Şimdi Ara

Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
14
Favori
43.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliyor hocam işte dükkanlarını açıyor adamlar. dükkanların resmi açılış tarihleri belli olunca reklamlarını yapmaya başlarlar zaten
  • Gençler teşekkürler.

Ben yine de HeadQuarter'a sordum bakalım ne diyecekler, gelen cevabı paylaşırım. Ama gördüğüm kadarıyla kurban bayramı sonrası şenlik var.
  • Genpa, Redmi Note 5'ten sonra Mi Türkiye garantili Redmi s2 de satmaya başlamış. Şuan renk ve depolama seçenekleri kısıtlı, mail attım. Satışlara yeni başlanıldığı için sınırlı seçenek olduğu, zamanla artacağı belirtilmiş.https://www.genpa.com.tr/tum-sonuclar/Xiaomi/tumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A78415A73 -- 11 Temmuz 2018; 12:42:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A78415A73

Genpa, Redmi Note 5'ten sonra Mi Türkiye garantili Redmi s2 de satmaya başlamış. Şuan renk ve depolama seçenekleri kısıtlı, mail attım. Satışlara yeni başlanıldığı için sınırlı seçenek olduğu, zamanla artacağı belirtilmiş.https://www.genpa.com.tr/tum-sonuclar/Xiaomi/tumu
    Şu an satışta 2 telefon var. Bu 2 telefonun bir kaç ay önce ithalatçı fiyatı kaç TL idi bilen var mı?

Yani resmi olarak gelince çok fiyat bindi mi üstlerine bilmediğim için soruyorum

• Hocam gittigidiyor cepportta ayni telefonlar suan satılıyor, fiyat suan daha fazla Mi Türkiye garantili olanlarda doğal olarak.

• Resmi Mi Türkiye sayfası, 6 farklı modelin teknosada satışa sunulduğunu duyurdu.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=461185120960422&id=380432752368993

Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A78415A73 -- 11 Temmuz 2018; 19:24:23 >

• hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat önce Teknosa'daydım ama garantileri sormadım. Teknosa'dan alsak Genpa garantili mi olacak?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Teknosa sitesinde modellere tıklayınca hangi magazada stokta olduğu yazıyor. Garantör kısmında xiaomi Türkiye yazanlar, resmi sayfanın reklamını yaptığı Genpa garantili ürünler, ama tabiki subeye ve mi Türkiye resmi sayfasına yazarsanız daha kesin olur hocam.

• Teknosa da birkaç model şu anda satılmaya başlandı. Hayırlı olsun herkese

• swat882 kullanıcısına yanıt
    660₺ ye evobt garantili aldigim redmi 5a teknosada 850₺. Digerlerini bilemem ama bu model icin fiyat farki baya var
    Ekleme: alalı 1 ay oldu cihazi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 11 Temmuz 2018; 20:55:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Türkiye ye girerse hindistanda olduğu gibi bütün telefon piyasasını bitirebilir.

• evo bt alanlar garantisiz cihaz aldı, çinden sipariş geçin daha iyi. en yüzsüz arsız paralel teknik servisi.
  • Inşallah teknosadaki gibi kalmayacak fiyatlar. O ne len

• malesef mi store'da da satılsa teknosa'daki rakamlardan farklı olacağını zannetmiyorum. mağaza işletmek kira, çalışanların masrafı, yeni vergiler vs. demek.

bize şöyle bir faydası olabilir, ithalatçılar bir tık daha düşürebilir fiyatları. türkiye'de elektronik cihaz almak artık kolay değil malesef.
  • çin fiyatına xiaomi alıcam diye düşünen varsa yavaş yavaş bundan vazgeçsin :)
  • Xiaomi mi6 64 gb ve 4 gb ram mavi renk 1999 TL'ye alınır mı?

• Teknosada xiaomi modelleri zaten AYLARDIR satılıyordu. Sadece sizin haberiniz yoktu.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Mi mix2 2250 bandina varken alinmaz

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.