Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1.Ferik

https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html Flash Sale denk geldi, sepete ekledim. Takipli kargo (3.90$) ile 17$ tutuyor. Ödesem mi bilemedim

edit: ödedim

Hocam ödemediysen o kaçmıştır geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Lambayı takipli alın derim,

Eylül başında 9$a düşünce aldık.

Ben dahil 3 arkadaşın siparişi ulaşmadı.

Ticket açtım, 10 Kasım a kadar bekleyin dediler.

Benim de hâlâ gelmedi hocam rgb lamba bende 10 kasım a kadar kendi kendime şartlanmıştım. Birlikte hareket edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meisida kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Saatte UTC hatası yaptım, erken başlamadı. Güzel günlerde kullanın
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • 1.Ferik kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Durumun ne GearBest ile ne de Forum ile alakası yok, bu sefer hata bende maalesef.
    UTC saat diliminde yanlışlık yaptığım için, herkesten özür dilerim.
    İndirimler TR saatiyle değil, Çin saatiyle geliyor.. dönüştürürken 1 saat hatası yapmışım.

İnanın kafam o kadar dolu ki, bazen kendimi bile unutuyorum, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 7 Kasım 2017; 19:25:29 >
  • sigortalı kargo vs toplamda 6.52 dolara bluetooth hoparlörü aldım indirim buydu sanırım yüksek fiyattan almadım değil mi?
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Doğru almışsınız, sorun yok
  • Evvet değerli forum üyeleri..

Madem flaş indirimden ürün satın almak, aşağıdaki adımları uygulayın lütfen

Paylaştığım inklerden, "ihtiyacınız olanları" sepete ekleyip, sepette bekletiyorsunuz.

Sonra buradaki saate göre: (https://saatkac.info.tr/UTC+8 ) sayfayı yenileyip, ödeme yapıyorsunuz.

Flaş indirimler Türkiye saatiyle 11.00'da(UTC+8 16.00) ve 19.00'da(UTC+8 00.00) saatlerinde aktif olmaktadır.

Taktik benden, uygulamaya koymak sizden. Hızlı olan kazansın!

*TÜRK MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL 11.11 İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN*

| Gearbest Türkiye |

Stoklarla sınırlı %50'ye varan 11.11 indirim fırsatlarını kaçırmayın! Her gün 11.00 ve 19.00'da promosyon sayfamız güncelleniyor. Daha fazla indirim için, lütfen ana/resmi konumuzu(tıklayınız) favorilerinize ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 7 Kasım 2017; 19:27:21 >

• iPoint kullanıcısına yanıt
    Ürünü sepete ekleyip ödeme adımında iptal ederseniz size süre tanıyor.

Flas sale için 30 DK

Kupon vs kullanılanlar için 24 Saat
  • Action camera aldım ama eken h9 dan ne farkı var bunun.Markasını da çözemedim.

https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?wid=90&lkid=11004390
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler turkiye hızlı kargoyu seçtim ilk defa gearbestten ilk alışverişim acaba kaç günde elime ulaşır?
    olan oldu hocam yapacak bir şey yok.

alamayanlar saati tuttursa bile stok az alamadık diye laf kalabalığı yapıyordu.
  • Mouse takip ediyordum kötü oldu.
    eyvallah hocam teşekrü ederiz, sayende zaman var diye bakmadık kaçırdık :)
  • Saat 8deki indirim iptal mi oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Durumun ne GearBest ile ne de Forum ile alakası yok, bu sefer hata bende maalesef.
    UTC saat diliminde yanlışlık yaptığım için, herkesten özür dilerim.
    İndirimler TR saatiyle değil, Çin saatiyle geliyor.. dönüştürürken 1 saat hatası yapmışım.

İnanın kafam o kadar dolu ki, bazen kendimi bile unutuyorum, kusura bakmayın.

Canınız sağolsun hocam sıkıntı yok zaten önemli olan sabah indirimiydi onda da alamadık zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

olan oldu hocam yapacak bir şey yok.

alamayanlar saati tuttursa bile stok az alamadık diye laf kalabalığı yapıyordu.

Sizde iki ürün aldınız diye havalar girdiniz maşallah. Sizin yaptığınız laflar "yorum" bizimkiler "kalabalık" olmaya başlamış demek ki Her yorumunda da GB puanı kullandığını eklemeden de duramıyor arkadaş maşallah ufak çocuk gibi
  • Beyler burdaa alınan ürünler gümrüğe takılmıyor mu anlamadım? Xiaomi mi pro alsam mesela 900 dolar falan, gümrükten geçiyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.