Şimdi Ara

Xiaomi Note 9 Rom Atmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Note 9 cihazım var aldığım gibi imei atıldı miui 12.0.7 ile kullanıyordum nakite ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim ayarlardan daha önce sıfırlamıştım imei gitmemişti bende satmadan önce sıfırladım ama benim hattımdan başka hiçbir hatta şebeke gelmiyor kartı okuyor ama şebeke yok. Ayrıca kurulum esnasında Google sunucularına bağlanamadı başk wifi ile deneyin hatası veriyor telefonuda açamıyorum, en sonunda hattıda çıkardım wifiyide kapadım kurulumu atladım o şekilde. Ama farklı wifidede Google aynı hatayı veriyor. Romdan kaynaklandığını düşünüyorum. MTK işlemci olduğu için fastboottan yüklersem cihaz brick olucak nasıl yapıcağımıda bilmiyorum. Bu konularıda daha yeni yeni araştırarak öğrendim. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cozeeeffff -- 27 Nisan 2021; 17:57:17 >

• Cihazınızın bootloader kilidi açık mı ?

İndir Google Play services 21.12.12 (120308-364497763) için Android Ücretsiz | Uptodown.com cihazını farbika ayarlarına çevirin hemen sonra attığım apk'yı kurun gmail sorunu çözülücektir. Ama başka sim kartta şebeke vermesi lazım yeniden kayıt yapılması gerekebilir. Dilerseniz gmail'den iletişime geçin yardımcı olayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vexallus -- 7 Mayıs 2021; 9:44:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.