Şimdi Ara

Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
14
Favori
43.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vampirelf

Fiyatları görünce anladım ki birilerinin Xiaomi sayesinde milleti düdük leme macerası başlamış. S9 ile mi8 arasında %10luk bir fark olacak ise kimse gidip dandik bir garantiye 3800 gömmez. Bu macera da çabucak biter.
    aynen öyle. Birkaç fiyatı gördüm. Çok zor bu fiyatlara satmaları.Xiaomi iyidir ama özellği ucuz alternatif olması . Fark azalınca hiçbir anlamı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

%10 fark derken?

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s9?product_id=2501

Alıntıları Göster
    Samsung Store'dan değil n11den bakarsanız herşey ortada

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s9.html

Mi8 3600 yurtdışı 420$
    s9 3900 yurtdışı 620 $
    Mantıken 1500 Tl fark olmalı ama fark 300 TL yani 50$ bu fiyatlara s9 alacakken mi8 alana geçmiş olsun..

Xioami nin düdükleme serüveni hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 17 Ağustos 2018; 18:21:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Samsung Store'dan değil n11den bakarsanız herşey ortada

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s9.html

Mi8 3600 yurtdışı 420$
    s9 3900 yurtdışı 620 $
    Mantıken 1500 Tl fark olmalı ama fark 300 TL yani 50$ bu fiyatlara s9 alacakken mi8 alana geçmiş olsun..

Xioami nin düdükleme serüveni hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    İthalatçı garantili olmasın o hocam.

• bu markanın fırsatlığı kalmadı ki ilk çıktığında vergisiz ucuza alıyordu millet şimdi resmi olarak gelip ülkemizde satış yapacaksa hiç alınmaz 4-5 ay önce 1300 liraya alınan note 3 şimdi 1900 den satılıyor çin malı için çok fazla
  • quote:

Alıntıları Göster
    Media Markt fiyatı bile 4300 hocam muhatap belli Garanti işe yarar

• quote:

Media Markt fiyatı bile 4300 hocam muhatap belli Garanti işe yarar

Alıntıları Göster
    Mediamarkt haddini biliyor demek. O da geçirmemiş fiyatlara. Kaça aldıysa ona satıyor. Bravo valla.

4300 TL'ye S9 kaçmaz bence...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Xiaomi'nin garantisini veren firmayı hiç duymadın, bunların servis kalitesi nasıl?
  • facede bu yeni evo ve mi Türkiye olayının hikaye olduğunu okudum. ne derece doğru bilemem ama çin xiaomi trde resmen olduklarını hatta distribütörün dahi olduğunu teyid etmemiş. bakalım milleti tokatlama girişimimi çıkar kokusu yakında. mi sitede Türkiye ile ilgili haber seçenek falan gören varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi 5 plus aldım. Xiaomi Türkiye garantili yazıyor ve Genpa kitapçığı var. Dağıtım Evo, teknik servise Genpa bakacak sanırım.

• gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Nereden kaca aldiniz

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    Evkur'dan 24 ay taksitle 1700 liraya geldi ama ben aldıktan 2 gün sonra taksitli 1900 yaptılar.

• Evofone tam da tahmin ettiğim gibi tiyatro sergilemiş :

https://www.webtekno.com/evofone-aslinda-xiaomi-nin-resmi-turkiye-distributoru-degil-mi-h51858.html

• eger bu dogru ise, xiaomi davayi yapistirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

eger bu dogru ise, xiaomi davayi yapistirir.
    Xiaomi böyle şeylerle uğraşmıyor bundan cesaret alıyorlar Cepport’un ve Evofone’un telefon mağazalarına ücret karşılığında Xiaomi bayiiliği verdiğini biliyor musunuz?

• xiaomi adina bayilik verdildiginden, kendilerinin haberi de yok o zaman?
  • Xiaomi avmlere kendi mağaza açarken neden evo vs gibi bir şirketle anlaşmaya gitsin ki? Ortada bi saçmalık dönüyor. Benim önerim almayın şimdilik. Tahtakale esnafı tipinde firmalar bunlar.
  • Xiaomi telefonlarda Türkiye resmi distribütörü Evofone olup, teknik servis olarak GENPA ile anlaştığını açıkladılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ithalatçı , Xiaomi globalde hiçbir açıklama yapmadı. Koskoca Xiaomi bir ülkeye gelecek ve hiç reklam yapmayacak çok komik .

• mi turkiye adinda mavi tik almis bir sayfa var instagramda biliyorsunuzdur.

O sayfa 27 marta kadar ingilizce fotograf ve etiketlerle paylasim yapiyordu ve mavi tiki yoktu, bir ay sonra birden mavi tike sahip oldu ve ismi mi turkiye oldu. 27k fake bot hesap ile takip ettirildi.

takipcilerine girip asd qwe vb. aratirsaniz fakeleri gorursunuz.

boyle bir sayfanin herhangi bir markanin resmi bir sayfasi olmasi bana hic inandirici gelmiyor, keza benzer durum fb daki sayfa icinde gecerli.

varsa bir ali cengiz oyunu elbet kokusu cikacak.

• Ankara Kızılay'da bir dükkanın önünde MI amblemi var. Büyük bir mağaza değil.İçerde Genpa tshirtli çalışanlar var ama olay nedir bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.