Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Realme 7 nin ne artısı var ki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Alternatif olarak onerildigini gördüm yurtdisinda ama sanırım poco x3 her türlü daha iyi

• Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Ekran kalitesi nasıl? Birkaç video izledim. Renklerde sorun çıkıyor, ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Almak istiyorum ama kafam karıştı biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verebilirler benim ay başında elime geçecek bekliyorum gelsin detaylı bir inceleme yapacağım Mi 9TPro ve one Plus 8 Pro ya göre nasıl bilgi vereceğim

ben herhangi bir sorun görmedim de karşılaşmadım da inceleme videolarıda izledim orda da göremedim herhangi bir sıkıntısı yok

Bu soru biraz zor bir soru olsa gerek.neden dersek daha önceki cihazınızla kıyaslama yapacaksınız öncelikle ve önceki cihazınız daha iyi bir ekrana sahipse sizi üzebilir.
    Şahsi fikrim panel huxaing panel bu panelin evveliyatı tianma panellere göre oldukça başarılı ve kalite olarakta daha iyi..
    Yüke binince ileride ne gösterir bilemicem ki en üst modellerde bile zamanla hayalet ekran vs sorunlar oluyor..
    Daha önce 9 lite kullanıyodum o amoled bu ıps çok garipsenecek durum hissetmedim açıkcası.eşimde redmi note 8 var ve kısa süre note 9s kullandım onlara göre iyi.
    Kapalıp açılınca düzelme olayı genelde yazılımsal sorunlar zamanla oturur onlarda eğer sorun sadece bu ise..

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    One plus 8 pro da hayalet ekran olayını gördüm canlı olarak.bu cihazda bile oluyorken poco da olması çok garipsenmemeli diye düşünüyorum.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

Oneplus 8 Pro 12 256 Temmuz başında aldım ve Mi 9TPro yu satmıştım çok memnundum Oneplustan ben hayalet ekran vs yaşamadım sadece yazın çok ısınıyordu bi kaç kere uyarı verip kapanmıştı ve chrome da kilitleniyordu bunun sebebini bulamadım ve çözemedimde yanlız performansı ve ekranı çok iyiydi o ekrandan sonra poco nun ekranı tatmin etmeyecektir bunu biliyorum ama telefon bana çok fazla idi hiç bir özelliğini kullanmıyordum bu yüzden satıp daha uygun bir model almak istedim radyosu 3.5 jak girişi Nfc infrared 120 HZ ekranı ile tercihim bu yönde oldu bana yeterli diye düşünüyorum

• 64 gb 3000tl
    128gb 3200tl

3700 olur diye düşünüyordum 64gb ı iyi fiyattan çıktı

https://m.n11.com/arama?q=poco+x3

• Arkadaşlar 3gün önce almış olduğum 128gb mavi renk cihazımı boyutuna alışamadığım için satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa..

• sahrud83 kullanıcısına yanıt

Fiyat?

• Stewartteoremi kullanıcısına yanıt

Cidden bu kadar uyguna gelmesini beklemiyorum resmen şok oldum

Alman lazım artık fiyat uygun olmuş gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Alman lazım artık fiyat uygun olmuş gerçekten.

Aynen öyle...

Dün kaçaklarına baktım 2.500 - 2.800 arası. 1-2 tanesiyle iletişime geçtim ama artık pek önemi kalmadı :)

Evet değmez valla 2700 2800 verene kadar 2 yıl garantili çift hatlı alır kullanırsın ben 2000 TL aldığım için şanslıyım biraz

• başka sitelerde çıkacak mı ve kredi kartına taksit yok3 taksit olması gerekmiyor muydu? ve teslimat hemen değil sanırım.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    3 gün önce 2650ye aldım :( üstelik kullanmayı da düşünmüyorum..

• Fiyata 100 lira zam geldi hemen 😊

• Ben aldım bonus kampanyası bide kupanlar ile 2750 TL ye geldi..

Mesaj attım mi store a tekrar eski fiyata geldi.. tekrar kontrol edin diye cevap verdiler..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.