Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu arada bu fiyat ne zamana kadar geçerli kampanya başladığında 22sine kadar gibi yazılar vardı şimdi göremedim, yarın akşam n11 m51 için indirim verecek bir yandan onu da bekliyorum bilen varsa bilgilendirebilir mi?

• dfghjkl34 D kullanıcısına yanıt
    21 Ekim 23:59'a kadar geçerli n11'de satıcının söylediği bu şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt

oh iyi bari artık yarın akşamki indirime göre bir karar vermek en iyisi olacak

Ben de aynı şekilde m51 fiyatına göre ya onu alacağım ya da poco x3 bakalım artık

umarım süper indirim falan diyip 3700e indirmezler, trendyol iki üç günde bir o fiyata iniyor zaten bir 3600 hayal olarak da 3500e inse tadından yenmez :D

Açıkçası ben 3500'e düşmezse poco alacağım şu kulaklık kampanyasını kaçırdığım için daha fazla vermek içimden gelmiyor.

ben kablosuz kulaklığım olduğu için almayayım kulaklık bitince 3500e düşer alırım dedim üç haftadır en fzla 3700e indi telefon :(

• Kara cuma yada 11 Kasım'da kur falan oynamazsa 3000 den daha aşağı olma ihtimali var mi acaba şöyle bir 2750 falan dussede o zamanlarda ceksek hemen. Şaka gibi şu dusulen durma bak neyse. İyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yada yarin 2 gün sonra redmi note 10 ve 10 pro çıkınca bu fiyatlara cikar mi acaba. Ulan harbiden şaka gibi rn8 pro yu 2000 tl ye almis adamim üst modeli 3500 şaka gibi ya allah Allah.

• Arkadaşlar bu telefondaki soğutma sistemi için bile alınır. 6 dereceyi geçmiyor işlemci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 20 Ekim 2020; 23:26:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşıma telefon alicaz ya poco x3 yada redmi note 9 pro. Bu model daha üstün gibi ama arizalardan bahsediliyor ekranla ilgili bir de soluk olduğu söyleniyor ekranin sizce nasıldır hangisini tavsiye edersiniz?

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt

Başkasının yorumuna gore hareket etmeyin.Oledler ile fark mutlaka olacaktir.Birinin kontrastı 1.1400 digerinin 1.sonsuz.Acin bakin gsm arenayi.Redmi note 9 pro ile kontrasti ayni.İps ler ne kadar kontrastli ise o da o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: absfr

Amoled olunca noluyor yeniyor mu :) fazladan 500 TL ve kırılınca daha pahalı.

Aynen  ben sadece lcd olduğu için ve kırılınca değişimi ucuz olduğu için aldım amoled olsaydı almazdım.

• froster2006 kullanıcısına yanıt

Ekranı redmiyle aynı görüntüyü mu verir diyosunuz yani

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    9 pro değilde 9s kullandım hemen hemen aynı cihaz.Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ekranda sorun falan yok.poco x3 kağıt üstünde 9 pro dan üstün ve güncel cihaz karar sizin ama ben kesinlikle poco alırdım.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

Ben olsam ben de poco alırım ama arkadaşıma alicaz benim tavsiyemle alıyor mahcup olmak istemiyorum. Birde redmi alt marka.olarak pocodan daha cok kendini kanıtladı bilemedim ben de kararsız kaldım

• Ironeagle kullanıcısına yanıt

Merhaba, her zaman son çıkan ürünü seçmeye dikkat ederim.

Birisi redmi birisi xiaomi. Kalite farkı vardır diye düşüyorum.

Araştırıp beklemekte fayda var

• Ironeagle kullanıcısına yanıt

Tabiki değil...

Hemen indirmezler zaten. O zaman ilk alanlara hakaret olurdu.

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt

Aynen bende 2.000'e 6/64 8 Pro aldım. Şimdi 2.400'e ikinci eli satılıyor. Acaba diyorum satıp bundan mı alsam biraz ekleme yapıp..?..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.