Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğim gibi sonra ki güncellemeşer daha iyi olacakdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı arkadaşlara 2 sorum var.

1. Kilit ekranında otomatik yeni görüntü getiren wallapaper carousel a gelen resimleri nasıl kaydedebilirim? Beğendiklerimi saklayamıyorum. Deposu falan var mı online bir yerde acaba?

2. Bir klasörü gizlemek/şifrelemek istiyorum nasıl yapabilirim? İlla ekstra program mı indirmek lazım? Tavsiyeniz var mı?

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Dediğim gibi sonra ki güncellemeşer daha iyi olacakdır

Son gelen güncellemeyle mi bi sorun oldu bende şuan bir problem yok? Öyleyse güncelleme yapmayayım

• güncellemeden sonra bütün ayarları yaptım. klavye takılıyor kamera donuyor. menü geçişi yavaş. güncellemeden sonra sıfırlayıp baştan başlamak gerek belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordzeus83

güncellemeden sonra bütün ayarları yaptım. klavye takılıyor kamera donuyor. menü geçişi yavaş. güncellemeden sonra sıfırlayıp baştan başlamak gerek belki.

Bu sebeple guncelleme konusunda dikkat edin diyoruz işte. Eger takilma donma yaşıyorsaniz Cihazi Fabrika ayarlarına çevirin. Yoksa Sorun cihazda olsa biz neden sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanabiliyoruz? Konuda güncelleme sonrasi oluşabilecek bu durumdan çokça bahsedildi. Ios stabil diyorsunuz ya hala, diyecek birşey yok. Ios 11 özellikle eski cihazlarda halen toparlanmaya çalışıyor, ilk Ios 11 çıkışında Ip 7 plus in bile cani çıkmıştı resmen. Keske sizde Mi6 yerine Iphone alip o sorunlari yaşasaydiniz, acaba halen Ios stabilitesi ve hizliligi diyebilecek miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

güncellemeden sonra bütün ayarları yaptım. klavye takılıyor kamera donuyor. menü geçişi yavaş. güncellemeden sonra sıfırlayıp baştan başlamak gerek belki.

Bu sebeple guncelleme konusunda dikkat edin diyoruz işte. Eger takilma donma yaşıyorsaniz Cihazi Fabrika ayarlarına çevirin. Yoksa Sorun cihazda olsa biz neden sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanabiliyoruz? Konuda güncelleme sonrasi oluşabilecek bu durumdan çokça bahsedildi. Ios stabil diyorsunuz ya hala, diyecek birşey yok. Ios 11 özellikle eski cihazlarda halen toparlanmaya çalışıyor, ilk Ios 11 çıkışında Ip 7 plus in bile cani çıkmıştı resmen. Keske sizde Mi6 yerine Iphone alip o sorunlari yaşasaydiniz, acaba halen Ios stabilitesi ve hizliligi diyebilecek miydiniz?

Heleki ios son güncellemelerde 6s lerde resetleme olayı çıktı 1 dk ara ile cihaz reset atıyor

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Bu oldukça ilginçmis hocam, nasil böyle bir hata yaptılar ise. Cihazin yavaslamasi veya sorunlu çalışması yine normal bu duruma göre ama, cihazin kullanilamamasi ise gerçekten ilginç. Acaba Ios a toz kondurmayanlar ne diyor bu durum icin

• IO kullanıcısına yanıt
    Cihazdaki Dosyalar uygulamasinda hem Sifreleme(hic kullanmadim) hem de gizleme yapılabiliyor.

• Güncellemelerde sorun olabilir ama bu telefona "Gitti 2000 Tl çöpe" diyen adam gitsin Iphone X alsın 6.100 Tl verip. Yüz tanıma teknolojisi var Samsuns S3'te olduğu gibi. Bu tarz düşünen insanlara bu yakışır.

Elmayı gösterip hava atarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Ben güncelleme yapmadım ios11 sıkıntılı diye 2 arkadaşımda gördüm aynı sorunu Apple çözüm olarak saati ve tarihi geri alın diyordu 3/4gün önce şimdi güncelleme verdiler gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 28 Aralık 2017; 0:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Ben güncelleme yapmadım ios11 sıkıntılı diye 2 arkadaşımda gördüm aynı sorunu Apple çözüm olarak saati ve tarihi geri alın diyordu 3/4gün önce şimdi güncelleme verdiler gerçi

Ne güzel çözüm sunmuşlar hocam en azindan, neyseki siz telefonu kullanmayi bilmiyorsunuz dememişler

Sundukları bu çözüm yerine aninda düzelten güncelleme yayinlamalilardi. Android Cihazlardan birine, bu şekilde bir hataya sahip güncelleme verilecek (Samsung, Huawei, Htc, Lg, Sony gibi bilinen firmalarda), Android cihazlarin tamamı yerden yere vurulurdu. Gerçi bu surum yasanmamasina rağmen hala Verdigim Para Çöpe gitti deniliyor ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Güncellemelerde sorun olabilir ama bu telefona "Gitti 2000 Tl çöpe" diyen adam gitsin Iphone X alsın 6.100 Tl verip. Yüz tanıma teknolojisi var Samsuns S3'te olduğu gibi. Bu tarz düşünen insanlara bu yakışır.

Yüz tanima teknolojisi Mi6 da da var hocam öyle demeyin Şuanda sadece Beta Romlarda olsa da

İşte kizdigimiz nokta burası hocam. Cihazda sorun yaşıyor olabilirsiniz, cihaz hakkinda bilginiz yoksa da bir danışırsiniz önce, bu sekilde hata ve sorunlar var; normal midir ve ne yapabiliriz diye. Ama gidip Verdigim para Çöpe gitti diyince; söylenecek birşey olmuyor.

Ios 11 çıkışında Tüm Iphone sahiplerinin verdiği paralar çöpe gitti o zaman...

• quote:

quote:

Güncellemelerde sorun olabilir ama bu telefona "Gitti 2000 Tl çöpe" diyen adam gitsin Iphone X alsın 6.100 Tl verip. Yüz tanıma teknolojisi var Samsuns S3'te olduğu gibi. Bu tarz düşünen insanlara bu yakışır.

Yüz tanima teknolojisi Mi6 da da var hocam öyle demeyin Şuanda sadece Beta Romlarda olsa da

İşte kizdigimiz nokta burası hocam. Cihazda sorun yaşıyor olabilirsiniz, cihaz hakkinda bilginiz yoksa da bir danışırsiniz önce, bu sekilde hata ve sorunlar var; normal midir ve ne yapabiliriz diye. Ama gidip Verdigim para Çöpe gitti diyince; söylenecek birşey olmuyor.

Aynen öye hocam benim sinirlendiğim nokta orda başlıyor. 2017'nin en çok satan telefonları arasında mi6, belki de en çok satan telefonu. Kamerası seni tatmin etmez eleştirirsin anlarım ne bileyim başka bir şey bulursun onu da anlarım ama çözümü olan yazılımsal bir sorun için "gitti 2000 Tl çöpe yia" tarzı cümle kurulunca insan sinirleniyor. Aslında halkımız seviyor "keriz" yerine konmayı, neyine senin xiaomi, git iphone al KERİZLEN'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 28 Aralık 2017; 1:20:3 >

• quote:

quote:

quote:

Aynen öye hocam benim sinirlendiğim nokta orda başlıyor. 2017'nin en çok satan telefonları arasında mi6, belki de en çok satan telefonu. Kamerası seni tatmin etmez eleştirirsin anlarım ne bileyim başka bir şey bulursun onu da anlarım ama çözümü olan yazılımsal bir sorun için "gitti 2000 Tl çöpe yia" tarzı cümle kurulunca insan sinirleniyor. Aslında halkımız seviyor "keriz" yerine konmayı, neyine senin xiaomi, git iphone al KERİZLEN'

Hocam zaten Mi6'nın eksi yönlerini, kendimizce dezavantaj oluşturan kısımlarını veya biz yaşamasak bile; paylaşılan sorunları da yazıyoruz. Kimse Mi6 Dört Dörtlük bir telefon diye belirtmiyor; eksileri de var, özellikle de Düşük Işık Koşullarındaki Kamera Performansı ve Video Çekimindeki Ois performansı gibi. Keşke Ios gerçekten sorunsuz bir işletim sistemi olsaydı; Iphone X'de Dört Dörtlük olsaydı da; uğraşmayıp Iphone X alsaydın diyebilseydik ama. Şu zamanda; şu cihaz sorunsuz diyebilmek o kadar zor ki. Elbet birileri bir şekilde sorun yaşıyor; Yazılımsal bile olsa.

• Google uygulamalarını kaldırmak için şöyle basit bir yöntem gördüm, isteyen deneyebilir:

http://en.miui.com/thread-1358852-1-1.html

• Dün telefonu aldım. Ancak Vodafone kullanıyorum. Şu an internet bağlantısı edge gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Noldor86

Dün telefonu aldım. Ancak Vodafone kullanıyorum. Şu an internet bağlantısı edge gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı?

ayarlara girip 4G ye ayarla hocam ama vodafone sıkıntılı bu telefonda biraz sarj daha hızlı gidiyor Vodafone iken 4-5 saat 4G de ekran süresi alıyordum turk telekoma geçtim 9-10 saate çıktı

• quote:

Wipe yap telefona hocam belli ki başka sorun var dünya üzerinde mi6 telefonda donma yaşayan 5 insandan biri olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: atalay83

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

'' V9.0.2.0.NCAMIEI '' diye bir güncelleme geldi güncelemmelimiyim?

Şu an hotspot sorununuz var mı? Yani sizin cihazınıza bağlanan herhangi bir cihazda internet erişim problemi oluyor mu? Olmuyorsa sakın güncellemeyin.Oluyorsa bahsettiğiniz romda bir sıkıntı yok,güncelleyebilirsiniz.

DOstum acaba neden yüklememek gerek bi açıklama yapman mümkün mü öğreneyim ben de

Ben güncelleme yaptıktan sonra hotspot sorunu yaşamaya başladım,sizde de olabilir düşüncesiyle böyle bir cevap verdim.Yani sizde de olabilir aynı sorun ama olmayabilir de güncelleme kararı size kalmış.

• quote:

Hocam klavye olarak google g board kullanın,kesinlikle tavsiye ederim. İOS'a gelince,ben bir fanboy olmasam da bana göre telefon ıphone ve diğerleriydi.Bir iphone 8 yada X'im olsaydı eminim hala aynı şeyleri düşünürdüm ama ios 11'den sonra çöpe döndürdükleri iphone 6 plus 64 cihazımı kullanana kadar.2012 yılından beri iphone'larım oldu ama böyle bir rezalet yaşamamıştım.Maalesef Steve Jobs ile Iphone'da can çekişmeye başladı.
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.