Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11.com'dan Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-20000-mah-versiyon-2-quick-charge-30-tasinabilir-hizli-P212680750

Hocam ürün bu. Ben 4 ay önce 135 liraya almıştım. 170 lira falan vermeyin, ürünü aratıp ucuz olanı alın. Ürün bilgisi olsun diye link attım aramadan.

Yalnız üstüne basa basa söylüyorum, günlük hayatta pantolon cebinde falan kullanılacak ürün değil. Askere geldim diye almıştım, askerlik hayatım boyunca genelde yastığın altında oldu.

Günlük kullanım için daha önce attığım 10.000 lik baseus ya da rock ürünler daha mantıklı. Ürünlerin kaliteleri hakkında fikrim yok ama özellikle baseus olan inanılmaz kullanışlı duruyor. Micro USB ve Type C input. Bir qc 3.0 bir de 2.1 amper çıkış. Led gösterge.

Nette incelemesini bulamadım ama büyük ihtimal alıp denicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 13 Kasım 2017; 23:4:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    ARKADASIM Hangi çıkış destekliyor? DEMİŞİN IKI TARAFIDA DESTEKLIYOR BU NORMAL CEBI ŞARJ EDIYOR AMA BIRAZ UZUN SURUYOR, Qualcomm Quick Charge 3.0 ÖZELLIGI OLAN CEBIN VARSA ONU DAHA HIZLI ŞARJ EDER BİRDE BU Mİ 20000 MAH POWERBANKI BİTTİGİNDE DOLDURURKEN Qualcomm Quick Charge 3.0 OZELLIKLI ŞARJK ALETI İLE DOLDURURSAN DAHA İSTENILEN ZAMANDA POWERBANKIN DOLAR,NORMAL BİR ŞARJ ALETI ILE DOLDURMAYA KALTIGINDA POWERBANKI ÇOK UZUN SURER,YANİ KISACASI BU Mİ 20000 MAH 2. NESIL HIZLI POWERBANKI KULLANMAK ISTIYORSAN Qualcomm Quick Charge 3.0 DESTEKLI BİR CEBIN OLMASI GEREKİR,
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurserap

ARKADASIM Hangi çıkış destekliyor? DEMİŞİN IKI TARAFIDA DESTEKLIYOR BU NORMAL CEBI ŞARJ EDIYOR AMA BIRAZ UZUN SURUYOR, Qualcomm Quick Charge 3.0 ÖZELLIGI OLAN CEBIN VARSA ONU DAHA HIZLI ŞARJ EDER BİRDE BU Mİ 20000 MAH POWERBANKI BİTTİGİNDE DOLDURURKEN Qualcomm Quick Charge 3.0 OZELLIKLI ŞARJK ALETI İLE DOLDURURSAN DAHA İSTENILEN ZAMANDA POWERBANKIN DOLAR,NORMAL BİR ŞARJ ALETI ILE DOLDURMAYA KALTIGINDA POWERBANKI ÇOK UZUN SURER,YANİ KISACASI BU Mİ 20000 MAH 2. NESIL HIZLI POWERBANKI KULLANMAK ISTIYORSAN Qualcomm Quick Charge 3.0 DESTEKLI BİR CEBIN OLMASI GEREKİR,

Hocam merhabalar

Telefonum qc 3.0 destekliyor. O bahsi geçen powerbank ın bir çıkışı qc 3.0 destekler diğer tarafı 2.1 amp destekler.

Geri kalan şeyler zaten bilinen şeyler, bu ürünü alan herkes qc 3.0 destekli input ve output için alıyor.

• Ama ürün bilgisine bakıldığında bir tarafı öyle bir tarafı böyle yazmiyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bişey olsa ürün üzerinde bir tarafında belirtilir işaret olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omurserap O kullanıcısına yanıt
    BU ARADA CEBINI POWERBANKA TAKINCA CEBININ EKRANINDA HIZLI ŞARJ DIYE YAZIYORMU
  • Herkese merhaba powerbank arayışı içindeyim telefon modelim samsung a7 2017 hızlı şarj özellikli bakıyorum ama kararsizim nasıl bi model almalıyım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sahin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Hocam ürünü iade ettimhttps://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-2-nesil-powerbank-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-P137421144?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu ürünü alicam siz orjinal demiştiniz bi teyit edelimde uğraşmaktan yoruldum sahte ürün için

Evet Pazarmobil orjinal satiyor

Hocam 20binlik orjinal satan önerebilir misiniz hızlı şarj olan 2.versiyon model olarak. Gm 5 plus kullanıyorum başka önerin varsa onada bakabilirim

Xiaomi 20000mah 2.nesil icin powerbank larin krali diyebilirim. Tavsiye ederim yani

https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-20000-mah-powerbank-gen-2-yeni-nesil-mi-2-sarj-aleti-P161521379

hocam bu ürünün yanındaki dönüştürücü nedir acaba? iphone 6 şarjı için dönüştürücü almam gerekir mi? teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sahin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Hocam ürünü iade ettimhttps://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-2-nesil-powerbank-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-P137421144?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu ürünü alicam siz orjinal demiştiniz bi teyit edelimde uğraşmaktan yoruldum sahte ürün için

Evet Pazarmobil orjinal satiyor

Hocam 20binlik orjinal satan önerebilir misiniz hızlı şarj olan 2.versiyon model olarak. Gm 5 plus kullanıyorum başka önerin varsa onada bakabilirim

Xiaomi 20000mah 2.nesil icin powerbank larin krali diyebilirim. Tavsiye ederim yani

https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-20000-mah-powerbank-gen-2-yeni-nesil-mi-2-sarj-aleti-P161521379

hocam bu ürünün yanındaki dönüştürücü nedir acaba? iphone 6 şarjı için dönüştürücü almam gerekir mi? teşekkürler.

Evet lightning donusturucu gerekir iphone icin

• Arkadaşlar n11 de 16 binlik için uygun fiyatlı ve güvenlir satıcı tavsiye edebilir misiniz lütfen, aradım ama çok pahalı bir satıcı var.
    Gittigdiyor vs sitelerden hiç alışveriş yapmadığım için güvenip alamıyorum.
    @freefalcon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a4technic -- 18 Kasım 2017; 23:44:11 >
  • En iyi modeli hangisidir arkadaslar? Note 8 ve iphone x ile kullanicam

• ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 28 Kasım 2017; 21:59:43 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 2 Aralık 2017; 10:15:4 >
  • Ben bu ürünü kullanıyorum ve tavsiye edebilirim.

Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 2) Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah (İnce ve Hafif Kasa)
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-siyah-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV000003K6YX
  • Beyler 16000 lik orjinal Xiaomi powerbank var. Ancak USB hoparlöre bağladığımda başta 10 saniye kadar güç verip sonra sanki hiç cihaz bağlı değilmiş gibi gücü ve kendini kapatıyor. Nette birçok kimse aynı sorundan şikayetçi. Denk geldiniz mi?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bende 20000 lik var ben de plantronics kulaklığı takıyorum kısa süre sonra duruyor kendi kendine. henüz bir çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

n11.com'dan Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-20000-mah-versiyon-2-quick-charge-30-tasinabilir-hizli-P212680750

Hocam ürün bu. Ben 4 ay önce 135 liraya almıştım. 170 lira falan vermeyin, ürünü aratıp ucuz olanı alın. Ürün bilgisi olsun diye link attım aramadan.

Yalnız üstüne basa basa söylüyorum, günlük hayatta pantolon cebinde falan kullanılacak ürün değil. Askere geldim diye almıştım, askerlik hayatım boyunca genelde yastığın altında oldu.

Günlük kullanım için daha önce attığım 10.000 lik baseus ya da rock ürünler daha mantıklı. Ürünlerin kaliteleri hakkında fikrim yok ama özellikle baseus olan inanılmaz kullanışlı duruyor. Micro USB ve Type C input. Bir qc 3.0 bir de 2.1 amper çıkış. Led gösterge.

Bu ürüne sahipmisiniz düşünüyorum almayı lg g5 telefonum için ne dersiniz? type c telefonum benim çılan kablo c uçlumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

n11.com'dan Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Bu ürüne sahipmisiniz düşünüyorum almayı lg g5 telefonum için ne dersiniz? type c telefonum benim çılan kablo c uçlumu?

Çıkan kablo Micro USB. Cihazın input u yani şarj girişi de Micro USB. İnput ve output qc 3.0 destekli. Güzel bir cihaz aslında. 6 saatte şarj oluyor aşağı yukarı qc 3.0 destekli bir şarj aleti ile. Taşıması zor, cepte falan taşınacak bir meret değil ama.

• Merhabalar
    ürünü n11.com dan yeni aldım. Mi band bilekliği şarj etmek istedim. düşük akım moduna almak için üstünde bulunan tuşa iki defa bastım ancak bu moda bir türlü geçmiyor. ışıkların teker teker yanması gerekiyormuş galiba. ama bende olmadı. bilekliğimi de şarj edemedim. yanlış bir şey mi yapıyorum acaba. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
  • Arkadaşlar 2016 Eylül ayında n11 SEMERS satıcısından 10000mah olan modeli satın almıştım. Yani orjinal ürün. Son 1 senedir de aktif olarak kullanıyorum. Şöyle bir problem yaşamaya başladım. Power bank kullandığım telefonu daha evvel 2 buçuk kere şarj edebiliyorken, artık neredeyse 1 buçuk kere bile şarj edemiyor. Kapasitesinin 1 senede düşmüş olması normal mi ? Aranızda uzun süreli kullanımda kapasite düşüşü yaşayan oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.