Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu video yu izledikten sonra daha gelmeden aldığıma pişman olmuş gibiyim ekran gözükmüyor karanlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsmarena testine baktım ekranı gayet iyi ve renkleri oldukça doğru gösterdiğinden bahsetmişler. Tam telefonu sipariş edecekken kafam karıştı şimdi.

• Son durum nedir,

Eşime Note 9 pro düşünürken bir de poco x3 çıktı şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Gsmarena testine baktım ekranı gayet iyi ve renkleri oldukça doğru gösterdiğinden bahsetmişler. Tam telefonu sipariş edecekken kafam karıştı şimdi.

ne iyisi hocam ekran kötü değil bakın kötüden daha kötü kötü bile bir seviyedir abartmıyorum ekran kötüden daha kötü

şu iki videoyu izledikten sonra zaten direk almaktan vazgectim ne hayallerle beklemiştim telefonu çok sinir oldum ya bu ne abi 1000 tllik telefon ekranı gibi yazık ya hele gündüz bu ne rezillik ya gündüz en cok biz bu telefonu kullancağız bu ne ya gündüz ekran görünmüyor resmen iğrenc ya xiaomi hangi kafayla bu ekranı bu telefona koymuş cok merak ediyorum birde 120 hz yok bilmem ne diye insanların gözünü boyuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankabaoglu -- 20 Ekim 2020; 14:59:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

ne iyisi hocam ekran kötü değil bakın kötüden daha kötü kötü bile bir seviyedir abartmıyorum ekran kötüden daha kötü

şu iki videoyu izledikten sonra zaten direk almaktan vazgectim ne hayallerle beklemiştim telefonu çok sinir oldum ya bu ne abi 1000 tllik telefon ekranı gibi yazık ya hele gündüz bu ne rezillik ya gündüz en cok biz bu telefonu kullancağız bu ne ya gündüz ekran görünmüyor resmen iğrenc ya xiaomi hangi kafayla bu ekranı bu telefona koymuş cok merak ediyorum birde 120 hz yok bilmem ne diye insanların gözünü boyuyorlar

Alıntıları Göster
    Diğer inceleme videolarında bir sorundan bahsetmiyorlar. İncelemedeki telefona apk tema yüklemişler. Forumda yurtdışından kullananlar falan vardı. Herhangi bir ekran sorunundan bahsetmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 20 Ekim 2020; 15:8:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vallahi hocam ben gözümün gördüğüne inanırım adam türk almış 4 telefonla aynı anda teste tabi tutuyor sen diyorsunki apk tema yüklemişler apk tema ile ekran kalitesinin ne alakası var?

madem apk temadan ekran kalitesi düşüyor niye galaxy m51,huawei p40 lite, one plus ve mi10 lite ın düşmüyor ekran kalitesi? hepsinde aynı görüntüler aynı uygulamalar var

şu videoları izleyince bu telefonun ekranının rezalet olduğu apaçık ortada hele ışık altında telefonun ekranı yok gibi tamamen fasa fiso sırf ekranı yüzünden almaktan vazgectim çöpe atmak isteyen varsa 3000 tlsini alsın güle güle kullansın

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

vallahi hocam ben gözümün gördüğüne inanırım adam türk almış 4 telefonla aynı anda teste tabi tutuyor sen diyorsunki apk tema yüklemişler apk tema ile ekran kalitesinin ne alakası var?

madem apk temadan ekran kalitesi düşüyor niye galaxy m51,huawei p40 lite, one plus ve mi10 lite ın düşmüyor ekran kalitesi? hepsinde aynı görüntüler aynı uygulamalar var

şu videoları izleyince bu telefonun ekranının rezalet olduğu apaçık ortada hele ışık altında telefonun ekranı yok gibi tamamen fasa fiso sırf ekranı yüzünden almaktan vazgectim çöpe atmak isteyen varsa 3000 tlsini alsın güle güle kullansın

Aynı kanalda ilgili apk tema yükleme videosu var. Ben de redmi note 9 pro'ya yükledim temayı(hareketli miu12 duvar kağıtları). Telefonun ekran rengi soldu. Sıkıntının temadan olduğunu deneyerek anladım. Siz bilirsiniz tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 20 Ekim 2020; 16:59:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Vazgeçtim, beyaz ı beyaz değil, siyah ı siyah değil ☹️☹️

Alıntıları Göster
    Siyahlarının grimsi görünmesi doğal. Diğer 3 telefon amoled iken poco x3 lcd ekran. Tüm ips ekranlı telefonlarda siyahlar karanlık ortam ve full parlaklıkta öyle görünür.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Siyahlarının grimsi görünmesi doğal. Diğer 3 telefon amoled iken poco x3 lcd ekran. Tüm ips ekranlı telefonlarda siyahlar karanlık ortam ve full parlaklıkta öyle görünür.

Alıntıları Göster

yooo ne alaka dediğinizle hiç alakası yok bu videoda p40 lite ile kıyaslıyor hatta diyor p40lite 60 hz ips ekran ama 120 hz lik poco dan cok daha keskin siyahı da simsiyah gösteriyor poco ya göre yani senin söylediğinle alakası hic yok tamamen ekranın kalitesizliği ve dandikliği hatta videoda adamdiyor ki normalde ips ler beyazı daha beyaz gösterir amoledlerden ama poco nun beyazı da gün ışığında sıfır yok gibi bu kadar dandik bi ekranı bu telefona nasıl takarlar tam çin işi olmuş

• İstanbul Fatih'e yakın olanlar Tahtakale'den telefonu(yurt dışı kayıtsız) elden inceleyebilirler.

• Tamam hocam sakin ol ekran kötü 😊

• adam sabahtan beri herkese yorum atıp ekran kötü çok kötü yazıp duruyor valla ithamda bulunmak istemem ama sanki maaşlı eleman gibi anlamadım bu nedir böyle beğenmediysen alma git kardeşim :)

• Videoları inceledim görmek için zorladım ama ekranda olumsuzluk görünmüyor olan farklılık da Amoled - IPS farkı...

• Amoled olunca noluyor yeniyor mu :) fazladan 500 TL ve kırılınca daha pahalı.

• Hardware Plus kutu açılış videosu geldi. Yakında Shiftdelete, Donanım Haber, Teknoseyir, Webtekno, Technopat gibi yayınların da inceleme videoları gelir. En azından kafada soru işareti kalmaz.

Technopat da kutu açılışını yapmış:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 20 Ekim 2020; 21:10:11 >

• Aynen öyle

• Dostlar, arkadaş biraz heyecanlı. Amacını da çözemedim ancak ekranın parlaklığı güneş altında düşük, onun haricinde beyazları çok kaliteli verirken samsung filan sarımsı vermiş.

Bu arada ips ekranlı iphone 7 plus ve LG G2 telefonumla arka planı siyah bir fotoğraf açtım, parlaklığı full yaptım. Siyahlar griye döndü. Ips’in kaderidir bu dönmemesi imkansız. Çünkü ips yada lcd ekranlar siyah bile olsa pikseli aydınlatırken amoled ekranlar o pikseli kapatıyor.

Poco x3’ün ekranı gayet iyi. Bunu kıyas videolarını izlemiş biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

• Kullananlar yorumlamadan video üzerine yorum yapılmıs..telegramda global sayfasında bu sorun hiçde dile getirilmiyor..
    Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum öyle renk değişimi falan yok cihazda..
    Garantisiz 2500 garantili 3200 daha iyi cihaz varsa gidip alınır buralarda çemkirmenin anlamı yok malesef.
    4 lü video da mi note 10 litenin ön kamerası güneş arkada olunca sınıfta kalıyor..
    Karamsar olupta alan arkadaş cihazı aldığında iyiki almısım diyecek..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mıuı 12 yeni çıkmıs coğu cihazda yeni yeni oturuyor..ufak tefek sorunlar bir iki güncellemeye düzelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trebuchet55

Son durum nedir,

Eşime Note 9 pro düşünürken bir de poco x3 çıktı şimdi.

Aynı durum bende de var. Kendime Note 9 Pro düşünüyordum. 3400 TL'ye 128 GB alacaktım. Şimdi bu çıktı. Özellkleri güzel ama bilemiyorum Note 9 Pro bundan daha mı iyi ...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.