılmış ve daha ağır ve büyük aynı şekilde. Xiaomi'ye yakıştıramadım bu kalite düşüşlerini...

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Ben de Ttec cihaz var.O da aynı şekilde ? Yeni almayı düşünüyorum da eğer Xiaomi de böyle ise almam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul’da orijinal Xioami satılan bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: o.boztepe

İstanbul’da orijinal Xioami satılan bir yer var mı?

Eminönünde Semers var..
  • xiaomi powerbank getirtebilecegimiz herhangi biyer kalmadi mi ?
  • Xiaomi 10.000 Ver2 kapasite testi veya barkod dışında orijinal/sahte farkını nasıl anlarız ?
    İlk tam dolum sonrası mi 5s 2 kere tam dolum yaptı birazcık daha yapabilir kanımca.... (2-3 defa tam doldur boşalt mı gerekli)
    Yeni versiyon batarya tiplerinde bataryanın tam sıfırlanması ömrünü azaltır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

Xiaomi 10.000 Ver2 kapasite testi veya barkod dışında orijinal/sahte farkını nasıl anlarız ?
    İlk tam dolum sonrası mi 5s 2 kere tam dolum yaptı birazcık daha yapabilir kanımca.... (2-3 defa tam doldur boşalt mı gerekli)
    Yeni versiyon batarya tiplerinde bataryanın tam sıfırlanması ömrünü azaltır mı ?
    En iyi yöntem şarj olurken şarj edebiliyor mu bunu test etmek. Çakmalar genelde bunu yapamıyor. Bunun dışında hızlı şarj simgesi çıkıyor mu şarj ederken? Ben de mi5s kullanıyorum hızlı şarj ederken şimşek simgesi yuvarlak içinde çıkıyor(miui 9) Orjinal gerçek çıkış kapasitesi 6900mah olması gerekiyor buna göre hesap da yapabilirsiniz

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    cevap için tşk.

QC2 hızlı şarj simgesi çıkıyor otomatik olarak hızlı şarj'a geçiyor.
    Adaptorden şarj olurken şarj ediyor (normal yapıyor hızlı değil)
    Mi 5s (3200mah) 2Xkere tam ve %40 ilk full dolum sonrası şarj yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.